Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Goldeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Goldeq

  1. Mam kolejne logi . Kąt poprawiony został .. http://vaglog.pl/log_211496.html http://vaglog.pl/log_211497.html http://vaglog.pl/log_211523.html http://vaglog.pl/log_211522.html http://vaglog.pl/log_211521.html Proszę o pomoc .. po odcieciu przy 120 czy 140 nie trzeba resetować silnika a w kompie pojawia 00550..
  2. Panowie mam problem auto nie chce jechac wiecej niz 140 / 160.. jak by ktoś paliwo / turbo zabierał . błędy na vagu to "00550 - Regulacja poczatku wtrysku 17-10 - Roznica doregulowana - Intermittent" Proszę o analizę logów .http://vaglog.pl/log_209693.html
  3. Panowie co trzeba zmienić z ośki na Quattro ??. Podłoga jest taka sama , dochodzi chyba skrzynia ? wał ? dyfer z półośkami ? jak heble ?? nie jest inne serwo ?
  4. Goldeq odpowiedział(a) na BF10 temat w Audi A4 B5
    Panowie żeby nie zakładać nowego tematu , jak wytnę kata w AHU to zostawić pustą puszkę czy wspawać w puszkę rurkę ?? jaki będą plusy i minusy ?
  5. Panowie podłoga w 24 b6 sedan / kombi jest taka sama jak w a4 b6 z Q w sedanie czy kombi ?
  6. no u mnie ona robi ruch ok 0,5cm.. nie wiem czy to normalne
  7. To pocieszyłeś ... co jest tego przyczyną zapieczone łopatki turbo czy jak ?? dlaczego wywala przepływkę czy to przepływka wrzuca go w tryb awaryjny?
  8. Witam , czy mogę prosić o sprawdzenie logów ? co jest z nimi nie tak ? odcina mi non-stop turbo . Pacjent Audi a4 b5 AFN . Błędy który mi wywaliło po odcięciu turbo : 3 BLEDY !! 65535 - Sterownik Uszkodzony - Wymienic na nowy sterownik 37-10 - Usterka - Intermittent 00575 - Przeplywomierz powietrza 17-10 - Roznica doregulowana - Intermittent 00519 - Czujnik cisnienia w kolekt. dolotowym -G71 28-00 - Zwarcie do Plusa A tutaj logi : http://vaglog.pl/log_194980.html http://vaglog.pl/log_194979.html Proszę o pomoc
  9. To w a4 B6 nie było seryjnie spryskiwaczy mgłowych ?? od tourana pasują P&P ??
  10. Goldeq odpowiedział(a) na TOM3K temat w Audi A4 B5
    Soft jest podobno zrobiony nie przezemnie bo ja już go kupiłem z softem ale 110 spokojnie objezdzam , jaka moc jest po sofcie dowiem sie prawdopodobnie po hamowni ktora odbedzie sie 25.10 . Po logach można jakos stwierdzić czy soft jest zrobiony "poprawnie?" jeżeli tak jaką grupe musze zlogować .
  11. Goldeq odpowiedział(a) na TOM3K temat w Audi A4 B5
    Panowie nie bede zakładać nowego tematu a mam pytanie . Posiadam Ahu z softem , jak wiadomo mocy z czasem braknie a zwłaszcza jak sie jezdzi na 225 . Planuje w najbliższym czasie zmienić turbo i wtryski a potem jechać na korekte softu . Pytanie moje brzmi jakie trubo wsadzić ? od AWX czy może jakąś hybryde stworzyć o ile to możliwe ? oraz czy cooler frontowy bedzie potrzebny po tych modyfikacjach ?
  12. Jakoś te kierunki nie bardzawo pasują nie wyglądają kompletnie
  13. okej , korekty programu nie będę musiał robić nie ? i przy okazji kolejne pytanie jeszcze : 1.czy po zmianie kolektora na kolektor od awx będę musiał robić korektę 2.Jak wygląda sprawa zamiany ori gumowych rur od icka na nierdzewkę albo alu ? poprawi turbo dziura ? jakie jeszcze zajdą zmiany ? Najlepiej wykonać z nierdzewki czy aluminium ?
  14. Panowie takie pytanie w ahu mam zrobiony program i moje pytanie jest takie ile uzyskam mocy i nm po wycięciu kata ? wiadoma sprawa po tylu latach to z niego nic tam nie jest .
  15. Goldeq opublikował(a) temat w Podlaskie
    Panowie za jakiś czas wybieram się nad morze (władysławowo) i okolice . Może ktoś ostatnio jechał i podpowie którędy najlepiej jechać żeby nie utknąć w korkach.
  16. Goldeq odpowiedział(a) na KamcioooA4 temat w Audi A4 B5
    Moim zdaniem nie, zostaw tak jak jest. Po mojemu powinieneś zmienić lampy, wywalić ledy i dokładkę prysznic na czarno i by było konkret bo aktualnie takie mieszanie jest
  17. Goldeq odpowiedział(a) na Goldeq temat w Audi A4 B5
    Oka dzięki Panowie od jutra zaczynam na konkretnie pokaże efekt końcowy
  18. Goldeq odpowiedział(a) na Goldeq temat w Audi A4 B5
    Okej a co z tą ferbą od wew strony felgi zedrzeć ją też ?
  19. Goldeq odpowiedział(a) na Goldeq temat w Audi A4 B5
    oczywiście
  20. Goldeq opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Panowie posiadam takowy problem , postanowiłem spolerować swoje ranty w felgach zrobiłem kroki takie jak : - zdzieranie farby scansolem - i zaczalem trzeć gołe aluminium papierem 800 następnie będę szedl do góry papierami aż do 2,5k a potem pastą . i mam kilka pytań 1. co zrobić z farbą z wewnętrznej strony rantu (miejsce styku opony z felgą ) . Zedrzeć ją ? Odpada w kilku miejscach . 2. wżery oraz uszkodzenia od krawężnika potraktować papierem 800 czy zejść niżej a potem ponownie do góry ?
  21. witaj Hiobie , to co zrobiłeś to coś zajebistego! Malczan w USA.. czysta radość P.S Kiedyś na kanale u ciebie cię śledziłem na katoliku , potem w pewnym momencie u kamisado jak sie spotkaliście a teraz na forum a4 ! Pozdrawiam
  22. Już za póżno znalałem za 100 rure gumową , podciąć musiałem tylko 2 cm żeby o alternator sie nie opierała i śmigam dalej. Potrzebowałem na biegu PS Kowi Zrób porządeczek pod maską
  23. witam , pękła mi rura idąca od turbo do intercoolera i mam takie pytanie czy jest sens zamiany jej na kolana silikonowe i rure z nierdzewki ? co mi to da w przypadku zmiany na nierdzewkę ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.