Treść opublikowana przez Goldeq
-
Prośba o analizę logów AHU
Mam kolejne logi . Kąt poprawiony został .. http://vaglog.pl/log_211496.html http://vaglog.pl/log_211497.html http://vaglog.pl/log_211523.html http://vaglog.pl/log_211522.html http://vaglog.pl/log_211521.html Proszę o pomoc .. po odcieciu przy 120 czy 140 nie trzeba resetować silnika a w kompie pojawia 00550..
-
Prośba o analizę logów AHU
Panowie mam problem auto nie chce jechac wiecej niz 140 / 160.. jak by ktoś paliwo / turbo zabierał . błędy na vagu to "00550 - Regulacja poczatku wtrysku 17-10 - Roznica doregulowana - Intermittent" Proszę o analizę logów .http://vaglog.pl/log_209693.html
-
Ahu problemu z odpalaniem
- Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Panowie co trzeba zmienić z ośki na Quattro ??. Podłoga jest taka sama , dochodzi chyba skrzynia ? wał ? dyfer z półośkami ? jak heble ?? nie jest inne serwo ?- Pytanie o KATA
Panowie żeby nie zakładać nowego tematu , jak wytnę kata w AHU to zostawić pustą puszkę czy wspawać w puszkę rurkę ?? jaki będą plusy i minusy ?- Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Dzięki- Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Panowie podłoga w 24 b6 sedan / kombi jest taka sama jak w a4 b6 z Q w sedanie czy kombi ?- Logi odcinające turbo.
no u mnie ona robi ruch ok 0,5cm.. nie wiem czy to normalne- Logi odcinające turbo.
To pocieszyłeś ... co jest tego przyczyną zapieczone łopatki turbo czy jak ?? dlaczego wywala przepływkę czy to przepływka wrzuca go w tryb awaryjny?- Logi odcinające turbo.
Witam , czy mogę prosić o sprawdzenie logów ? co jest z nimi nie tak ? odcina mi non-stop turbo . Pacjent Audi a4 b5 AFN . Błędy który mi wywaliło po odcięciu turbo : 3 BLEDY !! 65535 - Sterownik Uszkodzony - Wymienic na nowy sterownik 37-10 - Usterka - Intermittent 00575 - Przeplywomierz powietrza 17-10 - Roznica doregulowana - Intermittent 00519 - Czujnik cisnienia w kolekt. dolotowym -G71 28-00 - Zwarcie do Plusa A tutaj logi : http://vaglog.pl/log_194980.html http://vaglog.pl/log_194979.html Proszę o pomoc- A4 S4 B6 Black Beauty / 2.7 Biturbo Q 19 wheels custom exhaust FMIC
To w a4 B6 nie było seryjnie spryskiwaczy mgłowych ?? od tourana pasują P&P ??- co wsadzić do AHU
Soft jest podobno zrobiony nie przezemnie bo ja już go kupiłem z softem ale 110 spokojnie objezdzam , jaka moc jest po sofcie dowiem sie prawdopodobnie po hamowni ktora odbedzie sie 25.10 . Po logach można jakos stwierdzić czy soft jest zrobiony "poprawnie?" jeżeli tak jaką grupe musze zlogować .- co wsadzić do AHU
Panowie nie bede zakładać nowego tematu a mam pytanie . Posiadam Ahu z softem , jak wiadomo mocy z czasem braknie a zwłaszcza jak sie jezdzi na 225 . Planuje w najbliższym czasie zmienić turbo i wtryski a potem jechać na korekte softu . Pytanie moje brzmi jakie trubo wsadzić ? od AWX czy może jakąś hybryde stworzyć o ile to możliwe ? oraz czy cooler frontowy bedzie potrzebny po tych modyfikacjach ?- Raczkujący minilift :)
Jakoś te kierunki nie bardzawo pasują nie wyglądają kompletnie- Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
okej , korekty programu nie będę musiał robić nie ? i przy okazji kolejne pytanie jeszcze : 1.czy po zmianie kolektora na kolektor od awx będę musiał robić korektę 2.Jak wygląda sprawa zamiany ori gumowych rur od icka na nierdzewkę albo alu ? poprawi turbo dziura ? jakie jeszcze zajdą zmiany ? Najlepiej wykonać z nierdzewki czy aluminium ?- Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Panowie takie pytanie w ahu mam zrobiony program i moje pytanie jest takie ile uzyskam mocy i nm po wycięciu kata ? wiadoma sprawa po tylu latach to z niego nic tam nie jest .- Wyjazd nad Morze.
Panowie za jakiś czas wybieram się nad morze (władysławowo) i okolice . Może ktoś ostatnio jechał i podpowie którędy najlepiej jechać żeby nie utknąć w korkach.- Bra czy warto?
Moim zdaniem nie, zostaw tak jak jest. Po mojemu powinieneś zmienić lampy, wywalić ledy i dokładkę prysznic na czarno i by było konkret bo aktualnie takie mieszanie jest- Polerowanie rantu felgi .
Oka dzięki Panowie od jutra zaczynam na konkretnie pokaże efekt końcowy- Polerowanie rantu felgi .
Okej a co z tą ferbą od wew strony felgi zedrzeć ją też ?- Polerowanie rantu felgi .
oczywiście- Polerowanie rantu felgi .
Panowie posiadam takowy problem , postanowiłem spolerować swoje ranty w felgach zrobiłem kroki takie jak : - zdzieranie farby scansolem - i zaczalem trzeć gołe aluminium papierem 800 następnie będę szedl do góry papierami aż do 2,5k a potem pastą . i mam kilka pytań 1. co zrobić z farbą z wewnętrznej strony rantu (miejsce styku opony z felgą ) . Zedrzeć ją ? Odpada w kilku miejscach . 2. wżery oraz uszkodzenia od krawężnika potraktować papierem 800 czy zejść niżej a potem ponownie do góry ?- Fiat 126p w Ameryce.
witaj Hiobie , to co zrobiłeś to coś zajebistego! Malczan w USA.. czysta radość P.S Kiedyś na kanale u ciebie cię śledziłem na katoliku , potem w pewnym momencie u kamisado jak sie spotkaliście a teraz na forum a4 ! Pozdrawiam- Zmiana rur dolotowych do intercoolera
Już za póżno znalałem za 100 rure gumową , podciąć musiałem tylko 2 cm żeby o alternator sie nie opierała i śmigam dalej. Potrzebowałem na biegu PS Kowi Zrób porządeczek pod maską- Zmiana rur dolotowych do intercoolera
witam , pękła mi rura idąca od turbo do intercoolera i mam takie pytanie czy jest sens zamiany jej na kolana silikonowe i rure z nierdzewki ? co mi to da w przypadku zmiany na nierdzewkę ? - Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7