Treść opublikowana przez fafa61
-
pomarańczowe kierunkowskazy
Ja mam avanta 2008' i mam żółte Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka
-
Dobry mechanik z wroclawia lub okolic
Polecam Auto Setup z opolskiej we Wroclawiu. umawiać się z Kamilem. Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka
-
światła DRL
Co myślicie o takim zestawie z motohid?, Ledy 4700 K -śnieżna biel , fajna jasna barwa Druga sprawa to czy ten kasownik ogarnie temat z błędem na fis-ie , a co najważniejsze czy nie bedzie grzał jak piec . Słyszałem że do takich ledów montuje sie rezystory na dodatkowych radiatorach mocowanych do budy aby oddawały lepiej ciepło, czy taki kasownik ogarnie to wszystko? http://sklep.motohid.pl/pl/p/Filtr-CAN-do-DRL-do-AUDI-A3-8P-%2CA4-B7%2C-A8%2C-VW-Passat-CC%2C-EXEO%2C-Fiat-500%2C-Mito/722 http://sklep.motohid.pl/pl/p/BA15s-1156-21xSMD-2835-LENS-10%2C5W-biala-4700k-SILVER/1421
-
Jakie zarowki w DRL?
Oki dzięki, Kupiłem żarówki do drl BA15S P21W 1156 10-24V I do tego Rezystory T 25W 10RJ Czy te rezystory sa odpowiednie do tych ledow? Do tego mam postojowki W5W 8v-18v 1W. Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka Co myślicie o takim zestawie z motohid?, Ledy 4700 K -śnieżna biel , a czy ten kasownik ogarnie temat z błędem na fis-ie , a co najważniejsze czy nie bedzie grzał jak piec . Słyszałem że do takich ledów montuje sie rezystory na dodatkowych radiatorach aby oddawały ciepło na budę, czy taki kasownik ogarnie to wszystko? http://sklep.motohid.pl/pl/p/BA15s-1156-21xSMD-2835-LENS-10%2C5W-biala-4700k-SILVER/1421 http://sklep.motohid.pl/pl/p/Filtr-CAN-do-DRL-do-AUDI-A3-8P-%2CA4-B7%2C-A8%2C-VW-Passat-CC%2C-EXEO%2C-Fiat-500%2C-Mito/722 pozdro Marcin
-
Jakie zarowki w DRL?
Mam pytanie,czy można wyłączyć w sterowniku błąd spalonej żarówki drl. O co mi chodzi.. aby nie bawić sie w rezystory i wył. w sterowniku sygnał żeby nie wyświetlał bledu na fis-ie. Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka
-
Podświetlanie tablicy, prośba o rade
Możecie wrzucic jakieś foty jak wam świeca lampki Led tablicy.założyłem u siebie i wydaje mi do ze świecą zbyt intensywnie. Z tego co wiem mają chyna po 12 led chyba .producent to einparts..... niemiecki chinczyk. Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka
-
CK-PROJECT Mechanik Wrocław
Dzieki za info, a jak okazało by sie ,że ich terminy sa odległe to wg was jaki jeszcze warsztat z Wrocławia lub okolic polecacie. Nie chodzi mi tutaj tylko o wymiane rozrządu / imbusa pompy ect..ale tak jak wczesniej pisałem szukam kogos kto ogarnie temat jw. w poście - lekko przykopci na siwo jak jest zimny, delikatnie falują mi obroty i przy tym dochodzi nierówna praca motoru, wystrzegam sie warsztatów które na dzień dobry chca brac sie za spr pompek i wymiane turbo!!!!. Bo to jest u mnie oki. Panowie, polecam Auto Setup Wrocław. Jakby ktoś szukał dobrego mechanika z wro to szczerze polecam.
-
halogen led B7
Znalazłem kilka wątków na forum na ten temat ale bardzo starych , kilka osób proponowało cos wrodzaju ksenon look, ale szczerze mówiąc nie bardzo mi to podoba sie . Czy ktoś montował leda H11 w halogeny B7 , moze jakieś namiary macie ? ..zdjęcie etc... z góry dzięki za info
-
halogen led B7
hej, wiesz co, ori mam biksenony dodatkowo drl zakładam tez ledy wraz z postojówkami i myślałem żeby było do kompletu halogeny założyć h11 w ledach. Tak jak napisałeś one służą jedynie do fallow home, bo czasami tylko podczas złej pogody są włączone.
-
halogen led B7
Witam, czy ktoś wymieniał już halogeny na ledy w B7 ? jakich szukać zamienników . Może jakieś linki z aukcji? pozdrawiam
-
Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED C5W CAN BUS
...mam u siebie te lampki od Outletmarket (dostawa błyskawiczna), starannie wykonane i ładnie dopasowane do miejsc w oryginalnej ramce przez co bezproblemowo przebiega ich montaż - świecą białym równomiernym światłem i nie wywołują błędu "s
-
Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED C5W CAN BUS
witam, macie namiary na Tomnika? chce zrobic zamówienie na oświetlenie u siebie pozdrawiam
-
Szarpanie
Wszystko wskazuje na koniec twojego sprzęgła. Z takim przelotem to normalne. Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka
-
Szarpanie
jaki masz przebieg? myślę , że raczej ze to sprzęgło a nie poduchy.
-
Regenarcja napędu pompy oleju w Audi A4 B7 2.0 TDI
Witam, Przeniosłem temat ......z ( likwidacja wałków ) Chciałbym poradzić sie w sprawie regeneracji pompy olejowej a dokladnie modułu, w silniku BRD , podczas kontroli imbus od strony modułu był masakrycznie wytarty, prawie okrągły a można powiedzieć ze przyjechałem dosłownie na ostatnią chwilę . Brd z 2008' przeletane 211 tyś. Z tego co wiem koszt tego to 580/600 zł + koszt przesyłki w obie strony. Gdzie polecacie wyslac do TMA serwis czy Futurum. Zaznaczę ze chciałbym swoja zregenerowana z powrotem.
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Witam, chciałbym poradzić sie w sprawie regeneracji pompy olejowej a dokladnie modułu, w silniku BRD , podczas kontroli imbus od strony modułu był masakrycznie wytarty można powiedzieć ze przyjechałem dosłownie na ostatnią chwilę . Brd z 2008' przeletane 211 tyś. Z tego co wiem koszt tego to 580/600 zł + koszt przesyłki w obie strony. Gdzie polecacie wyslac do TMA serwis czy Futurum. Zaznaczę ze chciałbym swoja zregenerowana z powrotem.
-
CK-PROJECT Mechanik Wrocław
Witam, mam problem ze swoja B7 BRD , lekko falują obroty , trochę dymi na siwo, podejrzewam coś z dpf-em, Czy ten warsztat ogarnie mi ten temat o którym napisałem, polecacie ten warsztat? pozdro i z góry dzięki za opinie o nim Mam tez do wymiany kpl rozrzad + oleje płyny filtry oraz imbus pompy oleju i zamierzam też tan to wszystko zrobić
-
BRD grzechotanie podczas dodawania gazu
Witam, po ponad 1,5 roku jazdy bez żadnych większych problemów , z czego jestem bardzo zadowolony ...niestety od jakiegoś czasu podczas jazdy jak dodaje delikatnie gazu słychać odgłos grzechotania, nie jest to bardzo głośny odgłos ale słychać go dobrze. Najlepiej słyszalne na niższych biegach. Dodam ,że delikatnie falują mi obroty jak jest zimny. A co najgorsze zaczął kopcić na siwo. Na postoju wali siwym dymem a spaliny tak śmierdzą (gryzą) ze nie można ustać w garażu. Możecie mi napisać jakie są objawy jak chłodniczka spalin siedzi? czy może to coś z egr-em.
-
chrobotanie na jałowym biegu
Witam temat dotyczy autka mojej zony Seat Ibiza 1.9 Sdi 2005, Zauważyłem ostatnio bardzo niepokojące stuki podczas kiedy puszczam sprzęgło i auto na biegu jałowym powoli się toczy, słychać trzaski strzelania /chrobotania metaliczne . Jak wciskam sprzęgło ponownie- trzaski ustają. W aucie na obecna chwilę wiem ,że mam powoli sprzęgło do wymiany . Ale czy to nie jest jakieś łożysko ze skrzyni biegów?, zasugerowano mi ,że podczas wymiany sprzęgła spuścić olej ze skrzyni i doszukiwać się opiłek metalu.
-
Brak komunikacji z BT
Oki a gdzie moze byc numer tego modulu, gdzie musze patrzeć?
-
Brak komunikacji z BT
Witam, Czy model BT w mojej Audi UHT 0050 łączy się normalnie z androidami?, mam problem .Po wymianie phona na Samsunga Grand Prime, nie mogę sparować go z BT w aucie, w ogóle go nie widzi. Bluetooth w Samsungu to V.4.0.
-
Mrugająca kontrolka świec żarowych i spadek mocy w Audi A4 B7 2.0TDI
Paweł czy jakby byl ;egr;przeplywka ; gruszka to wywalił by oprócz błędu doładowania jakiś inny błąd. Mam pytanko czy jak zapiekają się kierownice w turbo to jaki blad wywalił oprócz bledu doladowania? Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
-
Mrugająca kontrolka świec żarowych i spadek mocy w Audi A4 B7 2.0TDI
Witam wszystkich , podpinam się pod temat i od razu do rzeczy...., kilka dni temu podczas jazdy zapaliła mi się kontrolka świec i auto standardowo wpadło w tryb awaryjny. Auto nie kopciło ani wcześniej ani po tym zajściu, nie miało żadnych objawow spadków mocy , nie brało oleju, paliło normalnie o kazdej porze. Ale stało mi się to zaraz po wypalaniu się dpd-a, (zaznacze ze dpf wypala mi się co 250 km, Po podłączeniu do kompa, nie wyskakuje żaden błąd oprócz błędu ciśnienie doładowania. Zaznacze ze kpl. nie ma turbo, Jak zgasze auto i zaraz po ponownym odpaleniu kontrolka znika ..ale turbo nie ma w ogóle. Na kompie nie ma w ogóle doładowania ani podczas jazdy ani zaraz po skasowaniu kontrolki. Turbinke mam roczną -tak dla wiadomości. I przed ta usterka nie było zadnych objawow niedoładowania ect...
-
Skradzione
Ważne znaki szczególne auta (zew) są opisane wcześniej, zapytam się czy środek nosił również jakiekolwiek znaki szczególne które mogłyby wyróżniać się ... w tłumie na giełdzie np.
-
Skradzione
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t34.0-12/11650979_10205950010903544_723655861_n.jpg?oh=96022e2afb0761e777c3893288588813&oe=558ADD63 https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t34.0-12/11650632_10205950010863543_1932763493_n.jpg?oh=e05e1824b474408822be8655c948d93b&oe=558B0711 https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t34.0-12/11647228_10205950010823542_1003432436_n.jpg?oh=561091570a951e503e94a1d2a77c8cd6&oe=558A126A https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t35.0-12/11639645_10205950010943545_1209562215_o.jpg?oh=8cacc2e727755df7e1eba8ded0d6324d&oe=558B31E7