Treść opublikowana przez d4rk
-
[ALL] VagLOG - platforma analizy logów
Mam taki jeszcze mały pomysł do tej aplikacji... Fajnie by było jak by logi wstawiało sie do odpowiednich kategorii np. silniki seryjne i przerobione. I dodatkowo podział na odpowiedni silniki po kodzie silnika. Po kilku ladach mogło by to wyglądać jak ogromna baza logów rożnych silników i każdy mógłby sobie sam porówna swoje logi z innymi.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja już na polskim morze, jechałem normalnie przez Polskę, w nocy trasa zajeła mi 7 godzin normalnej i spokojnej jazdy Pozdrawiam. Ma ktoś namiary na krola podobno też jest w Gdańsku.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mam pytanie czy wybierał się ktoś nad polskie morze i jechał autostradą przez Niemcy? Chodzi mi o to czy lepiej nadłożyć te kilometry i jechać bardziej komfortowo czy lepiej tłuc się przez calą Polske? Wybieram się do Gdańsk i normalnie wychodzi mi 580km. a przez Niemcy 990km.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja mam urlop od jutra, z rana jade do krakowa za latwic sprawe i popołudnie miałbym wolne. A w wtorek to już mnie raczej nie bedzie ale to jeszcze sie okaże.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek tak jak Ci gadalem ze mi jutro po poludniu pasuje tam podjechac. Doszedł do Ciebie numer od gregora?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Odnośnie tego quattro to nie jest tak do końca, bo w S3 silnik montowany jest poprzecznie i system przenoszenia napędu jaki tam jest zastosowany to Haldex. Tylna oś jest włączana w razie potrzeby, w trakcie "normalnej" jazdy tył nie jest napędzany. Jest to tzw. "synchro" http://pl.wikipedia.org/wiki/Haldex#Zasada_dzia.C5.82ania Przy quattro napęd przenoszony jest poprzez układ Torsen, obie osie są połączone z sobą mechanicznie poprzez wał i napędzaja obie osie jednocześnie. A "szpera" Torsen dba o to aby moc była odpowiednio rozdzielona. http://pl.wikipedia.org/wiki/Torsen#Zasada_dzia.C5.82ania Tutaj jest filmik z TT która też jest na Haldexie i widać jak podczas ruszania przednia oś wpada w poślizg.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek tutaj jest coś dla Ciebie http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9286753
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
humm to chyba miron cos mówił o sumie 3500, bo chyba myślał że drożej a jak można sobie taka zniżke załatwić egon?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek taka instalacja kosztuje 3180 zł. Bo to jest turbo, do wolnosaka 2880 jeśli chodzi o 4 gary. To propo tego wyjazdu można by się jakos zorganizowac. Z tego co wiem to vwmaniaki z naszej okolicy też tam jada.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Twojego B6 jeszcze nie było, ale był jego nowy właściciel... Najprawdopodobniej w połowie wrześnie będziemy coś z nim robić.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A wybiera się ktoś na http://www.sss.org.pl/event.php?view=230809 Bo ciekawa impreza się szykuje...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
.eu zmieniło adres na .pl
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wiesz do spotów Poznańskich nam jeszcze trochę brakuje...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Co do tych wahaczy to podobno są jacyś kolesie co w Kleszczowie to robią... Z tego co mi się przypomina, to chyba jest od nich adres, http://katalog.pf.pl/Kleszcz%C3%B3w/Auto-Max-Dawid-i-Hubert-Makselon-Mechanika-Pojazdowa-F5264928G0B8200-m19.html
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No wiesz ja sobie nie wyobraża jak byś na przegląd miał to wszystko ściągać...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nawet w tej chwili nie ma tego tempomatu do kupienia na allegro
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Po prostu ten tempomat jest na osobnym module tak jak np. alarm. Już znalazłem schemat połączenia tego.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ten tempomat w benzynie to zadna wielka filozofia z tego co pamiętam. Chciałem sobie go dołożyć ale niestety ceny mnie powaliły...
-
Instalacja gazu w 1.8T i "świecąca turbina"
Powiedzcie mi czy można gdzieś w Polsce kupić takie zamienniki zamiast katalizatora. Chodzi mi o to aby było to odpowiednio wygięte i miało flansze. Aby cała operacje przeprowadzić bez użycia spawarki. Widzialem takie zamienniki w stanach.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja już widziałem takie przypadki że nawet nie odpicowali tylko odkupili i od razu nie giełdę jechali to sprzedać, najczęściej jakies fiaciki albo tictaki (tico)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gregor a co ja Ci mówiłem, że to wygląda jak by WG się jakoś przycinało Teraz jak widzę te fotki, to widziałem tą ułamaną szpilkę z nakrętką i właśnie nie wiedziałem czemu ona tam służy... uppps
-
Grupowy CHIP w Compsport !!! Szukam chętnych !!!
Ja jestem zdecydowany tak na 90%
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
gregor, panienki wieczorem to tam u Ciebie całkiem "zdrowe" się kręciły...
-
[B5 AJL] Spala jednocześnie gaz i benzynę
Masz racje adamas78, bo zaczyna się robić OT. Również mam podobne zdanie do Twojego
-
[B5 AJL] Spala jednocześnie gaz i benzynę
Chodzi mi o regulacje a nie o umiejętność jazdy... Bo miałem komputer. Powiedz mi tylko dlaczego ten silnik miałby się nie wkręcać?