Treść opublikowana przez d4rk
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Widzę że wczoraj pobalowali i dzisiaj już grzecznie śpią tutaj wszyscy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To badajcie tych kolesi... Pucek dostałeś PW?
-
[B5 AEB] Po programie - filmik
Mój AJL od 60-140km/h na III biegu: 12,6 na PB 11,3 na LPG Czas na PB dużo słabszy dlatego, że doładowanie na PB coś za szybko opada.
-
[B5 ADR] Jakiej pojemności butlę w koło ?
sama butla to koszt ok 300zł plus robota fachowca To nie jest całkowity koszt wymiany butli. Do tego musisz doliczyć jeszcze wielozawór który z starej butli Ci nie podejdzie jeżeli masz inna wysokość butli, a nawet jak wysokość będzie dobra, to ten Twój stary musi mieć jeszcze homologacje "01" oraz homologacje do danej butli.
-
[B5 AJL] Proszę o analizę logów
Dzisiaj zrobiłem kolejne logi i z tego co widzę to nic się nie pogorszyło, przepławka wskazuje powyżej 140g/s, N75 oscyluje w granicach 60-70% i sonda tez nie schodzi na ubogą.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To bedzie fajnie jak uda mi się to zrobić w takim samym czasie, dobra Pucek ja też już spadam spać. Trzymaj się, jutro zanim przyjadę to będę dzwonić.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To muszę jakiegoś pomagiera sobie jednak załatwić. A czasowo to ile Ci z tym zeszło?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No tylko że ja w poniedziałek będę musiał to chyba sam zrobić bo nikogo do pomocy nie mam... Pucek da rade samemu to zrobić czy potrzebne są dwie osoby? Na razie Diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Widzisz pucek Twój wykres ładnie idzie do góry a mojego przy 5000rpm przymuliło i już ledwo co poszedł do góry. Jak by utrzymał taką tendencja rosnącą to raczej by osiągną moją serie. Czyli wychodzi na to że po wyżej tych obrotów ma tyle spalin że nie jest wstanie ich wypluć. I turbo też mi dużo później wstaje jak u Ciebie Przynajmniej ja to sobie tak tłumacze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A wy co też spać nie potraficie?[br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 01:29_________________________________________________Pucek a masz może już na kompie gdzieś Twój wykres z hamowni, bo go nie widziałem.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No na razie jest jedna diagnoza, CAT! Wszystkie logi wyglądaja OK. Rura od Gregora już jeździ w bagażniku, w poniedziałek będzie najprawdopodobniej zamontowana. Wiec w poniedziałek wieczorem będę wiedział czy to jest to.[br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 01:17_________________________________________________No to jest najgorsze, że nigdy nie wiadomo czego trzeba się spodziewać. A jak już się zacznie coś grzebać to za wszelką cenę będzie chciało się to dokończyć. Pucek jutro po południu przyjadę do Ciebie po "bandaż"
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No pucek pewnie tak samo meczy Cie ten Twój APU jak i brak mocy w moim AJL. To dlatego Ci nawet browar nie pochodzi.
-
[B5 AJL] Proszę o analizę logów
Dzisiaj zrobiłem logi przepławki w Leonie z silnikiem 1.8T APP 180km i wyglądają zupełnie podobnie jak u mnie. [br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 23:30_________________________________________________Odgrzebuję mój stary temat, ponieważ dzisiaj byłem na hamowni i niestety wyszło marne 151KM ;( Robiłem logi tak na szybko i wychodzą takie jak w postach powyżej. Czy macie może jakieś pomysł na brak mocy w moim silniku? Doładowanie też wygląda być OK, zaczyna pompować przy: 2500rpm - 0.6bar, 4000rpm - 0.9bar, 6000rpm - 0.6bar Wstawiam wykres z hamowni.
-
[ALL B5] Zmiana obicia tylnej części oparć siedzeń przednich
A ja mam takie pytanie, czy jak ściągnie się ten tył to jest dostęp do mechanizmów wewnętrznych w fotelu. Ponieważ strzeliła mi regulacja lędźwi.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ciekawe jak tam Diman i reszta ekipy czy coś imprezują
-
[B5 AWT] Żywotność wtryskiwaczy BRC- (pomarańczowych)
Dokładnie tak jak pisze kolega dbać o filtry i tyle. Trzeba też uważać żeby plastikowy koniec wtryskiwacza nie opierał się o coś, bo wtedy może się rozszczelnić. A tak ogólnie to firma BRC gwarantuje że charakterystyka wtryskiwacza nie powinna się zmienić przez 30 tyś. km.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron Twoje byłe B6 jest juz u mnie na warsztacie. Jutro zaczynamy z nim działać. Kris odstawia swoje 2.8 w poniedziałek?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja patrzałem pogodę dla Strzelec Opolskich: Oglądałem teraz też dla Opola, to też ma być leciutki deszcz z rana. Tak przynajmniej podaje onet
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pogoda na jutro trochę deszczowa się zapowiada. Miron ja mam ściągniętą mapkę do twojego RNS tylko, że nie mam odpowiedniej nagrywarki żeby ją nagrać ale można spróbować.
-
Grupowy CHIP w Compsport !!! Szukam chętnych !!!
W pierwszym poście jest wyraźnie napisane!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek jak chcesz coś kupić w tanich pieniążkach i żeby miało klime, quattro, oraz moc to ci polecam coś z takim silnikiem. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9298837 http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9296478 Jeździłem czymś takim i naprawdę daje rade. W tym modelu quattro jeszcze ma funkcje blokady tylnego mostu, to wtedy można trochę bardzie poszaleć.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A ma ktoś z was może program ELSA? Bo ja mam już trzy wersje i coś z nią nie halo... Pelex niestety tych przetwornic znajomy już nie ma. Będzie ktoś miał ramki do sprzedania teraz w piątek?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No teraz sobie musisz zrobić hamulce, bo te co masz są adekwatne do poprzedniej mocy auta
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Co to w naszym miesicie jakaś mega impreza samochodowa się szykuje... http://www.szybkajazda.pl/
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja z checia bym się załapał ale niestety juz wypiłem troche i nie wskazane mi jechać.