Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Solar_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Solar_

  1. moze jakas mala podpowiedz
  2. czy to czasem nie jest Lancia Ypsilon
  3. juz dzis sobota bedzie sie dzialo ykk pora juz na mnie 3m sie i dobrej zycze
  4. jutro ja bym powiedzial ze juz dzis jest sobota
  5. wiem ze Ty do spania...a nie idziesz spac
  6. i kto to mowi :gwizdanie:
  7. jeszcze nie wszyscy spia ja ciagle zwiedzam nasze forum branoc
  8. mam nadzieje ze ramki juz niedlugo do mnie dojda bo juz nie moge sie patrzec na te moje ramki mam 4 twoje spakowane jutro wyślę dzieki czekam z niecierpliwoscia
  9. mam nadzieje ze ramki juz niedlugo do mnie dojda bo juz nie moge sie patrzec na te moje ramki
  10. chyba sobie mocno nagrabilem u kolegi teraz nie wiem czy zawitam na warszawskim spociku
  11. Co kupiłeś? fiat 126 p Twój maluch musi być godny,by każdy z daleka wiedział, że jedzie nim hornet, a nie nikt. Jedyny godny horneta maluch to maluch tuningowany. Tuning też musi być odpowiedni: dużo antykoru, oryginalny, oczojebny schemat malowania (farbę nakładać pędzlem, ewentualnie muszą być zacieki), na szybach odłażąca folia przyciemniająca z bąblami powietrza, brewki nad reflektorami, zawieszenie obniżone tak, by przejeżdżając nad krawężnikiem czy progiem zwalniającym trzeć podwoziem, z tyłu kilka dodatkowych rur wydechowych o dużej średnicy. Na tylnej szybie obowiązkowo musisz strzelić sobie jakiś fajny napis, np. Pioneer. Koniecznie z układu wydechowego wyspawaj sobie tłumik. Po to, żeby maluch był najgłosniejszy w miescie i brzmiał jak Subaru.Pamiętaj, że w maluchu najważniejszy jest mjuzik i pamiętaj, że mjuzik trzeba słuchać tak, żeby na zewnątrz był głośniejszy od silnika. taki maly zarcik
  12. ja tez go nie czaje ja na szczescie juz koncze pic jeszcze tylko 50 mi zostala
  13. teraz bedziesz rwac lachony na auto taty
  14. Wzbudzaj „rispekt” u ziomali z klubu :gwizdanie:
  15. Moj sikro wzkazuje dwunastooo a moj wskazuje dopiero za 4 minuty moze cos nie tak mam z zegarkiem [br]Dopisany: 22 Sierpień 2008, 23:57 _________________________________________________ kolega ma tak samo ustawiony zegar jak ja o widze nowy nik u kolegi
  16. nic sie nie dzieje dopiero po 00.00 zacznie sie dziac tak jak wynika z tematu popieram kolege falstart
  17. to bylo zbyt latwe zgadles :oklaski: teraz Ty wklejasz
  18. dobrej ja jeszcze chwile pozwiedzam i tez uciekam
  19. rafalekx kiedy oni nam to zdjecie cykneli i jeszcze na interneta wrzucili
  20. w skarpetkach slomy raczej nie bedzie widac ja bym do filców slome wlozyl :>
  21. nie ma problema, ja już gumofilce mam a widły załatwię ze dwie sztachety do kufra się rzuci a moze jeszcze by my brony 5-cio skibowe doczepili i naklejke pajonier na szybie zapodali
  22. gapily jak gapily ale by o miejsce walczyli aby zasiasc na kublach i potoczyc sie na felasiach to moze ja Cie troche dofinansuje :gwizdanie: i bedziem jezdzic po okolicznych remizach
  23. rafalekx juz widze jak lachony ''blachary" na taki wózek beda lecialy pelen zestaw wyposazenia:*Fele, felasie – pozwalające na toczenie się w kierunku skupisk blachar. * Zestaw naklejek nic nikomu niemówiących, z reguły zdjętych z puszek smarów i olejów na najbliższym Orlenie. *Kubełki, kubły – sportowe fotele, w zasadzie nie wiadomo po co, gdyż utrudniają uprawianie seksu wewnątrz samochodu. *Tuning mechaniczny – czyli zrobienie napraw tak, aby wózek mógł jeździć. takie
  24. :polew: :nabijasie:[br]Dopisany: 22 Sierpień 2008, 00:47 _________________________________________________ ta... kuźwa te lachony No rwij lachona! Rwij! Na co czekasz? Aż się lachon zestarzeje? I zaschnie ??
  25. w takim razie dobrej trzeba rwac lachony bo sie zestarzeja

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.