Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skyliner89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skyliner89

  1. ARGENTYNA rozpi Niemców .
  2. Dobrze mówili, że reprezentacja Anglii nie potrafi grać zespołowo... ;( i to chyba zadecydował o wyniku meczu, bo Anglia wcale nie ma gorszych piłkarzy od Niemiec...
  3. Już nie ma takich bardzo dobrych sędziów jak Andres Frisk, Marcus Merk czy Pierluigi Collina . Anglia musi wygrać przynajmniej 3:2, ale 4:2 było by lepiej :>. Oni się boją karnych, bo nigdy im dobrze nie szło w nich...
  4. Pomyłka... . Powinien być remis .
  5. Prze jaja . Kur powino być 2:2 dla Anglii...
  6. GOOOOOOL!!!!!!!! 2:1 dla Ghany
  7. . Brawo Ghana.
  8. Ja też na Ghanę . Bardzo dobrze zagrali przeciwko Niemcom .
  9. Popieram . Już w niedziele godz 16:00 Angilia - Niemcy . Oczywiście będe za Anglią, a już jutro Ghana - USA .
  10. Jest transmisja przez internet .
  11. Del Neri obecnie prowadzi Juve... Ciekaw jestem czy da rady i odbuduję potęgę Juve... .
  12. Przy bramce na 2:3 dla Włochów przy strzale Fabio Quagliarelli nie było spalonego. Fabio był na linii... Piękna bramka dla Włochów na 3:2... Widać, że Włosi nie mają godnego następcy Buffona ;( ... Nie ma kto dyrygować obrońcami..., a ten bramkarz stał jak kołek. Zawinił przy 1 bramce dla Słowaków... Gdyby Buffon grał w tym meczu jestem pewien, że mecz potoczył by się całkiem inaczej .
  13. Chyba Arivederci Italia... ;( :gwizdanie:. Pozostaje kibicować Argentynie .
  14. Nie do wiary co wyprawiają Słowacy... ... Włosi... Tragedia .
  15. Teraz Niemcy vs Anglia i Ghana vs USA. Anglia jest w stanie wygrać z Niemcami, tak samo jak Ghana z USA .
  16. Ghana gra bardzo dobrze przeciwko Niemcom . Konstruują akcje, nie boją się atakować. Ważne, że się nie załamali po stracie bramki tylko jeszcze częściej atakują. Nasze orły podczas meczu mieli by w gaciach porobione :polew: .
  17. W kiosku pojawi się w poniedziałek 28 czerwca.
  18. Zresztą i tak nie słusznie awansowali do MŚ w RPA... od początku grali kiche...
  19. :polew: :polew: :polew:
  20. W 1992 odbyły się Igrzyska Olimpijskie w Barcelonie. Po raz pierwszy w historii na Igrzyskach wystawiane były składy młodzieżowe (do lat 23). Polscy piłkarze, prowadzeni przez Janusza Wójcika dotarli do finału, przegranego 2:3 z gospodarzami. Sukces polskiej młodzieżówki jest warty odnotowania, m.in. dlatego, iż srebrni piłkarze z Barcelony mieli w kolejnych latach decydować o sile polskiej reprezentacji. Do czołowych graczy tego pokolenia należeli: Tomasz Łapiński, Marek Koźmiński, Tomasz Wałdoch, Piotr Świerczewski, Dariusz Adamczuk, Jerzy Brzęczek, Andrzej Juskowiak, Ryszard Staniek i Wojciech Kowalczyk.
  21. http://pl.wikipedia.org/wiki/Reprezentacja_Polski_w_pi%C5%82ce_no%C5%BCnej#Lata_1989-1993_.E2.80.93_Andrzej_Strejlau
  22. Lata 1974-1986 i początek lat 90tych to był piękne czasy dla polskiej piłki ... Czy kiedykolwiek powrócą ;( . Polska przegrała z Brazylią 6:5 w 1938 roku http://pl.wikipedia.org/wiki/Mistrzostwa_%C5%9Awiata_w_Pi%C5%82ce_No%C5%BCnej_1938#Fina.C5.82
  23. Ciekaw jestem jak jutro Hiszpania zagra z Hondurasem... . Oby odzyskali formę, bo jak nie to jedynie Holandia bądź Argentyna będzie wstanie zatrzymać Brazylie... Czas pokaże co z Włochami, Niemcami, Francją i Anglią będzie...
  24. Brazylia wyjdzie z grupy to już pewne. Mam nadzieje, że trafi na Holandie, Argentynę to będzie ciekawie . Bramka Drogby . Julio Cesar był bez radny jak i obrońcy Brazylii . Kiedyś Polska przegrała z Brazylia 6:5 .
  25. ŚP. Kazimierz Górski mawiał "Dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe" . Mam nadzieje, że WKS wygra, jak nie to chociaż zremisuje :>.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.