Treść opublikowana przez TOM77
-
[B5 AJL] Klocki i tarcze RH (Road House) - co to za firma ?
Witam, zgodnie z obietnicą piszę o efektach wymiany tarcz i klocków road house, nie obyło się bez problemów, oczywiście po wymianie wibracje przy hamowaniu nie ustąpiły!!! Przy okazji stwierdzono zużycie tarcz z tyłu, kupiłem tarcze road house do tyłu, klocki TRW, inny już mechanik powiedział, że to na 100% przednie tarcze są odpowiedzialne za wibracje, więc dokładnie je sprawdził urządzeniem pomiarowym, diagnoza KRZYWE TARCZE!!!! myślałem że zwariuje!!! Po ściągnięciu tarcz zauważył że piasty nie zostały dokładnie wyczyszczone, oczyścił je, ponownie założył tarcze i okazało się że odchyłki mieszczą się w granicach norm, teraz jest ok, hamulce brzytewki:) i brak jakichkolwiek wibracji. W większości przypadków przyczyną bicia nowych tarcz jest nie do końca właściwy montaż właśnie poprzez nieoczyszczenie piast. Potem te bezpodstawne reklamacje Dobrze, że w tym wypadku mechanik zauważył problem
-
[B5 ADP] Końcówka drążka ?
Nie martw się za w czasu, może nie będzie tak źle
-
[B5 ADP] Końcówka drążka ?
Znam tą firmę dobrze Uważam, że nie jest zła jeśli chodzi o układ kierowniczy, choć zdarzały się przypadki reklamacji, ale wypadku amortyzatorów to już porażka-było ich bardzo wiele ;(
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy do czynnego udziału na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum i zapraszamy na spoty warszawskie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
[B5 ADR] Różnica w poziomie zawieszenia
Popieram kolegę w zupełności, że sprężyny należy wymieniać parami. Przecież ta "stara" ma inne parametry ze względu na zużycie materiału. Poza tym może być tak, że nawet dwie różne firmy sprężyn założymy i już może być jakaś różnica
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy do czynnego udziału na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy do czynnego udziału
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
[B6 AWX] Mój S-Piachoo
No Adaś super reklama
-
[B5 AKN] Wymiana tarcz hamulcowych
Popieram kolęgę, jak coś robić to dobrze
-
[B5 AFN] Wahacze Firmy febi prawda czy fałsz
Dokładnie nie można się sugerować tym co jest napisane na pudełkach
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy