Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. OK, ja zmykam coś zjeść. CYA.
  2. Nawet nie wiem gdzie są statsy teraz... Zaniedbaliśmy jakiś czas to i z pudła się spadło. ---------- Post dopisany at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany at 23:22 ---------- Vario - dla Ciebie Intro wymiata... Yuna - Lullabies (Adventure Club Remix) - YouTube
  3. Tak ale do niedzieli mnie nie ma... ---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ---------- No co zrobić
  4. ...a widzisz, za wygodny się zrobiłem. Może gdyby chodnik był (rowera nie posiadam - ukradli ).
  5. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wiadomo jak bedziesz grzal do przesady az do rozgrzania zwortnicy do czerwonosci to pewnie sie oslabi i to tak , ze bedziesz musial ja wymienic ale grzejac z umiarem nie do przesady to nic sie nie stanie. Zamiast WD40 sprobuj jakiegos innego srodka , odrdzewiacza gleboko penetrujacego do zardzewialych srub i nakretek itp. Pepsi Cola
  6. macie MC we Wrześni ? Nie ale w Lulea jest ---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ---------- Czyli... najpierw była Imola Yellow ... jak widać ale pogoda nie sprzyjała do jazdy z otwartym dachem:polew: dowiedziałem się, że pracujesz tam gdzie ja dowożę towar Panie kolego:decayed: Gestamp... tylko obecne taki inny, 2000km od PWR
  7. Tak... Ale wracam niedługo.
  8. macie MC we Wrześni ? Nie ale w Lulea jest ---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ---------- Czyli... najpierw była Imola Yellow ...
  9. Hehe Adaś - jak za starych dobrych czasów
  10. ...no i masz. Tylko Mc mi zostaje (sklep już zamknięty ).
  11. Już poszło Maćku.
  12. Branoc Maciek
  13. :facepalm: wez mnie Arek nie kompromituj ! facebook jest jako nowe zdjecia coś napisałeś Dobra stawie swoje żeby Ci nie było przykro https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1013914_4266903810205_1312042249_n.jpg Jjjjaaa yebie...
  14. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Coś takiego mają w ASO (nie wiem czy w każdym). masz może jakiegoś pikczera jak to coś mniej więcej wygląda ja ostatnim razem zrobiłem tak że odciąłem łepek od śruby i zacząłem dokręcać nakrętkę tak że śruba od strony uciętego łepka wchodziła do środka ale zerwał się gwint i pozostało tylko wybijanie. Wahacze nie wymieniane od nowości i kurcze trzymało się jak przyspawane i po dwu godzinnej walce poddałem się i dałem kumplowi żeby mi rozwiercił. Niestety nie mam fotek.
  15. Ale gdzie on patrzy... No gdzie on patrzy no...
  16. Bartku - to było do slo i odnośnie tego co napisał.
  17. Bez stresu - tłumaczę swoje podejście. Pod kątem kontaktu ze starymi znajomymi (=chwaleniem się dziećmi/domem/samochodem) - to mnie nie rajcuje. Reklama - jak najbardziej. Ale nie teraz i nie w tym momencie (nie jestem w stanie obrobić więcej aut).
  18. Bartek - ale po co mi to... Jeden portal już mam - tak jak napisałem, kontakt jest. Nie ruszają mnie portale społecznościowe... Wystarczająco dużo czasu zabiera mi A4K Ja bym fejsa nie nazywał portalem społecznościowym. Bardziej informacyjno - marketingowo - społecznościowy Po wejściu i 5min wiem wszystko co się dzieje na świecie, nowe imprezy, nadchodzące koncerty, zdjęcia, relacje, wywiady, totalnie wszystko. TV/Radio/gazeta tego nie daje w taki sposób - facebook daje możliwość spersonalizowania tego co nas interesuje i to jest fajne Za dużo czasu wolnego masz Mi ledwie starcza na A4K a co dopiero jeszcze czytanie co się dzieje na Świecie (od Was się dowiem ).
  19. Bartek - ale po co mi to... Jeden portal już mam - tak jak napisałem, kontakt jest. Nie ruszają mnie portale społecznościowe... Wystarczająco dużo czasu zabiera mi A4K Bartek ma telefon i wystarczy 24/7 h :polew: i kontakt z całą Polska Się śmiej... Dzwoni wiara 23/24.... 5 rano... ---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ---------- ...dobrze, że żona wyrozumiała
  20. ...nie ogłaszam się bo roboty póki co jest dosyć bez tego.
  21. Pod kątem reklamy - może kiedyś. Jakbym teraz założył konto z myślą o tym, to nie miałbym już na nic czasu...
  22. Bartek - ale po co mi to... Jeden portal już mam - tak jak napisałem, kontakt jest. Nie ruszają mnie portale społecznościowe... Wystarczająco dużo czasu zabiera mi A4K
  23. Nie - Marka Konwy. Zakładałem zewnętrzny pakiet S line.
  24. dołącz do społeczności :polew: co ty s7 nie wychodzi w bezstopniowej skrzyni biegów więc Bartek nawet osranym patykiem by tego nie dotknął A7/S7 też nie dla mnie - za duża i nie lubię krągłości w tyle auta - przypomina mi to design mercedersa.
  25. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Coś takiego mają w ASO (nie wiem czy w każdym).

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.