Treść opublikowana przez Bart-S
-
[B6 AVF] A4 B6 - julo23, czyli przesiadka z A3 na A4
Julo - jeśli zdecydujesz się zostać przy tej feldze to na tył załóż dystans 17mm a na przód 15mm (będzie gitara, sprawdzałem u siebie dla ori 17"). Jeśli chodzi o 18" (zakładam, że celujesz w ori) to dzięki ET43 i 8" szerokości - na dzień dobry zyskujesz już 8mm wypchnięcia pod rant (zatem jeśli to będzie za mało, trzeba się będzie posiłkować innym zestawem dystansów). Furka wygląda coraz zacniej ale brakuje jej dupki do kompletu dlatego szukaj zderzaka tył - jeśli nie chcesz/nie masz funduszy na dwa wydechy - pozostaje typowy dla 1.9TDI spojler bez otworów na dyfuzory (8E9 807 521 H - aktualna cena w ASO 813zł). Przy "Sprint" Blue koniecznie pomaluj profil spojlera w czarny mat
-
S4 BBK Sedan
Vajcha - wysil się trochę i przygotuj jakiś fajny opis dla swojego furaka (wystarczy zajrzeć do wątków obok i będziesz wiedział jak może/powinno to wyglądać). Okoliczności zakupu, wyposażenie, pierwsze wrażenia itd... Również rozważałem zakup tego auta - tym bardziej, że przed i krótko po naprawie, stało u mnie we Wrześni Więcej o podchodach do tego zakupu dowiesz się z wątku o eS-ce kolegi winczako (parę stron wstecz była debata na temat Twojego obecnego auta). Ciesz się bulgotem V8 i niech Ci służy bezawaryjnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wleć chociaż na 15 minut - zawsze zdążysz deser zjeść czy kawkę wypić. Porównamy ET.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Myślę, że do 18:00 przesiedzimy na pewno
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No nic zobaczymy jak będzie. Do osób z listy spotowej mam prośbę - podeślijcie numery swoich telefonów na moje PW.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A co na to Twój phone?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ma padać więc tak jak w podwieszeniu (King Cross).
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Super - w końcu posłucham na żywo V6T 1. Bart-S 2. Papuga 3. Lele 4. daniel_sen4 5. benoos 50% 6. Qbazulu 50% 7. CHRISMEN 50% 8. Tyc_jan 9. yamaha450 10. ???
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
1. Bart-S 2. Papuga 3. Lele 4. daniel_sen4 5. benoos 50% 6. Qbazulu 50% 7. CHRISMEN 50% 8. Tyc_jan 9. ???
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Najlepsze jest to, że wcześniej kompletnie nie zwracałem na to uwagi... Dobrze jest mieć na forum fachowca od tych spraw
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Dev, Ciebie śmieszy 320mm w 18" a fakt jest taki, że to na czym jeździłem do tej pory to dopiero kupa... Tak było na 19" jeszcze przed założeniem H&R (tył siedzi wyżej): Na 17" jest trochę lepiej ale tył i tak wygląda śmiesznie
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Ta tarcza w 18" wygląda jak seria... Ma ktoś może fotkę 320mm w 17" ? Ale ustaliliśmy już, że nie ma co świrować...
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Fakt - otwory są małe i nie rzucają się w oczy...
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Coś w tym jest ---------- Post dopisany at 13:36 ---------- Poprzedni post napisany at 13:35 ---------- Z drugiej strony jak dokładniej się wczytasz - to stanęło na srebrny vs. czarny z przewagą na czarny
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Przód 320, tył 288 lub 300.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bardzo chętnie Dziadku...
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Ta Twoja firma to ma tyle możliwości
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Chyba jednak czerń - żeby zacisk nie zlewał się z tarczą...
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Zastanawiam się nad odcieniem szarego - tak jak w zaciskach dla "ceramic brakes"... ---------- Post dopisany at 00:10 ---------- Poprzedni post napisany at 00:06 ---------- Ale jeśli ma być gładka tarcza to jakiś inny kolor... W zasadzie to musiałoby się komponować z nadwoziem zatem wyjścia są dwa: czarny albo srebrny. Szukam właśnie fotek...
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
OK - Tomku, jakieś inne klocki do nawiercanych czy nie ma sensu i zostajemy przy pierwotnej koncepcji?
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
No dobra - po dzisiejszej debacie z Tomkiem stanęło na tarczach Zimmermann i klockach ori (czyli w zasadzie ATE) lub Ferodo... Jest kilka spraw przy których się waham. 1 - w jaki kolor dać zaciski? 2 - tarcze standardowe z Coat Z czy sportowe (nawiercane)? VS Jeśli chodzi o dobór tarcz - nie chcę przesadzić ale... dopłata jest nieduża, a pomijając plusy - po prostu cholernie mi się podobają Z drugiej strony to auto z uwagi na skrzynię nigdy nie będzie za***rdalać zatem czy nie będzie to komicznie wyglądało w 1.9TDI z fabryczną mocą... To co może wpłynąć na decyzję to: nie podjąłem jeszcze decyzji co do felg - za chwilę na pokład znów zawita RS 19" ale plan mam taki aby jeszcze w tym roku podnieść zawieszenie do -30mm (zestaw Weiteca) i założyć 18"... W grę wchodzą tylko 2 ori wzory - 9-ramienny S line albo 5 ramienny RS6. Gleba jest super ale nie na drogi w moich okolicach. Plany są takie, że do zabawy będzie coś innego a B6 ma się stać tym do czego jest przeznaczone - full opcja umożliwiajaca wygodne przemieszczanie się (na obecnej zawieszce + 19" jest to niemożliwe).
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobra miśki - w najbliższą niedzielę spot. Kto chętny (lecimy z listą): 1. Bart-S 2. ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Puść jej swoją Wojtek a dla siebie ASZ
-
B6 DIVISION
Ma znaczenie dla boczka drzwi kierowcy - jeśli jest alarm a dokładniej panel przycisków alarmu, to nie przylega on idealnie i światło może się przedostawać. W pozostałych przypadkach = NVM.
-
B6 DIVISION
Jest różnie. Generalnie daje się go tam gdzie nie przykryta lampka rozświetla przestrzeń tam gdzie nie powinna (np. lampka w schowku pasażera).