Treść opublikowana przez Bart-S
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siema! Umawiamy się na przyszłą niedzielę?
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Z tyłu mam Monroe Reflex w wersji dla sportowego zawieszenia... Wcześniej miałem oryginalne amortyzatory dla 1BE. a przód 1BE? Nie - też Monroe. Wymieniałem komplet.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Z tyłu mam Monroe Reflex w wersji dla sportowego zawieszenia... Wcześniej miałem oryginalne amortyzatory dla 1BE.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Regulacja reflektorów po regeneracji powiedz mi jak z parowaniem? udało sie cos zaradzic? Póki co stała na deszczu i nie zaparowało. Ale prawdziwy test będzie na myjce. Ze złych informacji - zwarcie do plusa silniczka regulacji lewego reflektora (zajrzę tam jak przyjdą LEDy).
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Nie taniej będzie dołożyć te 6 kabelków samemu?
-
Diagnostyka skrzyni Multitronic od A do Z
Nie wygląda to na problem z adaptacją... Zerujesz ustawienia wchodząc w (10 - Adaptation) i na kanale 00 wciskając SAVE.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Regulacja reflektorów po regeneracji
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
YO!
-
B6 DIVISION
443 972 963 C - 40zł
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Tomku cieszę się, że mogłem pomóc i że jesteś zadowolony z usługi - no i dziękuję za TAKĄ reklamę Życzę jak wszystkim Multitronikowiczom - bezawaryjnej jazdy
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
A teraz zmieniając nieco temat... Czas zacząć zbierać siano
-
[B6 ASN] Multitronic po naprawie dalej szarpie...
Mam takie samo zdanie jak ghost2255 - bez względu na intencje warsztatu, nie zawsze i nie każda naprawa idzie jak po maśle (nawet najlepszym zdarzają się wpadki). Rozmawiałem dziś z Damianem - pojawiło się światełko w tunelu i jest szansa, że wszystko zakończy się dobrze (i oby tak się stało). Czekamy do poniedziałku...
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Jeśli masz speca od tego - to jest inna rozmowa
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Nasz Grzesiu czyli Gwerty. Będziecie mogli sensownie to opisać w wątku o wymianie soczewek? Jak rozwiązaliście problem mocowania soczewki z B8 w kloszu B6? To już od Grześka zależy czy będzie chciał się podzielić swoim patentem. Ja tylko udostępniłem swoje reflektory takiego efektu sie mozna *bylo spodziewac* Ciekaw jestem tylko,jak na zywca wyglada granica swiatlo cienia na lewej stronie,bo jesli jest tak wysoko jak na zdjeciu z tym plotem betonowym,to powinni kierowcy z przeciwka migac ze ich slepisz. Zakladalem koledze soczewki z b8 na starych planikach i jest roznica -mam nowe parniki i takie same soczewki a jednak calosc swieci wyraznie jasniej. Takze dobrze zrobiles ze do kompletu zalozyles nowe palniki. Nie regulowałem jeszcze ustawień po montażu lamp - jednak troszkę aut mijałem i nikt nie się nie wkurzał. Jutro podjadę na stację diagnostyczną i wtedy okaże się czy wymagana jest spora korekta (bo coś tam do poprawy będzie na pewno ). Ja Mariusz, jeszcze raz dziękuję Tobie za załatwienie palników
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Nasz Grzesiu czyli Gwerty. To jest mega rezanie Dominiku - jeśli chodzi o części to nie jest tak źle. Problem polega na tym aby prawidłowo wspawać/zgrzać płytę dachu (wymaga to sporej precyzji) po uprzednim usunięciu całej wkładki. Póki co z braku czasu odłożyłem ten projekt...
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Kurcze ciężko zrobić fotkę wiązce światła (fotki są niewyraźne ). Różnica jest bardzo duża (zdjęcia tego do końca nie oddadzą - fotka przed regeneracją pokazuje lepszą wiązkę światła niż była w rzeczywistości). Wcześniej na światłach mijania miałem lekką poświatę przed autem, a teraz wszystko za***iście widać. Nie wiem na ile różnica wynika z nowych odbłyśników a ile dokładają do tego nowe palniki (stan starych odbłyśników macie 2 posty wyżej). Tak było przed... A tak jest teraz...
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Kurde MEGA. Może też sobie sprawię?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pisz do Madasa...
-
[B6 ASN] Multitronic po naprawie dalej szarpie...
Nie wiem co mam napisać bo "upust ciśnienia" równie dobrze może być po prostu jakimś tam rzuconym na poczekaniu hasłem dla klienta... Muszę dokładnie wiedzieć co się dzieje, znać cały zakres prac aby określić gdzie popełniono błąd. Mamy kilka opcji jak to rozwiązać - najlepiej będzie jeśli do mnie zadzwonisz (691 643 630).
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Kompas jest zasilany z wiązki zasilania lusterka - podłączenie jest identyczne więc z kompasem czy bez, wystarczy przełożyć. No to gitarra:thumbup1: tak się zastanawiam czy może do tego kolesia od lusterka nie zadzwonić bo mam kumpla co dobrze szprecha:eusathink: Czekaj spokojnie - ja wiem, że jak się napalisz na mod to by się chciało już i zaraz
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Kompas jest zasilany z wiązki zasilania lusterka - podłączenie jest identyczne więc z kompasem czy bez, wystarczy przełożyć.
-
[ALL B7] Wymiana oleju w skrzyni Multitronic
Chyba jedyny sposób to zalać olej a później go spuścić Ewentualnie obecność przy wymianie oleju ale to pewnie nie będzie możliwe do wynegocjowania...
-
[ALL B7] Wymiana oleju w skrzyni Multitronic
I tu mi coś nie pasuje. 94zł x 5L = 470zł (a gdzie tu robocizna). Pewnikiem mają swoje źródełko, albo jako serwis ASB olej kupują w hurcie i bankowo na tym jeszcze zarobią. Jedyne legalne źródło na oryginalny olej dla CVT to dystrybutor - nawet odliczając marżę autoryzowanego dealera nie wychodzi mi ta kwota. Śmierdzi mi to olejem zgodnym ze specyfikacją :eusathink:Nie chcę nikogo zniechęcać - to tylko moje przemyślenia...
-
[ALL B7] Wymiana oleju w skrzyni Multitronic
I tu mi coś nie pasuje. 94zł x 5L = 470zł (a gdzie tu robocizna).
-
[ALL B7] Jak włączyc funkcje COMING LEAVING HOME
W takim razie podłącz interfejs i odczytaj oznaczenie MCE (09 - Centr Ele.). W głównym ekranie sterownika znajdziesz symbol 8E0 907 279 * (gwiazdka oznacza literę - H, K i M to moduły LOW, natomiast J, L i N to moduły HIGH).