Treść opublikowana przez Bart-S
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Troszkę zbyt duża rozbieżność. To nic - przetestujesz na spokojnie podczas drogi do WRZ
-
B6 DIVISION
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=22707.msg2919198#msg2919198
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Odczekaj 30min, idź podłączyć się do auta i zadzwoń jak będziesz już w blokach skrzyni. OK Madziu, ale jakie spalanie pokazywał DIS.
-
[B6 AWX] Work in progress...
Full opcja będzie jak przypierdzieli solar... Wtedy na kolanach ide na pielgrzymkę do Bygdgoszczy
-
[B6 AWX] Work in progress...
...już.
-
[B6 AWX] Work in progress...
Ty lisku - ale tam sobie ładnie rezasz ...czarna gałka się przyda
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
Kwota będzie zależna od tego ilu chętnych się znajdzie. Może żeby nie robić tu bałaganu - chętnych proszę o pisanie PW.
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
Na koniec namieszam jeszcze troszkę... Dwa poważne źródła wypowiadały się na temat odalenia poduszek - osoby do których kompetencji nie mam wątpliwośći. Jedna z nich twierdzi, że poduszka nie odpali - druga opisując mi sygnał do detonatora twierdzi, że nabój wystrzeli. Badam sprawę dalej. OK - zamykam. Jeśli ktoś będzie miał newsa - pisać na pw. [br]Dopisany: 10 Luty 2012, 23:38_________________________________________________ Wracamy do dyskusji... Z mojej strony prośba - potrzebuję poduszkę do B6 i B7 (mam możliwość załatwienia tych części w dobrych pieniądzach). Nie wiem tylko jak to finansowo rozwiązać bo przez sprawę ze skradzionym autem nie stać mnie obecnie na luksus fundowania sobie takich części w ramach rozkminiania myśli technicznej... Zatem - czy są chętni na zrzutkę? Oprócz w/w potrzebuję jeszcze wystrzelone poduszki z B6 i B7 (może ktoś z Was zostawił sobie na pamiątkę ).
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak za mało ludzi to może przełóżmy na za tydzień
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Kurde jednak się nie wyrobię... O 16:00 przyjeżdża auto Fahura - muszę zrzucić je z lawety i ogarnąć podjazd (skończę o 17, dojechałbym o 18...) ...miłego spota i do zobaczenia za 2 tygodnie
-
B6 DIVISION
Artur - B6 2001 już za 16 000PLN w Polsce kupisz (fakt, stan nie będzie najlepszy). Jeśli nie robisz dużych przebiegów rocznych to zdecydowanie benzyna – jeśli sporo jeździsz to TDI Jeśli benzyna to 1.8T – jeśli diesel to 1.9TDI (V6 2.5TDI jest fajny ale tutaj musiałbyś dysponować budżetem na auto z końcówki 2003 roku) Generalnie auta w DE są teraz droższe niż w PL – wszystko zależy od tego jak trafisz Jak dobrze poszukasz. Ogórki 2000/2001 można wyrwać już od 16 000zł.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Wcześniej nie było takiej możliwości (po poście H4mm3Ra próbowałem ale okazało się, że nie miałem uprawnień). No ale dziś już mogę
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Tak. Wprowadza obsługę telefonu do magistrali CAN (możliwe, że to już zrobiłem przy montażu RNS-E - zorientujecie się po podpowiedziach).
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Zakoduj moduł kierownicy (03041). Oprócz tego w adaptacjach zegarów na kanale 62 dodaj do aktualnego kodowania wartość "2". Skoro wrzucasz kierę z B8 - nie zapomnij poprawić kodowania BT (bajt odpowiedzialny za multifunkcję ustaw na 1 - współpraca z "rolkami").
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Od rana siedziałem przy A6 C5 - padł sterownik w skrzyni. Właśnie skończyłem. BTW - na gg mnie nie szukaj, prędzej telefon... Podłącz kompa i zadzwoń - powiem Ci jakie dane potrzebuję. Analizę będziemy robić na zimnym aucie więc nie rozgrzewaj za bardzo silnika
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Gośka jest chora - jeśli się nie pozbiera to wlecę sam (ale raczej we dwójkę ).
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siema. A4 odpala normalnie ale po nocce trzeba dłużej zakręcić - nie ma problemu z aku więc obstawiam paliwo (pompki i świece OK). Tankuję cały czas na tej samej stacji (=ON VERVA). Dziś na próbę zalałem Statoil Gold do Passata - auto stało na dworze od 2:00 do 11:00. Przy próbie odpalenia, też trzeba było dłużej pokręcić. Rozumiem, że jutro w KC aktualne o 16:00?
-
B6 DIVISION
No następny :wallbash:Wandej widzisz co tutaj się dzieje? A Pomyśl jak bedziesz sprzedawał..... Co wrocisz do serii, kto zapłaci nam zatą Ciezka prace, i setki godzin spedzonych na forum, za naszą wiedze.... Nic mi nie mów Czyżbyś Bartek policzył ile w swoją zainwestowałeś? A pro pos twojej; te Twoje felgi 17" jaki to model? Nie opłaca się jej sprzedawać - nie żałuję inwestycji, przyszła z nią wiedza. Ale gdybym zdecdydował się na sprzedaż to w chwili obecnej dostanę tylko ochłap tego ile to auto kosztowało. Felgi są od A5. Ja o sprzedaży na razie nie myślę auto kupiłem z myślą o tym żeby nim długo jeździć. Na nowsze mi się nie pali bo zbieram też na coś innego. No widzisz. Ja swoją już mam 4 lata - o zmianie myślę, ale z uwagi na to co działo się w ubiegłym roku, po prostu mnie nie stać.
-
B6 DIVISION
No następny :wallbash:Wandej widzisz co tutaj się dzieje? A Pomyśl jak bedziesz sprzedawał..... Co wrocisz do serii, kto zapłaci nam zatą Ciezka prace, i setki godzin spedzonych na forum, za naszą wiedze.... Nic mi nie mów Czyżbyś Bartek policzył ile w swoją zainwestowałeś? A pro pos twojej; te Twoje felgi 17" jaki to model? Nie opłaca się jej sprzedawać - nie żałuję inwestycji, przyszła z nią wiedza. Ale gdybym zdecdydował się na sprzedaż to w chwili obecnej dostanę tylko ochłap tego ile to auto kosztowało. Felgi są od A5.
-
[B6 AVF] Samoczynnie włączajace się światła STOP po dłuższym postoju
:oklaski: No to zamykam...
-
B6 DIVISION
No następny :wallbash:Wandej widzisz co tutaj się dzieje? A Pomyśl jak bedziesz sprzedawał..... Co wrocisz do serii, kto zapłaci nam zatą Ciezka prace, i setki godzin spedzonych na forum, za naszą wiedze.... Nic mi nie mów
-
[B6 AVF] Samoczynnie włączajace się światła STOP po dłuższym postoju
Nie sposób się z Tobą nie zgodzić
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Niedługo się widzimy więc będzie okazja aby sprawdzić auto na A2 no baaaa teraz czas myśleć o 7 lamelach Ile km masz teraz przejechane? Telefon masz w pierwszym poście - podłacz VAGa i dzwoń (potrzebuję więcej danych). 193 tys na blacie ale jest skręcony o 90 OK Madzia. Dobij do realnych 300 000km i robimy "gieneralny" remont (po tym jak zachowuje się skrzynka wnioskuję, że już czas ). Możemy to zgrać razem z radiem i resztą modów (no chyba, że chcesz wcześniej ale najpierw muszę ogarnąć to co się teraz u mnie dzieje ). Miałem podobne objawy - audiola właśnie stoi pod blokiem i czeka na transport do Wrześni. W poniedziałek cos gruchnęło i dalej nie chce jechać ;-( Proponuję do tego zajrzeć jak najszybciej. Z resztą u mnie będzie diagnoza w nadchodzącym tygodniu (mam nadzieję), to pewnie Bartek się wypowie, co się u działo, a w konsekwencji stało... Podejrzewaliśmy dwumas ale po obecnych objawach ta teoria upadła. Nie będę wróżył - auto przyjedzie, skrzynka na stół i dowiemy się co się stało. Po blokach można by dojść do czegoś więcej ale nie ma jej co męczyć w obecnym stanie. Staszek wysłałem Ci mejla z aktualnym info.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
No to pipka Panie. Czekasz aż Ci auto stanie?
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
8E0 857 593 E59