Treść opublikowana przez Bart-S
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Ten z B7 podejdzie - troszkę inaczej piny podłączasz i zabangla.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Miśki jak tam - w niedzielę się widzimy?
-
B6 DIVISION
Mam teraz chwilkę więc garść przemyśleń... DB6 pozostaje w takiej formie jak jest. Nikt niczego nie chce zmieniać - to jest nasze miejsce spotkań i luźnych pogadanek, właścicieli B6. Jednak auto oklejone logiem dywizjonu ma być swoistym wyróżnieniem dla osób szczególnie udzielających się na scenie tej wersji nadwozia. W zasadzie to nic się nie zmienia - przecież jeśli chodzi o wyróżnienia to macie już podwieszone avatary w pierwszym poście i nikt do tej pory żadnych zażaleń nie zgłaszał. Teraz do avatara dołączy po prostu sticker DB6. Temat komisji... ...został rzucony, co nie znaczy, że taki zespół powstanie. Nie mniej jednak pojawił się problem - kilku chętnych do DB6 się zgłosiło i wg. opinii jednej osoby dane auto zasługuje na wstąpienie w szeregi a wg. kogoś innego nie. Chodzi tylko o to aby usystematyzować całą procedurę aby potem nie było "dlaczego on a nie ja" (a takie pytania, mimo, że żartem - też padały). Jaką formę to wszystko przyjmie - zależy od nas wszystkich. Już wcześniej pisałem - zrobimy tak aby wszystkim lub przynajmniej większości pasowało. Jeśli dotychczasowa forma Wam odpowiadała to nie widzę sensu tego zmieniać... I prośba na koniec - temat jest gorący i budzi zainteresowanie. Wszystko sobie ustalimy więc proszę się nie spinać i nie obrażać bo nie o to tutaj chodzi aby unosić się dumą. Logo DB6 w moim mniemaniu jest po to aby kogoś wyróżnić a nie pokazać, że jest lepszy od innych (w negatywnym tej sentencji rozumieniu).
-
B6 DIVISION
Panowie nie ma żadnego ciśnienia - po to jest ta dyskusja aby ustalić jak ma to wyglądać. Jeśli tak jak do tej pory i większości to pasuje to ja jestem za
-
B6 DIVISION
Kacza ma gust - piękne auto. Ale za S4 badge należy mu się wychowawczy... No i fakt. Adasia i Michała trzeba tu ściągnąć
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
Dzięki Turdzi Nie pie*dol - IMO na B8 lepiej się prezentują U nas problemem jest ten cholerny profil opony - 215 czy 225 na 50 to balon (i niestety obniżone zawieszenie jeszcze potęguje ten efekt). Obecnie szukam 215/45 i to powinno wykonać robotę (profil będzie o centa niższy - auto przestanie wyglądać jak traktor).
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
Obiecałem na wtorek ale zrobił się mały poślizg VS.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie-e.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
W takim razie nie mam oporu aby wystawić je za 800zł bez targowania...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Good morning
-
B6 DIVISION
Możemy dopisać, że chodzi o elementy fabrycznego wyposażenia dodatkowego...
-
[B7 BPW] Jaka skrzynia do silnika?
Manual 6 biegów dla silnika BPW: - HCF - JEM - JEE
-
B6 DIVISION
Ankieta już jest - jeśli jeszcze jakąś opcję chcecie dodać, dajcie znać...
- B6 DIVISION
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Dziękować Mam jeszcze jeden towar do puszczenia - tapicerki drzwi do kompletu Recaro. Pełna opcja (bardzo dobry stan) - nie mają tylko rolet przeciwsłonecznych. Poza tym: - środek skóra perlnappa - pamięć - alarm - składanie lusterek - pakiet oświetleniowy - BOSE - 4 szyby w prądzie Na fotkach są zakurzone (leżały jakiś czas w magazynie, nawet nie myłem). Nie wiem za ile to puścić - liczę, na podpowiedzi (np. komplet ogórków na allegro w dobrym stanie to 700zł).
-
B6 DIVISION
No to bedzie s-line przod Pitolicie bo niektórzy mogą miec ostro wyrezane auto przez siebie i miec np 17` alusy jak ja Kto zrobił 5 znaczących modów powinien miec mozliwosc bycia w tym gronie Zdania są podzielone więc warto wspólnie to ustalić.
-
B6 DIVISION
Dave - to teraz jak założyłem 17" wywalisz mnie z DB6? 3 osoby to mało - zrobiłbym 6 (będzie nas przybywało, przyda się świeże spojrzenie). no ale na zimowki bedziesz mial 17 ?? czy na lato tez? no jak mozna czlonka komisji wywalic zreszta Twoja pozycja jest nie zagrozona Nie no na szczęście na zimę 17" OK - zatem: - bodykit inny niż seria - obniżone zawieszenie - letnia felga minimum 18" To niezbędne minimum? A teraz co z osobami, które kupiły tak wyposażone auto? Czekamy na ile będzie się udzielać w DB6 oraz modzić - i wtedy decyzja?
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Adaptacje MCE, kanał 21. Bartku mamy niedostepny kanal Nie wiem czy czasem nie tyczy sie to B7 . MCE mamy z literka F Znasz login 11 do MCE ? Możliwe, że soft w naszych MCE jest nieco ograniczony - loginu nie mam ale poszukam
-
B6 DIVISION
Dave - to teraz jak założyłem 17" wywalisz mnie z DB6? 3 osoby to mało - zrobiłbym 6 (będzie nas przybywało, przyda się świeże spojrzenie).
-
[B6 AVF] a4 1.9 tdi avant s-line
Greg - nie chcesz boczków w czarnej skórze od Recaro? Mają wszystko (pamięć, składane lusterka, alarm, BOSE) poza roletkami (musiałbyś przewalić z obecnych górę u plastikarza). Będą bardziej pasować do foteli niż szmaty
-
B6 DIVISION
Tu chyba bardziej niż słowo "seria" pasowałby golas :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Październik 2011, 16:44_________________________________________________wydaje mi się, że to jest wątek dla ludzi, którzy po prostu lubią grzebać przy swoich furkach OK - nie upieram się przy swoim, po prostu głośno myślę Biorąc na tapetę obecne propozycje - PUMIE musiałbyś się przyjrzeć. Z kolei GREG ładnie modzi (widziałem jego autko na żywo, ponad rok temu gdy wchodził na drogę rezacza zaczynając od wymiany foteli - ładną drogę w ciągu tego czasu przebył jego furak ). Zerknijcie na pierwszą fotkę i na następne: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=192103.0
-
B6 DIVISION
Ze spokojem Ustalmy jakieś kryterium przyjmowania, wybierzmy osoby które decydują - dzięki temu unikniemy przepychanek słownych tutaj. ...z drugiej strony powstaje kuriozalna sytuacja gdy ktoś kupuje mega wypas auto - z całym dostępnym wyposażeniem i... takie auto nie trafia do DB6 bo jego user nic nie dołożył sam. Temat do przemyślenia...
-
B6 DIVISION
nie Do tego "być nie być" w DB6 to chyba jakaś komisja by się przydała...
-
[B7 BPW] Nie działa przycisk przyspieszenia w trybie D multitronic
OK. W takim razie zacznij od MVB9 i testu KD (może zadzwoń, jak będziesz już w aucie z podłączonym interfejsem - zrobimy diagnostykę on-line ).
-
[B7 BPW] Nie działa przycisk przyspieszenia w trybie D multitronic
Tak jakby na sprzęgle było za wysokie ciśnienie i działa zabezpieczenie... Nie podświetla Ci czasem wszystkich biegów na komputerze pokładowym? Jeśli nie straszny Ci dystans do mnie (Września) - wpadaj na diagnostykę. Jak dla mnie to coś sięcej niż czujnik KD - więc trzeba poważniej do tematu podejść.