Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Bart-S odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    Spróbuj jeszcze wywalić zasilenie w zegarach (bezpiecznikiem). Po przywróceniu ustaw zegar na 2:59. Jak antenka nie wskoczy do 3:02 to raczej szukałbym nowego modułu pod tylny zderzak.
  2. Ok, ale chodzi o silniczki do tylnych drzwi, więc one raczej nie muszą mieć takich funkcji. Czy któraś z wersji nie obsługuje np białej lampki w drzwiach? czy różnica bierze się tylko z powodu wprowadzenia nowszej wersji w 2005? Tylne silniczki nie mają podziału na LOW i HIGH. Jeśli chodzi o numerację - są tylko trzy wersje: A, D i E (tę ostatnią wprowadzono na początku 2006 roku, drugą zastąpiła pierwsza w 2004 roku). Niestety nigdzie nie ma wykazu, który wyjaśniałby dlaczego audi zastępuje dany model sterownika kolejnym i co zostało zmodyfikowane - w przypadku silicznków tylnych szyb na pewno nie było to spowodowane wprowadzeniem modelu B7 (patrz data wprowadzenia produktu do obiegu).
  3. Moduł LOW nie ma części pinów - m.in. nie obsługuje elektrycznego składania i pamięci lusterek.
  4. Od MY2005 w Cabrio pin 18 jest podłączony do przełącznika otwierania/zamykania dachu (funkcja tego połączenia najprawdopodobniej taka jaką sugerujecie).
  5. OK. Czekamy na diagnozę.
  6. co jeszcze można upchnąć? Duże to jakieś ... Moduł kontroli ciśnienia w oponach? Na ten wspornik wchodzą: - moduł kontroli ciśnienia w oponach - moduł odbiorczy pilota do webasto - sterownik haka
  7. Teraz w niedzielę nie dam rady - popołudniówka w pracy. Za tydzień chętnie się stawię.
  8. Naprawdę nie wydaje mi się, że to skrzynia... Twój tata sugeruje sprzęgło - tą teorię odrzucam. Sprawdźcie przegub bo na 99% to będzie właśnie to...
  9. Błędy nie istotne dla sprawy - jedyne co to po usunięciu usterki trzeba się będzie przyjrzeć poduszce pod silnikiem... Czujnik kąta skrętu sam się ustawi jak tylko auto ruszy i przejedzie kilkadziesiąt metrów. Co do istoty problemu - zacznijcie od sprawdzenia przegubów...
  10. Pod podłogą - strona kierowcy.
  11. Numery będą te same tylko zaczynają się od 8E2.
  12. W ostatnim czasie kilka osób pytało o analizę i usuwanie usterek aktywnego układu kierowniczego... Na końcu tutoriala dodałem odpowiedni rozdział, miłej lektury
  13. Tomku - na wszystkie pytania znajdziesz odpowiedź w wątku poświęconym pakietowi oświetleniowemu... Linka podałem Ci już wcześniej ale dla przypomnienia: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=162929.0;highlight=licht+pakiet Poświęc chwilę czasu i zapoznaj się z tematem od dechy do dechy - wszystkie Twoje wątpliwości zostaną rozwiane. Chodzi o to aby po raz kilkunasty nie wklepywać tych samych danych...
  14. No tak ale nam chodzi o 2.0 CR a to dopiero końcówka 2007r
  15. Też sprawdziłem i nie widzę... CR najpierw dostał V6... Pierwszy 2.0TDI CR w VW to listopad 2007, Tiguan. Podobnie czasowo w audi (wszystko związane z wprowadzeniem silników Cxxx).
  16. Nie - wszystko dobrze rozkminiłeś.
  17. Bartku nie pamietam ale gdzies z 7 dni bedziesz kupowal ? ostatnio gdzies mi taka przemknela w ALLEGRO U mnie byl stroszke klopot bo w serii takiej nie bylo No właśnie jest problem - 3-ci tydzień już czekam i nadal brak potwierdzonego terminu dostawy! Pewnie kupiłeś ostatnią, która zalegała na magazynie
  18. W pierwszej kolejności poproszę o numery błędów którymi sypnął sterownik. Czy gdy na D naciśniesz gaz obroty choć trochę idą do góry?
  19. Jeśli światełek w drzwiach nie masz to trzeba dołożyć całą instalację (lampki, wiązkę elektryczną). Czerwone odblaski podważasz i ładnie wychodzą (jeśli się przyjrzysz to po jednej stronie jest profil w który wkładasz płaski śrubokręt). Oświetlenie nóg - tutaj także podmiana MK nie wystarczy. Brakuje lampek i wiązki elektrycznej - trzeba dołożyć całą instalację (w cholerę roboty). Więcej detali - przeczytaj dokładnie cały ten temat oraz wątek poświęcony licht pakietowi: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=162929.0;highlight=licht+pakiet
  20. W pierwszej chwili tak pomyślałem ale na fotkach pokazałeś też logo. No nic - spróbuj jeszcze raz... Hoermann na 433MHz ma 5 modeli nadajników z modulacją ASK: -RCT3b -RS2 -RS4 -RSM2 -RSM4
  21. Graty programu Grzesiek :oklaski:[br]Dopisany: 08 Październik 2011, 15:45_________________________________________________Gregory - ile czasu czekałeś za grzaną szybą?
  22. Za 2 tyg. mam wolny weekend - chętnie wlecę Dzięki za opiekę nad sajtem Karol - totalnie nie mam kiedy się za to zabrać ;(
  23. Ja raczej odpadam
  24. BR i CE są OK - światełka w drzwiach w Twoim przypadku (masz 4 x elektryczne szyby) zadziałają niezależnie od MK.
  25. Jeśli tylko wymieniasz zużyte elementy: - amortyzatory przód: 8E0 413 031 DF - amortyzatory tył: 8E0 513 036 T - sprężyny przód: 8E0 411 105 CF (1 niebieski i 3 zielone) - sprężyny tył: 8E0 511 115 DL (1 niebieski i 3 różowe) Natomiast jeśli chcesz obniżyć - to pozostaje Ci szukać tylko poza ori częściami (nie trzeba wymieniać amortyzatorów - wystarczy zestaw sprężyn, np. dla -35mm: H&R 29369-2).

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.