Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    AVF czy to Quattro czy FWD ma ten sam setup hamulców: 288/245
  2. To druga generacja tej skrzyni - 0AN. Inne bieżnie, nowa wersja łańcucha. Wg. konstruktora wytrzymuje 500Nm. Jest zdecydowanie mocniejsza i mniej awaryjna niż 01J ale i tak można ją zajechać np. przez brak wymiany ATF.
  3. Tomeczku, moje auto to S line - dlatego nie widzę w nim elementów wyposażenia przeznaczonego dla RS Uprzedzając złośliwe komentarze - felgi zawsze są wyjątkiem [br]Dopisany: 31 Sierpień 2011, 19:45_________________________________________________Pomagam w sprzedaży auta kolegi z pracy więc jeśli ktoś z Was rozgląda się za czymś większym jak np. A6 C6 - zapraszam do zapoznania się z poniższą ofertą... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=221212.0
  4. Jeśli masz 4 szyby w prądzie to możesz dokładać lampki w drzwiach (białą i czerwoną) niezależnie od posiadanej wersji modułu komfortu.
  5. Jak zakładałeś tuner na wiązce z navika to nie jest ona wyposażona w kabelek diagnostyczny (dlatego nie masz połączenia z driverem). Łatwo temu zaradzić - dokładasz brakujący pin w kostce tunera i mostkujesz go z kabelkiem diagnostycznym PDC.
  6. Tak. Błąd wraca czy to jednorazowy przypadek?
  7. Sprawdź poduszki pod skrzynią i silnikiem...
  8. Zobacz czy masz dokręcony akumulator Liczba płytek sprzęgła nie ma żadnego związku z ilością biegów w trybie sekwencyjnym. Sterowniki montowane w skrzyniach B6 mają zaprogramowane 6 przełożeń, natomiast w wersji B7 jest ich 7.
  9. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To wygląda jak przerobiona klapa z B7. Ori na pewno takiej nie było w B6.
  10. Nie ma bagnetu. Trzeba wjechać na kanał - podpiąć kompa, monitorować temperaturę ATF i przy odpowiednie wartości odkręcić korek kontrolny. Generalnie trzeba to oddać do sprawdzenia komuś kto się na tym zna...
  11. Najlepiej wszystkie.
  12. Przekroczyłeś interwał wymiany ATF i od tego trzeba zacząć. Jak zobaczę bloki pomiarowe skrzyni będę mógł powiedzieć więcej odnośnie adaptacji...
  13. Jesteś w stanie określić kiedy ostatni raz został wymieniony olej w skrzyni? Jeśli nie to od tego trzeba zacząć. Chciałbym obejrzeć bloki pomiarowe skrzyni - jeśli nie straszne Ci 165km drogi do mnie to zapraszam ...jaki jest aktualny przebieg auta i czy jest on potwierdzony (historią serwisową i stanem auta).
  14. Wstrzymaj się do jutra - obejrzę wybierak, który mam wyciągnięty z CVT i napiszę Ci, o które numery pytać sprzedawcę i gdzie ich szukać.
  15. Jeśli chcesz przełożyć cały mechanizm... Tip miał numer 8E1 713 041 D (zaznaczam, że jest to numer całego układu cięgien) i ten model stosowano do końca rocznika modelowego 2001 (czyli do połowy 2001). Od tego momentu użyto 8E1 713 105. Jeśli chodzi o CVT - do końca rocznika modelowego 2003 (połowa 2003) stosowano mechanizm 8E1 713 041 S. Od czerwca 2003 stosuje się ten sam co w tipie (8E1 713 105). Górę mechanizmu czyli lewarek i płytkę drukowaną musisz rozpatrywać osobno (np. elektronika jest inna dla CVT i tipa). Najlepiej będzie jeśli poszukasz kompletu od TIPa.
  16. Tak jak koledzy sugerują - należy zacząć od weryfikacji poziomu ATF. Kolejny krok... Uszkodzone sprzęgło biegu wstecznego? Skoro zgrzyta - mamy coś mechanicznego. Niestety aby to wyjaśnić skrzynia na stół. Mimo wszystko dobrze byłoby zrobić pomiary MVB i profilaktycznie przyjrzeć się parametrom. Poproszę też więcej danych o samym aucie (przebieg, wcześniejsze problemy, VIN). Dane kontaktowe masz w podpisie...
  17. Test pompy ABS - nie masz czego naprawiać. Tak ma być
  18. Twój obecny mechanizm pochodzi z anglika... Numer który podałeś to osłonka wybieraka. Tobie chodzi o cały mechanizm tak?
  19. To jest ten brakujący element do Line Assist?
  20. Adaś - szukaj na obudowie jeszcze jednego numeru... 8E1 422 105 * (* oznacza literę, dzięki niej dojdziesz jaki to magiel).
  21. różnia sie te sloneczniki zwykle od tych z przelacznikiem wygladem?? w sensie jak na allegro takie wyczaic.. hmm zasilanie pewnie z lampki podsufitki?? Słoneczniki na pierwszy rzut oka są identyczne - różni je wtyczka ukryta w mocowaniu (to które wchodzi w podsufitę). Zasilanie dobrze rozgryzłeś.
  22. A nie prościej po prostu założyć przekaźnik?
  23. Większość pewnie przy swapie podsufitki na czarną - potrzebujesz lampki oraz słoneczniki w wersji z przełącznikiem zintegrowanym z przesłoną lusterka.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.