Treść opublikowana przez Bart-S
-
B6 DIVISION
Moze dobrales zly?? Skoro to jedyne miejsce gdzie sie dostaje woda to jak ma nei zalatwic sprawy?? Wątpię - oring wchodził bardzo ciężko. Widocznie jeszcze w innym miejscu jest dziura...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No to parkujemy tam gdzie zwykle i najwyżej na spocie obada się tą miejscówkę
-
[B6 AVF] Multitronic - szarpnięcie przy ruszaniu.
Przydałoby się odpalić auto
-
B6 DIVISION
O-ring nie zawsze załatwia sprawę. To nie jest rozwiązanie gwarantujące rozwiązanie tego problemu - u mnie to nie pomogło.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Mi też w sobotę niestety nie pasuje (rano odsypiam imprezę, od południa kolejne CVT wjeżdża do garażu ). Co do miejscówki - oto moja propozycja modyfikacji. Miejsce oczywiście się nie zmienia Chodzi mi tylko o to aby nie rozrzucało nas po całym parkingu (czerwony krzyżyk) tylko abyśmy mogli ustawić się w jednym miejscu (zielony krzyżyk - ten parking z tego co pamiętam zawsze stoi pusty).
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Na spota "międzynarodowego" to trzeba się jakoś poważniej umówić, z noclegiem, 0.7 itp Update listy (7-wspaniałych): - Piechol - Madas - Vario - Bart-S - Gwerty - Pepin - Drosdek
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
Bay1 - jedna prośba kolego. Temat jest super ale ciężko się przyswaja Twoje posty ze względu na interpunkcję Trudno będzie wynegocjować poprawienie wszystkich wcześniejszych (szczególnie technicznych) postów ale może od teraz postaraj się troszeczkę
-
[ALL B6] Instalacja czujnika deszczu + MCE Swap z B7
Zajmę się tym późniejszym wieczorem...
-
[ALL B6] Instalacja czujnika deszczu + MCE Swap z B7
Chwila - są dwie wesje elektryki dla lampy tylnej. Stay tuned...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zatem aktualna lista obecności na najbliższą niedzielę = 4: - Piechol - Madas - Vario - Bart-S ...kto jeszcze się dopisze? Bendzji - weekend spędzasz w Poznaniu. Wlecisz?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No to słuchajcie - robimy spota teraz, na pożegnanie wakacji. A za dwa tygodnie robimy kolejnego dla Młodzików Ołrajt? Aby się troszkę zmobilizować - warto podzwonić po starych znajomych w sobotę/niedzielę Im nas więcej tym lepiej a z doświadczenia wiem, że takie szybkie dryń dryń czasem przynosi nieoczekiwane korzyści ...jeszcze jedna sugestia. Ostatnio na Franowie jesteśmy porozpierdzielani po całym parkingu. Może zatrzymamy się nie bezpośrednio przy Mc tylko na parkingu równoległym? Ktoś tam ostatnio chyba spota robił - wszystkie autka ładnie w rządku stały...[br]Dopisany: 24 Sierpień 2011, 23:12_________________________________________________Wojtek - zerknij tutaj. Koleś nie ma czasem tego samego problemu co Ty kilka miesięcy temu? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=218631.msg2590930#msg2590930
-
[ALL B7] Rzadka awaria! PEDAŁ SPRZĘGŁA ZBYT WOLNO ODBIJA.....
Napisz do usera Piechol - jeśli dobrze pamiętam miał podobną usterkę w swoim Sportback-u A3 1.9TDI. Odpowietrzanie układu też nie pomagało...
-
[B6 AVF] Multitronic - szarpnięcie przy ruszaniu.
Darku - może być dwumas, lub też coś ze sprzęgłem. Na początek potrzebuję aktualne dane bloków pomiarowych skrzyni. Sprawdź też na FV oznaczenie ATF jaki zalano do Twojej CVT. Dane kontaktowe masz w moim podpisie (jutro od 14:00 będę dostępny pod telefonem).
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
Kogoś chyba poniosło przy sprzątaniu Witam ponownie w dziale "Układ Napędowy"
-
[ALL] Automat a dwumas
Rzeczywiście 400 000km robi wrażenie. Jesteś 100% pewien, że koło nie było wymieniane? Poproszę o VIN na pw.
-
[B6 BKE] Łożsko igiełkowe
Daj sobie spokuj z tą firmą. Łożysko igiełkowe dla BKE: 06B 105 313 C - cena w ASO to 36zł
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No problemo. You'll be back...
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
Teraz tylko dorwać przekaźnik dla B6 w dobrej cenie. Np. tutaj : http://cgi.ebay.de/VW-Audi-Relais-629-Nr-8E0-907-307-/390002738365?pt=DE_Autoteile&hash=item5acdf984bd
-
[ALL B6] Instalacja czujnika deszczu + MCE Swap z B7
M2 czyli lewa pozycja to pin 5 we wtyczce tylnej lewej lampy (szaro/czarny). M4 czyli prawa pozycja to pin 3 we wtyczce tylnej prawej lampy (szaro/czerwony).
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
:naughty: z drugiej strony - tak trudno było im w fabryce dołożyć jeden przekaźnik :mysli: To nie tak Krystian ma wbite w kodach 1N3 ale układ kierowniczy pracował jak zwykłe wspomaganie - zaglądaliśmy na półkę przekaźników podczas spotu poznańskiego. Wtyczka przekaźnika była na swojej pozycji jednak samego przekaźnika brak. Teorię wysnuliśmy taką, że może magiel był wymieniony na zwykły i ktoś pozbył się przekaźnika... Jak widać ten trop upadł ponieważ reszta instalacji jest... Zatem kogoś Servotronik wkurzał na tyle, że zdemontował go aby mieć standardowo pracujące wspomaganie.
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
Tak.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No ale za 2 tyg będziesz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Możemy reaktywować spoty - ostatnio susza była. Wrzesień swoją drogą ale może najbliższa niedziela wypali? Ja się piszę (mam wolne akurat).
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Co tam Wojtek - za 2h się widzimy?
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
Trudno powiedzieć tyle tego zostało dołożone. Jednym z kolejnych modów będzie ogarnięcie tego syfu. Coż mogę powiedzieć - błędy młodości