Treść opublikowana przez Bart-S
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cisza Dziadku. Wszczęto dochodzenie i na tym sprawa aktualnie stoi - generalnie jak widać standard yo, będziesz miał chwilę na mały przegląd mojego strucla (olej + filtry) koniec sierpnia / początek września? Nie ma problemu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- [ALL B7] Gaśnie silnik - problem ze skrzynią ? + wydruk VAG
Opisz mi jeszcze raz ten luz - na którym wałku i jak duży (mile widziane foto). Test luzu robiłeś na zdemontowanym wałku wejściowym?- Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Nadpisuje się pamięć sterownika wrzucając program dla 7 lamel. Ale nie ma to nic wspólnego z przekodowaniem...- [ALL B7] Gaśnie silnik - problem ze skrzynią ? + wydruk VAG
Czy przy demontażu zwróciłeś uwagę na to czy wałek ma zamontowane zabezpieczenie?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Za tydzień też mnie nie będzie - POP w pracy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja jeszcze nie wiem czy przyjadę - z czasem wygląda na to, że raczej się nie wyrobię- Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Upewniam się: przed wymianą oleju nie było terkotania i szarpania? Jaki olej zalano (sprawdź na FV). Czy poziom ATF został ustawiony prawidłowo? No i na koniec prośba - postaraj się pisać normalnym fontem a nie dużymi literami- [B7 BLB] Problem z multitronikiem
OK. Czekam na nr błędów.- Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
Andy - nie baw się w produkcję wiązki elektrycznej tylko kup gotową w ASO (no chyba, że masz dojście do tanich pinów). Z rabatem zapłaciłem za nią 331zł (to ten, którego foto wrzuciłem do swojego wątku pisząc o servotroniku). Z wyprodukowaniem tego elementu jest za dużo zachodu (kilometry kabla, np. część odpowiedzialna za webasto to 8 x 4m). Płacisz 300zł ale masz fabryczny element, który naprawdę ułatwi cały montaż... 8E1 971 109 CR - wiązka przewodów dodatkowego wyposażenia. Łączy kabinę z przedziałem silnika. Obsługuje: - webasto - servotronic - homelink - front PDC - pompka sprysków Ten kabel na pewno występuje też w wariancie tylko pod webasto. Niestety nie znam jego oznaczenia.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Skradziona A4 w Poznaniu - Sprawa Bart-s'a i właściciela
Dokładnie. A tak nie dość, że sam mam problem - to jeszcze właściciele auta- Skradziona A4 w Poznaniu - Sprawa Bart-s'a i właściciela
Niestety nie. Jedyne co dostałem to zawiadomienie z policji o wszczęciu dochodzenia.- Diagnostyka skrzyni Multitronic od A do Z
Nie Jarku - Twoje logi także wyglądają prawidłowo.- B6 DIVISION
Do czarnego/ciemnego lakieru karoserii zostawiłbym srebrne felgi dla kontrastu - ale zrobisz jak uważasz- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
W serii naprawdę średnio mi się B8 podoba - S line exterieur + dobra fela i robi się wspaniałe auto.- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Piękny tyłek- Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Ostatnio wlazłem za radio... buczy nie tylko sub ale także głośnik centralny...- Diagnostyka skrzyni Multitronic od A do Z
Jeśli nic się nie dzieje i do tego takie parametry to nie mam się do czego przyczepić. Jest- [B7 BLB] Problem z multitronikiem
Niech Ci tylko sprawdzi nr błędu - najlepiej zrób foto ekranu (nawet telefonem) albo niech Ci to wydrukują. Wrzuć tutaj i powiem Ci to to jest... W żadnym wypadku nie daj się namówić na cuda w stylu rozbieranie skrzyni. [br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 16:59_________________________________________________BTW - wartość "0" pokazywało na wszystkich 3 indeksach RPM?- [B7 BLB] Problem z multitronikiem
Najprawdopodobniej uszkodzony sterownik skrzyni - aby to potwierdzić musiałbym mieć numer błędu (zapisałeś może? lub możesz sprawdzić jeszcze raz?).- B6 DIVISION
No nic. Jak towar się cofnie sprawdź numer rolo (8E5 vs 8E9).- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Pięknie Grzesiu - daj jakieś foto nie spod spódniczki- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie ma sprawy Vario - zapraszam częściej- B6 DIVISION
Ja tylko potwierdzę... Jeśli jeździsz na codzień R4 i przesiądziesz się chociaż na tydzień do 2.5TDI V6... Powrót na 4-cylindry jest ciężki Kultura pracy, przyśpieszenie... V6 płynie - gdyby tylko nie te wiksy eksploatacyjne. Ale jak widać można także nabyć fajny egzemplarz. Swego czasu bardzo chodziło mi po głowie 2.7TDI w CVT... - [ALL B7] Gaśnie silnik - problem ze skrzynią ? + wydruk VAG