Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Memo opisane masz tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=122143.0;highlight=memo ...przy czym to tylko lusterka, jest jeszcze instalacja fotela a tutaj koszty rzeczywiście rosną... Skoro nie będziesz korzystał ze składania, to nie ma sensu się w ten mod pakować. 700 - lusterka 100 -sterowniki drzwi 50 - joy 50 - panel
  2. Środek inny ale obudowa jest ta sama. Z ceną faktycznie - przyjąłem, że 300 za jeden wkład a to by była masakra No nic, sam zainteresowany musi się teraz zastanowić czy chce te opcje czy nie - kalkulację zrobiliśmy
  3. Tomek - jakie malowanie, przecież obudowy można przełożyć... Jeśli 300zł za komplet to OK - lepiej się to słyszy. Ale skoro już będzie rozbierał drzwi i kładł kable - to można pomyśleć o czymś grubszym Stare lusterka przecież sprzeda i też część kasy odzyska. Chłodno kalkulując wyjdzie niewiele więcej niż za sam fotochrom - a roboty tyle samo, myślę że warto to przemyśleć. ... sorry ale bez składania i memo to nie jest FULL
  4. Panowie 300zł za wkład fotochrom - czy wyście ogłupieli ZAPi - kompletne lusterko z wkładem i obsługujące grzanie, składanie, fotochrom i memo kupisz za 350zł (jeśli nie znajdziesz to mogę załatwić). Odpalenie wszystkich tych funkcji nie jest jakoś specjalnie trudne. Z dodatkowych części będziesz potrzebował sterowniki dla przednich drzwi w wersji HIGH (w Warsztacie, wątek o rezaniu memo podałem modele - 50zł do 100zł na allegro), joystick lusterek 4-pozycyjny oraz panel pod joy i przyciski z logiem pozycji składania. Na koniec wystarczy to wszystko elektrycznie poskładać i masz full wypas w cenie nieznacznie wyższej niż wkłady, które zaproponował Tomek. Co do samego fotochromu - zerknij najpierw czy w kostce lusterka nie masz czasem obsadzonych pinów 4 i 5 (czasem okazuje się, że jest bonus z fabryki). Jeśli nie to z tego miejsca ciągniesz dwa kable (przekrój 0.5mm) na lewy słupek a i dalej na dół. Tam rozdzielasz przewody i dajesz po parze na każdą stronę. Następnie kostką 20-pin w słupku A przebijasz się do drzwi - normalnie w zasilaniu zewnętrznego fotochromu pośredniczy sterownik drzwi ale można go pominąć i pociągnąć wiązkę bezpośrednio do lusterka. I to cała filozofia. Kostkę lusterka masz przy szybie - zdejmujesz plastik za lusterkiem i masz dostęp do wiązki...
  5. Elektryka nawet nie będę komentował Workshop to numer identyfikacyjny serwisu - informacja dla użytkownika auta nie istotna.
  6. Zamiast pieprzyć o doopie maryny bierzcie VCDSa do łapy i skanujcie numery modułu komfortu :gwizdanie: Trzeba pomóc Grzechowi odpalić Homelinka ...bardzo mile widziane w/w info od posiadacza B8 wyposażonego w ten przyjemny gadżet [br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 01:07_________________________________________________ Miron jest zazdrosny bo Gregory po miesiącu modów bije już wyposażeniem jego ogórka za 150 luji
  7. Progi to jedyne co mi się podoba w body ABT dla B7 :>
  8. Zapraszamy
  9. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Andy - rozejrzyj się za jakimś MOLLem z tego rocznika...
  10. Okies - zatem czekam na log
  11. Kto stoi przed Musą?
  12. Ze znanych mi osób: Vario, Pepin, Deszcz, Ive, Młodzik, Nike, Duluki i Madas.
  13. Fakt - dzisiaj np. fajnie było. Lubię techniczne spoty Dzwoniłem wcześniej do Madbara ale siedzi na Helu. Arki z kolei miał wyłączony tel... Vario - zapomniałeś o Wentylku [br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 00:42_________________________________________________ ...chodziło mi o Nikusia ...Twoja brygada chrapie a Ty buszujesz
  14. Z Michem ostatni raz widziałem się na wysępionej fajce pod WSNHiD - jak przywiozłem Musie zderzak. Ja pier**** kiedy to było...
  15. Tego okresu zawsze bałem się najbardziej... Michu, mam nadzieję, że w końcu w jakąś niedzielę uda Ci się wyrwać
  16. Madas - przy ostatniej awari DRL miałeś żarówkę przekręconą za profil w którym się blokuje, temu się tak męczyliśmy
  17. Następnym razem śmigaj starą A2-ką Miło było poznać
  18. 80's pasuje ale PL W serię Mortal Kombat też jestem niezły: Deception albo Armageddon. W GT4 nie będę dla Ciebie przeciwikiem - musiałbym potrenować... Prędzej jakiś Kinect
  19. Ja fałszuję niemiłosiernie ale... po jednej fince wchodzę w tonację i na Ani Dąbrowskiej mam SUPERGWIAZDĘ
  20. Vario - ja się zatrzymałem na NFS:U2... Teraz już nie ma na nic czasu - okazyjnie SINGSTAR ...ale jak Diablo 3 wyjdzie to biorę tydzień wolnego :gwizdanie: BTW - kierownicą śmigasz, czy padem?
  21. To będę specjalnie robił byki - żeby Ci statystyki i notowania ciągle rosły
  22. ...ja tylko chciałem podkreślić jak ważną jest osobą dla naszej grupy - a Ty mnie znów zwymyślałeś
  23. Madas dzwoni - to był ON
  24. Pisałem do niego ale chyba już śpi - jak tu zajrzy to się wyjaśni

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.