Treść opublikowana przez Bart-S
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
No i już wyjaśnione Tak - na prawej lampie nadal mam folię i reflektor nigdy nie paruje. Z lewego niestety folia się zerwała i mam z nim kłopot. BTW - ten patent wymyślił chyba Flyer...
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Możesz wkleić wlepę? "Servotronic ...nicht in Verbindung mit S line Sportfahrwerk und S line Sportpakiet plus bestellbar"
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bartku a ja w swojej mam i zawieche 1bv i servotronic potwierdone kodami we wlepce ksiazki servisowej o co chodzi Hmm - dziwne. Twoje auto to fabryczny S line (E4J)?
-
B6 DIVISION
Sporo dealerów brało na salon auto gotowiec - egzemplarz pokazowy, bez zamówienia pod konkretne wyposażenie...
-
Padła skrzynia w Passacie B6 1.9TDI 105KM (manual 5 biegów) - jakiej szukać...
Spoko Zibi - nikt tu się nie denerwuje
-
B6 DIVISION
Tak, jest też wersja bez grzania...
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Będzie wszystko łącznie z numerami części i kosztami - przyszły tydzień.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Które - bo jest lika wersji magla... 2 wersje przekaźnika, 2 wersje zaworu...
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Czyli jak ja mam u siebie 1BV to musze szukac specjalnie do tego przystosowanego magla?? Jest on bez zaworu czy jest inaczej umiejscowiony?? Fajna sprawa z tym servotronikiem. Chcialem do lupo 3L wsadzic wspomaganie elektryczne ale nie moge nigdzie dorwac schematu:( Pozdrawiam Jeśli masz B6 z 1BV to trzeba próbować szczęścia z maglem (wyposażonym w zawór) z B7.[br]Dopisany: 11 Lipiec 2011, 12:56_________________________________________________Przekaźnik zakupiony
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Blinda...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: Kurde Piotra nie ma ciągle a mam sprawę
-
[B6 AVF] Multitronik Dziwne chrobotanie przy ruszaniu
Jeśli chodzi o tę "blachę"... Pewnie chodzi o metalową uszczelkę na łączeniu korpusu skrzyni i silnika. Tylko jak to ma trzeć? Chyba tylko wtedy jeśli skrzynia i silnik nie są ze sobą dobrze skręcone...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Na bank dam znać ;-) Na przód montujesz Monroe, czy coś innego? Monroe Reflex Sport.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
W jakim zakresie to falowanie?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Był spot dziś? Dobrze, że nie skończyło się czerwoną kontrolką na DIS Daj znać po zabiegu jak zawieszenie się sprawuje - ja swoje zakładam w przyszłym tygodniu.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Swap tak jak normalne czynności przy wymianie drążka kierowniczego. Wychodzi na to, że całość jest plug'n'play - B7 ma inne drążki i końcówki drążków ale myślę, że jakoś to dopasuję. Oprócz magla robisz wiązkę elektryczną zgodnie z poniższym schematem... Jak widać wielkiej filozofii tu nie ma - zasilanie przekaźnika po zapłonie, sygnał prędkości z zegarów (który mamy już w zielonej kostce 17-pin na panelu konektorów słupka A) i na koniec zasilanie zaworu N119 na maglu. Adaś - załatw mi przekaźnik 640 to w przyszłym tygodniu przetrę szlak i sprawdzę czy elementy z B7 bez problemu będą pasować do B6 (handlarze twierdzą, że tak).
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Adaś Ty masz za***iste dojścia do towarów - poszukaj nam przekaźników 640. a pokaż gdzie on jest ? Przekaźniki masz nad MCE - na fotce jest wariant B6 czyli 53 (przekaźnik klaksonu) i 370 (odciążeniowy). Jeśli B6 ma servotronic to zaraz obok przekaźnika 53 (po jego lewej stronie) jest też 629. W B7 przekaźnik servotronika jest w tym samym miejscu ale zmieniono jego wersję na 640 (w maglu jest inny model zaworu).
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Adaś Ty masz za***iste dojścia do towarów - poszukaj nam przekaźników 640.
-
[B6 AVF] Tylny most Quattro
HCG to oznaczenie Twojej skrzyni a EUB tylny dyfer. Śruba kontrola w tylnym dyferencjale...
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Może być tutaj Wszystko zależy od tego w jakiej cenie dorwiesz magiel - ten w/w kupiłem za 450zł (wyjęty z B7, niski przebieg). Na allegro ceny krążą między 600 a 1000zł. Wszystkie drążki kierownicze pod servotronic, które są wystawione - mają w komplecie zawór (to duży plus bo cena tej pierdoły w ASO to 950zł). Do kompletu brakuje jeszcze przekaźnika (na allegro cisza), za który w ASO chcą 480zł Na allegro powinien kosztować w granicach 20zł. Doliczając jeszcze brakujące kostki i piny (wiązka elektryczna) wyjdzie jakieś 500zł - całkiem fajny i niedrogi mod Wykaz części i schemat mam już gotowe - jak tylko dojdzie przekaźnik, robię swap magla + fotostory i wrzucam do warsztatu. ...jako ciekawostkę podam jeszcze - w B6 servotronic nie był dostępny dla aut z zawieszeniem S line 1BV. Dla tej zawiechy jest specjalna wersja magla, który nie występował w wersji z zaworem N119. Od nadwozia B7 nie ma już tego problemu.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Póki co wygląda tak samo - czyli siedzi teraz na dedykowanych przez H&R -35mm. Dziś już nie dam rady ale jutro pomierzę jeszcze raz... BTW - nowy zakup, maglownica pod servotronic w komplecie z zaworem Jeszcze tylko przekaźnik i mam komplet gratów
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Jedni dają maskę w karbon, a Grzechu zrobił panterkę
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
Trudno powiedzieć. Nikt jeszcze nie testował memo z A6 - póki co sprawdzony był tylko sterownik od A4 Cabrio (działał).
-
[ALL B6] Instalacja czujnika deszczu + MCE Swap z B7
Wracamy do punktu wyjścia - jedź pin po pinie...
-
Padła skrzynia w Passacie B6 1.9TDI 105KM (manual 5 biegów) - jakiej szukać...
Szukaj skrzyni HNV lub JCX (numer VAG to 0A4 300 045 F lub FX ale prędzej znajdziesz ją pod 3-literowym oznaczeniem). No i prośba na przyszłość - poświęć trochę czasu aby porządnie nazwać wątek który tworzysz