Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. No i już wyjaśnione Tak - na prawej lampie nadal mam folię i reflektor nigdy nie paruje. Z lewego niestety folia się zerwała i mam z nim kłopot. BTW - ten patent wymyślił chyba Flyer...
  2. Możesz wkleić wlepę? "Servotronic ...nicht in Verbindung mit S line Sportfahrwerk und S line Sportpakiet plus bestellbar"
  3. Bartku a ja w swojej mam i zawieche 1bv i servotronic potwierdone kodami we wlepce ksiazki servisowej o co chodzi Hmm - dziwne. Twoje auto to fabryczny S line (E4J)?
  4. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sporo dealerów brało na salon auto gotowiec - egzemplarz pokazowy, bez zamówienia pod konkretne wyposażenie...
  5. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak, jest też wersja bez grzania...
  6. Będzie wszystko łącznie z numerami części i kosztami - przyszły tydzień.
  7. Które - bo jest lika wersji magla... 2 wersje przekaźnika, 2 wersje zaworu...
  8. Czyli jak ja mam u siebie 1BV to musze szukac specjalnie do tego przystosowanego magla?? Jest on bez zaworu czy jest inaczej umiejscowiony?? Fajna sprawa z tym servotronikiem. Chcialem do lupo 3L wsadzic wspomaganie elektryczne ale nie moge nigdzie dorwac schematu:( Pozdrawiam Jeśli masz B6 z 1BV to trzeba próbować szczęścia z maglem (wyposażonym w zawór) z B7.[br]Dopisany: 11 Lipiec 2011, 12:56_________________________________________________Przekaźnik zakupiony
  9. Blinda...
  10. :hi: Kurde Piotra nie ma ciągle a mam sprawę
  11. Jeśli chodzi o tę "blachę"... Pewnie chodzi o metalową uszczelkę na łączeniu korpusu skrzyni i silnika. Tylko jak to ma trzeć? Chyba tylko wtedy jeśli skrzynia i silnik nie są ze sobą dobrze skręcone...
  12. Na bank dam znać ;-) Na przód montujesz Monroe, czy coś innego? Monroe Reflex Sport.
  13. W jakim zakresie to falowanie?
  14. Był spot dziś? Dobrze, że nie skończyło się czerwoną kontrolką na DIS Daj znać po zabiegu jak zawieszenie się sprawuje - ja swoje zakładam w przyszłym tygodniu.
  15. Swap tak jak normalne czynności przy wymianie drążka kierowniczego. Wychodzi na to, że całość jest plug'n'play - B7 ma inne drążki i końcówki drążków ale myślę, że jakoś to dopasuję. Oprócz magla robisz wiązkę elektryczną zgodnie z poniższym schematem... Jak widać wielkiej filozofii tu nie ma - zasilanie przekaźnika po zapłonie, sygnał prędkości z zegarów (który mamy już w zielonej kostce 17-pin na panelu konektorów słupka A) i na koniec zasilanie zaworu N119 na maglu. Adaś - załatw mi przekaźnik 640 to w przyszłym tygodniu przetrę szlak i sprawdzę czy elementy z B7 bez problemu będą pasować do B6 (handlarze twierdzą, że tak).
  16. Adaś Ty masz za***iste dojścia do towarów - poszukaj nam przekaźników 640. a pokaż gdzie on jest ? Przekaźniki masz nad MCE - na fotce jest wariant B6 czyli 53 (przekaźnik klaksonu) i 370 (odciążeniowy). Jeśli B6 ma servotronic to zaraz obok przekaźnika 53 (po jego lewej stronie) jest też 629. W B7 przekaźnik servotronika jest w tym samym miejscu ale zmieniono jego wersję na 640 (w maglu jest inny model zaworu).
  17. Adaś Ty masz za***iste dojścia do towarów - poszukaj nam przekaźników 640.
  18. HCG to oznaczenie Twojej skrzyni a EUB tylny dyfer. Śruba kontrola w tylnym dyferencjale...
  19. Może być tutaj Wszystko zależy od tego w jakiej cenie dorwiesz magiel - ten w/w kupiłem za 450zł (wyjęty z B7, niski przebieg). Na allegro ceny krążą między 600 a 1000zł. Wszystkie drążki kierownicze pod servotronic, które są wystawione - mają w komplecie zawór (to duży plus bo cena tej pierdoły w ASO to 950zł). Do kompletu brakuje jeszcze przekaźnika (na allegro cisza), za który w ASO chcą 480zł Na allegro powinien kosztować w granicach 20zł. Doliczając jeszcze brakujące kostki i piny (wiązka elektryczna) wyjdzie jakieś 500zł - całkiem fajny i niedrogi mod Wykaz części i schemat mam już gotowe - jak tylko dojdzie przekaźnik, robię swap magla + fotostory i wrzucam do warsztatu. ...jako ciekawostkę podam jeszcze - w B6 servotronic nie był dostępny dla aut z zawieszeniem S line 1BV. Dla tej zawiechy jest specjalna wersja magla, który nie występował w wersji z zaworem N119. Od nadwozia B7 nie ma już tego problemu.
  20. Póki co wygląda tak samo - czyli siedzi teraz na dedykowanych przez H&R -35mm. Dziś już nie dam rady ale jutro pomierzę jeszcze raz... BTW - nowy zakup, maglownica pod servotronic w komplecie z zaworem Jeszcze tylko przekaźnik i mam komplet gratów
  21. Jedni dają maskę w karbon, a Grzechu zrobił panterkę
  22. Trudno powiedzieć. Nikt jeszcze nie testował memo z A6 - póki co sprawdzony był tylko sterownik od A4 Cabrio (działał).
  23. Wracamy do punktu wyjścia - jedź pin po pinie...
  24. Szukaj skrzyni HNV lub JCX (numer VAG to 0A4 300 045 F lub FX ale prędzej znajdziesz ją pod 3-literowym oznaczeniem). No i prośba na przyszłość - poświęć trochę czasu aby porządnie nazwać wątek który tworzysz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.