Treść opublikowana przez Bart-S
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Kurcze ja jeszce nie wiem... ;Ja mogę być tym razem, wiec bym się pisal na spota. Mam nadzieje, że już z nowym zderzakiem, co Barti? Bartku, Grzegorz ma jakiś poślizg - wpadło mu auto z białym lakierem w kameleonie. Przez to wszystkie terminy poleciały - dziś z nim gadałem i nie wie czy się wyrobi na czas. Jutro będę wiedział coś więcej. No i nie wiem czy jednak dojadę w niedzielę (nadgodziny a jeśli nie to sprawy rodzinne ;().
-
B6 DIVISION
Dziś odbierałem towar w ASO - w salonie stała identyczna tylko że... zielona
-
Roleta elektryczna sedan
Tak - kabelek który kupisz tniesz na pół i masz dwa piny do mocowania bezpiecznika (końcówki lutujesz z przewodem poprowadzonym z rolety i drugi ze stałym +).
-
B6 DIVISION
Jakby się komuś rzucił w oczy tylny zderzak do S4 B6 - proszę dajcie znać
-
Roleta elektryczna sedan
Pod kierownicą - zdemontuj półkę pod nią (wyciągasz klapkę bezpieczników a potem 3 śruby - jedna za klapką i dwie na dole) i dzięki temu się dostaniesz.
-
[ALL B6] Instalacja czujnika deszczu + MCE Swap z B7
Zacząłem robić schemat ale poddaję się (jest 4 rano ). Jutro a w zasadzie dziś skończę (wieczorem pewnie, od rana i popołudniem mam zaplanowane sporo prac ).[br]Dopisany: 06 Lipiec 2011, 03:51_________________________________________________Zawziąłem się jednak
-
Roleta elektryczna sedan
Zawołałeś więc jestem J285 czyli "Control unit with display in dash panel insert" to nic innego jak sterownik zegarów... W zegarach (dokładnie pod nimi) są dwie kostki - po lewej stronie jest niebieska a po prawej zielona. W opisie Młodego chodzi oczywiście o tę zieloną - jednak ze względu na funkcję tego przewodu, można tę modyfikację nieco uprościć Włacznik rolo: Pin 1 ---> zasilanie podświetlenia przycisku (mostek z włącznikiem ESP, pin 1) Pin 3 ---> masa podświetlenia przycisku (mostek z włącznikiem ESP, pin 3) Pin 4 ---> zasilanie z bezpiecznika nr 5 [10A] (obsługuje kilka urządzeń, m.in. Bluetooth, czy panel kontrolny w tunelu - pewnie go masz więc wystarczy się podpiąć). Pin 6 ---> sterowanie rolety (pin 3 w rolecie) Rolo: Pin 1 ---> zasilanie rolo z bezpiecznika "S100" (...którego nie masz) Pin 2 ---> masa (jakiś punkt masy się znajdzie w pobliżu, poszukaj czegoś pod lewym boczkiem bagażnika) Pin 3 ---> do włącznika rolo (pin 6) Bezpiecznik rolety montujesz na panelu MCE (moduł centralnej elektryki). Nad MCE masz 6 miejsc na przekaźniki, nad nimi jeszcze 3 kolejne. Na ich wysokości po lewej i prawej jest po jednym "sokecie" na bezpiecznik - wpakuj się w obojętnie który (fabrycznie powinieneś wybrać ten prawy, w anglikach wkłada się go w lewy przy czym ten wybór to akurat kosmetyka). Poniżej rysunek poglądowy MCE - bezpiecznik pakujesz w miejsce opisane jako "G". Wydaje mi się, że ten 10-amperowy bezpiecznik ma numer N 017 131 11. Jego mocowanie to 4B0 937 530 (do tego mocowania jeszcze piny aby bezpiecznik miał w co wejść - 000 979 135). Po doprowadzeniu do niego kabla z rolety, trzeba go zasilić stałym 12V z aku (coś znajdziesz - szukaj grubego czerwonego kabla w okolicach MCE i uważaj aby Cię nie popieściło ).
-
[B6 AVF] Chrobotanie przy 1-2 tyś obrotów
Tu pewnie chodziło o metalową "uszczelkę" na łączeniu korpusu silnika i skrzyni.
-
B6 DIVISION
Ciekawe jakim źródłem sugerował się opisując to wszystko
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Kiedy robimy spota? W niedzielę dostałem propozycję nadgodzin (POP) i nie wiem czy mam się na nie pisać czy nie
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Kuurrr*** ale yebany narzucił tempo Grzechu wyluzuj, bo niedługo, aby Cię dogonić będe musiał kupić za bardzo wyposażone auto (...i nie będzie już co robić )
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Andy, na pewno zajrzę - ale niedawno wróciłem z pracy, odsapnąć muszę
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Artur - ale ja nie będe ich sprzedawał. Raczej w grę wchodzi renowacja. Miałem ten sam problem, podjechałem do ASO w Lubinie powiedziałem o co chodzi i po problemie (już ponad rok), zapłaciłem z tego co pamiętam niecałą 100 Więcej detali podaj Moze uszczelnienie dekla pomoze ? Nie bawil bym sie w przekladke wnetrza do innej lampy bo wtedy parowanie moze byc juz norma... Z regeneracja bywa roznie - u mnie gosciu zrobil wszystko ok ale nie byla to juz fabryka choc nawet nowe kiepsko oswietlaja pobocza a i droga nie jest jakos za dobrze oswietlona. Dlatego kazdemu polecam zmiane tych soczewek na nowsze. To może wpadnę do Ciebie na tą regenerację?
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Z niedzieli na poniedziałek lalo wczoraj padalo i burza z pierunami dzis tez pada i nie ma kiedy , tylko miedzy czasie taka fote zrobilem . to postojówka? Tak to postój. Mario - ale ja mam zaklajstrowany otwór regulacji. Ba nawet folię na reflektorze i d*pa - paruje. Nie chce mi się bawić w szukanie dziury, dlatego wymyśliłem sobie przekładkę reflektora do nowej budy. Nad tą regeneracją muszę poważnie pomyśleć bo obecne światła są już po prostu tragiczne (dopiero jak włączę drogowe to coś widać).
-
[ALL B6] Instalacja czujnika deszczu + MCE Swap z B7
:oklaski:
-
[ALL B6] Instalacja czujnika deszczu + MCE Swap z B7
Jeśli nie zostawia błędu dot. VIN w buforze to jest OK.
-
[ALL B6/B7] Montaz Analogowego TUNERA TV pod RNS E
8E9 863 879 to numer lewego boczka w bagażniku Avanta - tyle, że za tym numerem masz jeszcze literę. Pod Tuner TV niby masz wersję J ale... Szukając boczka do siebie spotkałem się z tym, że boczki mają wybity na wewnętrznej stronie numer + np. 4 litery (strzelam 8E9 863 897 EFGH). Trafiłem na wersję gdzie wśród tych 4 liter było J a nie był to boczek z otworem na panel TV/navi. Zatem pozostaje weryfikacja wzrokowa (albo ma dziurę albo nie).
-
[ALL B6] Instalacja czujnika deszczu + MCE Swap z B7
Andy - przekaźniki sprawdź czy dobrze podłączyłeś.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Dzięki Teraz tylko czekam na nocną sesję
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
A możesz Grzesiu zaprezentować jak to świeci?
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Podczas mojej ostatniej wizyty w Warszawie - jak mnie przewiozłeś 2.7BiT-em przez te wertepy za blokami to całkiem wygodne to zestawienie mi się wydało (na pewno lepsze niż moje seryjne 1BE - przy czym całkiem możliwe, że takie wrażenie odniosłem z powodu jego zużycia). Teraz temat z innej beczki... Reflektory zaczynają mnie poważnie wkurzać - raz, że palniki kwalifikują się już do wymiany... Dwa, już czas na regenerację odbłyśników... Trzy, czy pojawiła się jakaś ciekawa alternatywa dla H6W LED? Coś co nie powoduje błędu na DIS i można to wsadzić do wnętrza reflektora bez wyprowadzania kabli na zewnatrz (rezystor). Pytam bo cała sprawa skończy się najprawdopodobniej wymianą reflektora (jest mocno rozszczelniony, gwinty śrub pokrywy są tak wyjechane, że nie mogę porządnie zamocować wieka), po każdej myjce mam mgłę w środku lampy. Nie chce mi się bawić w silikon - raczej poszukam skorupy w dobrym stanie i przełożę środek. Potrzebny mi lewy BiX (pomoże ktoś z towarem?)
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
Nic tylko zayebać mu teraz plakietkę EXCLUSIVE
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Po odpaleniu VAG/VCDS: SELECT ---> "02 - Auto Trans" ---> "Fault Codes - 02" ---> Clear Codes ---> Done, Go Back.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Liczyłem na KO, ale walka fajna.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Właśnie zczaiłem że leci - idę popatrzeć