Treść opublikowana przez Bart-S
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
Sprawdzałem tylko jak zachowuje się układ bez przekaźnika - pracuje troszkę ciężej niż 1N1.
-
[ALL B6] Pakiet połysk: podmiana osłony słupka B i blendy szyby na wariant z połyskiem
Wątek wyleciał mi z powiadomień... Słupek B i "trójkąt" w połysku są dostępne od samego początku produkcji B6 (swoją drogą, podział na mat i połysk miał już miejsce w B5). Tyle tylko, że w/w elementy uzupełniły (w kwietniu 2003) pakiet "GLOSSY" - wcześniej w skład pakietu wchodziły tylko relingi i ramki szyb.
-
B6 DIVISION
Karol - dlaczego sprzedajesz?
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Tak.
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Zamiast ciąć i przerabiać wiązkę - kup gotową lampkę z kontrolką na allegro. 50zł - za podobną cenę sprzedasz swoją.
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
Nie. Dla A4 B7 tylko pamięć fotela kierowcy i lusterek.
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
AT i BC nie obsługują korb. MK kontroluje także zamek klapki wlewu paliwa więc całkiem możliwe...
-
[B6 AVF] Multitronic - szarpnięcie przy ruszaniu.
Maxxs - w tym przypadku niestety skrzynia na stół.
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
Mogą być różne końcówki.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pięknie :oklaski:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
W ASO drogo wyjdzie - jakieś 200zł. Podjedź do Gierackiego na "Lipówce", myślę, że dobierze jakiś tani zamiennik (Intercars u nas we Wrześni omijaj). Coś w profilu masz namieszane - AVG produkowano od '99. Jeśli rocznik jest podany prawidłowo to pewnie AFN? Oznaczenie silnika przyda się przy dobieraniu rurki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ale w sensie co to jest czy numer części? Wąż do intercoolera. Wyczyść - daj nową opaskę i zobacz co się będzie działo.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
Oznaczenie silniczków przód zaczyna się od 8E1 (8E2 dla wersji UK). Tylne mają 8E0 - oczywiście nie są "kompatybilne".- [ALL B8] Czy moje auto to quattro?
2Z1 to oznaczenia na klapie (+ logo Q jeśli auto posiada taki napęd).- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Miło było Następny za 2 tygodnie- [ALL B8] Czy moje auto to quattro?
2Z1 to tylko info dot. emblematów na klapie. Jeśli chodzi o napęd masz jak byk 1X0 (front-wheel drive). Poza tym CAGA wychodzi tylko w połączeniu z FWD (CAHA ma Q).- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No to do zobaczenia o 16- [B6 BFB] A4 1.8T 163 KM BFB , A5 2.0 TFSI 211km Quattro Str. 4
Największy skok daje sub. Przesiadka na speakery BOSE już nie daje tak popalić ale jednak efekt lepszy jest (możesz grać głośniej bez przesterowania).- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ojj na pewno- [ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
Też myślę, że wzór nr 1 (sam takich szukam na zimę ).- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
lkndslnfsdflllll;;sfdsdoooo ;l;ll;sssssss :beer1:- Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
Vag nie podpowie kodowania dla ECU. Trzeba spisać od kogoś kto ma dany motor z manualną skrzynią...- [B6 AVF] Multitronic - szarpnięcie przy ruszaniu.
Warunki testowe: temperatura ATF min. 60 stopni, ADP obu sprzęgieł OK. Auto odpalone, dźwignia na P. Generalnie - zadzwoń, jak olej się podgrzeje. Resztę instrukcji dostaniesz live - Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek