Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Sprawdzałem tylko jak zachowuje się układ bez przekaźnika - pracuje troszkę ciężej niż 1N1.
  2. Wątek wyleciał mi z powiadomień... Słupek B i "trójkąt" w połysku są dostępne od samego początku produkcji B6 (swoją drogą, podział na mat i połysk miał już miejsce w B5). Tyle tylko, że w/w elementy uzupełniły (w kwietniu 2003) pakiet "GLOSSY" - wcześniej w skład pakietu wchodziły tylko relingi i ramki szyb.
  3. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Karol - dlaczego sprzedajesz?
  4. Zamiast ciąć i przerabiać wiązkę - kup gotową lampkę z kontrolką na allegro. 50zł - za podobną cenę sprzedasz swoją.
  5. Nie. Dla A4 B7 tylko pamięć fotela kierowcy i lusterek.
  6. AT i BC nie obsługują korb. MK kontroluje także zamek klapki wlewu paliwa więc całkiem możliwe...
  7. Maxxs - w tym przypadku niestety skrzynia na stół.
  8. Mogą być różne końcówki.
  9. Pięknie :oklaski:
  10. W ASO drogo wyjdzie - jakieś 200zł. Podjedź do Gierackiego na "Lipówce", myślę, że dobierze jakiś tani zamiennik (Intercars u nas we Wrześni omijaj). Coś w profilu masz namieszane - AVG produkowano od '99. Jeśli rocznik jest podany prawidłowo to pewnie AFN? Oznaczenie silnika przyda się przy dobieraniu rurki
  11. Ale w sensie co to jest czy numer części? Wąż do intercoolera. Wyczyść - daj nową opaskę i zobacz co się będzie działo.
  12. Oznaczenie silniczków przód zaczyna się od 8E1 (8E2 dla wersji UK). Tylne mają 8E0 - oczywiście nie są "kompatybilne".
  13. 2Z1 to oznaczenia na klapie (+ logo Q jeśli auto posiada taki napęd).
  14. Miło było Następny za 2 tygodnie
  15. 2Z1 to tylko info dot. emblematów na klapie. Jeśli chodzi o napęd masz jak byk 1X0 (front-wheel drive). Poza tym CAGA wychodzi tylko w połączeniu z FWD (CAHA ma Q).
  16. No to do zobaczenia o 16
  17. Największy skok daje sub. Przesiadka na speakery BOSE już nie daje tak popalić ale jednak efekt lepszy jest (możesz grać głośniej bez przesterowania).
  18. Ojj na pewno
  19. Też myślę, że wzór nr 1 (sam takich szukam na zimę ).
  20. lkndslnfsdflllll;;sfdsdoooo ;l;ll;sssssss :beer1:
  21. Vag nie podpowie kodowania dla ECU. Trzeba spisać od kogoś kto ma dany motor z manualną skrzynią...
  22. Warunki testowe: temperatura ATF min. 60 stopni, ADP obu sprzęgieł OK. Auto odpalone, dźwignia na P. Generalnie - zadzwoń, jak olej się podgrzeje. Resztę instrukcji dostaniesz live

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.