Treść opublikowana przez Bart-S
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
Raczej wydaje mi się że będzie to na bazie zmiennego napięcia niż impulsów - trzeba by podpiąć jakiś obwód na krótko z kabelka "speed signal" do miernika i podczas jazdy sprawdzić.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bry - ja właśnie skończyłem na dziś. Do 14:00 Marcin a potem leciałem dalej z Multitronikami... W międzyczasie przyjechał nowy motor do Passata Teraz chwila odpoczynku i jutro od nowa
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
Programowanie przekaźnika? Też pierwsze słyszę... Ale czekam na wyjaśnienie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Od 9 rano kończymy z niestandardowym jego instalację autopoziom/spryski/bix.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Do oporu - jestem na miejscu.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak Ci się chce to podjedź - jestem w garażu. ---------- Post dopisany at 14:57 ---------- Poprzedni post napisany at 14:56 ---------- Tak jak myślałem
-
Egr?
Kurcze - wczoraj studiowałem dane techniczne ASN-a i w parametrach mam jak byk info "bez układu recyrkulacji spalin"... Dla pewności poszperałem jeszcze w katalogu części i też nic nie znalazłem. Po informacji uzyskanej od Ciebie poszperałem dalej i... jest = zawór kombinowany Dzięki za wyprostowanie
- Egr?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Żarówka postojówki ogarnięta?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jutro powiesz: "Kurde ale mam lampy" Początek był ciężki ale wziąłem się za robotę i nocka zleciała Daj znać kiedy kończymy...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bry Marcin - trójnik znalazłeś?
-
Błąd AIRBAG
Kiera B6 czy B7?
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Olej oryginalny oczywiście mam na miejscu - ja nie mam weekendów, pracuję codziennie
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Nie istotne oznaczenie - byle by miał wszystkie piny. Lewa i prawa strona mogą mieć różne litery.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Przemku może przyjedź - sprawdzę czy to nie cewki sieją i olej też wymienimy. Masz 250km z Warszawy ale to prosta droga (2,5h). ---------- Post dopisany at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany at 20:10 ---------- Michu - cieszę się, że jesteś zadowolony. Nawigacja dziś dotarła - widzimy się w grudniu
-
System Homelink – otwieranie bramy wjazdowej i garażowej w Audi A4 B6/B7
Nie ma długości wiązek - zakładamy albo ori kable albo mierzymy już na aucie.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Nie świece wymień tylko cewki.
-
System Homelink – otwieranie bramy wjazdowej i garażowej w Audi A4 B6/B7
Pod którym spryskiem, lewym czy prawym montuje się nadajnik? Może ma ktoś zdjęcia. Po prawej stronie od atrapy:
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Nieee... Gośka nie miałaby czym do Poznania dojeżdżać.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
No teraz już wiem
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Tak jak wspomniałem w opisie - z wyposażeniem szału nie ma ale na tle wysypu szrotu na allegro prezentuje się fajnie (potwierdzony przebieg, z wyposażenia - co potrzeba to ma, nie jest poskładana z kilku aut). ---------- Post dopisany at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany at 19:09 ---------- Jak już tak się ładnie i konstruktywnie wypowiedziałeś to dokończ auto jak najbardziek ok, przeciez był No właśnie nie zrozumiałem czy się czepiasz bo wiesz o czymś o czym ja nie wiem czy może jeszcze coś innego...
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Tak
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Jak już tak się ładnie i konstruktywnie wypowiedziałeś to dokończ
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Czy mógłbym Cie prosić o informację w jaki sposób zdementować te elementy z rolety? Mocno pociągnąć :facepalm: Potwierdzam skuteczność brutalnej siły Congratulations! Mission Accomplished ---------- Post dopisany at 00:11 ---------- Poprzedni post napisany at 00:11 ---------- BTW - więcej problemów miałem z założeniem nowych niż z wyciągnięciem starych ---------- Post dopisany 29-09-2013 at 18:38 ---------- Poprzedni post napisany 25-08-2013 at 00:11 ---------- Dziś nie będzie update-u o moim wozie ...mam do sprzedania Avanta B6 z silnikiem AVF (szczegóły pod linkiem poniżej): http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-146/audi-a4-b6-avant-1-9tdi-131km-07-2004-a-288044/#post3803768
-
Wyposażenie bagażnika - koło zapasowe, dojazdowe, zestaw naprawczy
Jeśli nie dziś to jutro wezmę się za sedana. ---------- Post dopisany at 10:29 ---------- Poprzedni post napisany at 08:00 ---------- Przechodząc z zestawu naprawczego na pełnowymiarowy zapas w sedanie potrzebujesz: 8E5 012 109 - wkład styropianowy // 92zł 8D9 012 116 – pokrywa // 31zł 8E0 804 899 – śruba prowadząca // 28zł ...reszta zostaje ta sama ---------- Post dopisany at 10:44 ---------- Poprzedni post napisany at 10:29 ---------- Zestawienie dla sedana gotowe (dodałem dane do pierwszego posta). Tutaj jest o wiele prościej - dowolny wariant jaki sobie wybierzemy nie uderzy nas praktycznie wcale po kieszeni