Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Raczej wydaje mi się że będzie to na bazie zmiennego napięcia niż impulsów - trzeba by podpiąć jakiś obwód na krótko z kabelka "speed signal" do miernika i podczas jazdy sprawdzić.
  2. Bry - ja właśnie skończyłem na dziś. Do 14:00 Marcin a potem leciałem dalej z Multitronikami... W międzyczasie przyjechał nowy motor do Passata Teraz chwila odpoczynku i jutro od nowa
  3. Programowanie przekaźnika? Też pierwsze słyszę... Ale czekam na wyjaśnienie
  4. Od 9 rano kończymy z niestandardowym jego instalację autopoziom/spryski/bix.
  5. Do oporu - jestem na miejscu.
  6. Jak Ci się chce to podjedź - jestem w garażu. ---------- Post dopisany at 14:57 ---------- Poprzedni post napisany at 14:56 ---------- Tak jak myślałem
  7. Bart-S odpowiedział(a) na galka90 temat w 3.0
    Kurcze - wczoraj studiowałem dane techniczne ASN-a i w parametrach mam jak byk info "bez układu recyrkulacji spalin"... Dla pewności poszperałem jeszcze w katalogu części i też nic nie znalazłem. Po informacji uzyskanej od Ciebie poszperałem dalej i... jest = zawór kombinowany Dzięki za wyprostowanie
  8. Bart-S odpowiedział(a) na galka90 temat w 3.0
    W silniku 3.0 MPI nie ma zaworu recyrkulacji spalin - trzeba szukać usterki w innym miejscu...
  9. Żarówka postojówki ogarnięta?
  10. jutro powiesz: "Kurde ale mam lampy" Początek był ciężki ale wziąłem się za robotę i nocka zleciała Daj znać kiedy kończymy...
  11. Bry Marcin - trójnik znalazłeś?
  12. Kiera B6 czy B7?
  13. Olej oryginalny oczywiście mam na miejscu - ja nie mam weekendów, pracuję codziennie
  14. Nie istotne oznaczenie - byle by miał wszystkie piny. Lewa i prawa strona mogą mieć różne litery.
  15. Przemku może przyjedź - sprawdzę czy to nie cewki sieją i olej też wymienimy. Masz 250km z Warszawy ale to prosta droga (2,5h). ---------- Post dopisany at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany at 20:10 ---------- Michu - cieszę się, że jesteś zadowolony. Nawigacja dziś dotarła - widzimy się w grudniu
  16. Nie ma długości wiązek - zakładamy albo ori kable albo mierzymy już na aucie.
  17. Nie świece wymień tylko cewki.
  18. Pod którym spryskiem, lewym czy prawym montuje się nadajnik? Może ma ktoś zdjęcia. Po prawej stronie od atrapy:
  19. Nieee... Gośka nie miałaby czym do Poznania dojeżdżać.
  20. Tak jak wspomniałem w opisie - z wyposażeniem szału nie ma ale na tle wysypu szrotu na allegro prezentuje się fajnie (potwierdzony przebieg, z wyposażenia - co potrzeba to ma, nie jest poskładana z kilku aut). ---------- Post dopisany at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany at 19:09 ---------- Jak już tak się ładnie i konstruktywnie wypowiedziałeś to dokończ auto jak najbardziek ok, przeciez był No właśnie nie zrozumiałem czy się czepiasz bo wiesz o czymś o czym ja nie wiem czy może jeszcze coś innego...
  21. Jak już tak się ładnie i konstruktywnie wypowiedziałeś to dokończ
  22. Czy mógłbym Cie prosić o informację w jaki sposób zdementować te elementy z rolety? Mocno pociągnąć :facepalm: Potwierdzam skuteczność brutalnej siły Congratulations! Mission Accomplished ---------- Post dopisany at 00:11 ---------- Poprzedni post napisany at 00:11 ---------- BTW - więcej problemów miałem z założeniem nowych niż z wyciągnięciem starych ---------- Post dopisany 29-09-2013 at 18:38 ---------- Poprzedni post napisany 25-08-2013 at 00:11 ---------- Dziś nie będzie update-u o moim wozie ...mam do sprzedania Avanta B6 z silnikiem AVF (szczegóły pod linkiem poniżej): http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-146/audi-a4-b6-avant-1-9tdi-131km-07-2004-a-288044/#post3803768
  23. Jeśli nie dziś to jutro wezmę się za sedana. ---------- Post dopisany at 10:29 ---------- Poprzedni post napisany at 08:00 ---------- Przechodząc z zestawu naprawczego na pełnowymiarowy zapas w sedanie potrzebujesz: 8E5 012 109 - wkład styropianowy // 92zł 8D9 012 116 – pokrywa // 31zł 8E0 804 899 – śruba prowadząca // 28zł ...reszta zostaje ta sama ---------- Post dopisany at 10:44 ---------- Poprzedni post napisany at 10:29 ---------- Zestawienie dla sedana gotowe (dodałem dane do pierwszego posta). Tutaj jest o wiele prościej - dowolny wariant jaki sobie wybierzemy nie uderzy nas praktycznie wcale po kieszeni

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.