Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Marcin - widziałem już różne konfiguracje więc wolę zapytać. ...BTW - pokazuje prawidłowo otwarcie drzwi na FIS?
  2. Malina Panie - już mówiłem, że bardzo lubię ten odcień lakieru
  3. Fajnie - ale już czas na glebę. Od tego zacznijmy a potem dobierzemy jakąś fajną felgę (sugestia: 18").
  4. Żarówka N0177532 (W5W, 5W 12V). Co masz w czerwonych? Odblaski?
  5. Na tej aukcji masz zwykły magiel (bez servotronika). Numer wiązki w full opcji dla 2.0TDI to 8E1 971 109 DL.
  6. Dopiero się kładłem
  7. No właśnie nie jest tak
  8. Bart-S odpowiedział(a) na Artur82 temat w Audi A4 B6
    Uszczelka nie występuje jako osobny element = do nabycie wyłącznie w komplecie z "deklem".
  9. Generalnie jeśli chodzi o alarm - to tutorial jest gotowy... Ale przed udostępnieniem tej informacji mam obiekcje ponieważ jest to zabezpieczenie naszych aut i tak jak i nam, schemat instalacji może przydać się także złodziejom. No i tutaj jestem w kropce. ---------- Post dopisany at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany at 18:47 ---------- Wkład pracy... Potrzebny panel oraz przycisk dla deaktywacji funkcji alarmowych (najlepiej kupić gotową tapicerkę w komplecie z wiązką) oraz odpowiedni MK no i syrena. Jeśli chcesz mieć full opcję to w lampkę podsufitki wkłada się także czujnik ruchu. No i na koniec trzeba to wszystko połączyć dokładając brakujące przewody.
  10. Nie wiem - nie ma jej w domu...
  11. ...ale zabalowałem wczoraj Nic nie pamiętam
  12. no niestety - ale jak odkurzysz, będzie gitara
  13. A ja się czaje na 215 nawet k**wa nic nie ma na allegro ani tablicy.pl.. Jak za***isty bieżnik to opony z 2007 czy 2005r. Jak Oponki 2011 albo 2012 to bieżnik 5mm To norma - dlatego kupiłem nowe
  14. Interfejs Tomka nie obsłuży B8 - zapraszam do Wrześni. wybacz :wink:przez przypadek puściłem do Ciebie lotkę Bartek
  15. Gdzie Ci tam muffer tip ma zmienić dźwięk Vario już napisał co myśli - ja się pod tym podpisuję... ---------- Post dopisany at 00:27 ---------- Poprzedni post napisany at 00:26 ---------- To niestety fakt - ale nasi spece od detalingu coś doradzą ---------- Post dopisany at 00:28 ---------- Poprzedni post napisany at 00:27 ---------- 999PLN, kupowałem od kogoś na allegro ... ale chyba wziąłbym teraz z Bydgoszczy, jakoś tak (no i sprawdziłbym cenę u chłopaka na Śmiałego w takiej małej hurtowni - ma dobre ceny - mogę poszukać adresu, gdzieś w połowie drogi między pętlą a Naramowicką) tak czyściłem cały dolot, cooler, klapa gasząca, ten plastikowy Y-grek oraz kolektory dolotowe (są też zestawy naprawcze do nich) oraz rurkę i między dolotem i EGRem i cały EGR ... w sumie to tak ok 4-8h roboty w zależności jak idze, jaki masz sprzęt i jak dokładanie chcesz zrobić mi zajęło pewnie ponad 8 ---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:18 ---------- jedną juz 10 dni temu, bo rozwaliłem w ostatni dzień roku szkolnego, drugą dzisiaj - pewnie jutro wyślą i szukam jeszcze dwóch ja ciągle szukam ;/ PIRELLI P-ZERO ROSSO 235/40/R18 4SZT. 7MM JAK NOWE (3370835700) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. za cholere nie założe 235 Jest jedna poważna wada przy 225 - ciaśniej siedzi i "wulkanizator" ma naprawdę sporo problemów aby ściągnąć ten rozmiar bez zostawienia śladów na feldze ---------- Post dopisany at 00:30 ---------- Poprzedni post napisany at 00:28 ---------- Przyjacielu - dziękuję, że o mnie pamiętasz Ale ten wzór nie pod mój gust - obecnie rozglądam się za czymś z rantem także... Nadal o mnie nie zapominaj
  16. Interfejs Tomka nie obsłuży B8 - zapraszam do Wrześni.
  17. to samo w bmw bylo 2.5d i 3.0d - te same silniki praktycznie a teraz jest tylko 3.0d z roznymi mocami jak w audi.... ---------- Post dopisany at 19:04 ---------- Poprzedni post napisany at 19:03 ---------- Znam i ogarniam ich problematykę w nadwoziu B7 i C6... A jak to wygląda w B8? Coś gryzie te jednostki? dalej to samo klapy w kolektorze ssacym ale to raczej nie problem - regeneracja i po sprawie Ale regeneracja czego? W starszych modelach poprawiono już kanały ssące (trwalsze bolce i zmodyfikowane silniczki sterujące klampami). A tu co - nadal bolce się ścierają? To ze poprawili to po prostu to dluzej wytrzymuje ...ale siada dalej ...m.in. tu AZet Auto Serwis - Ul. Nowowiejskiego 22B | 83-000 Pruszcz Gdański | Email: [email protected] to regeneruja w taki sposób ze staje sie "wieczne" Tak, pamiętam że Olo (a raczej jego warsztat) też się tym zajmuje - bodajże wymiana krućca na miedziany.
  18. to samo w bmw bylo 2.5d i 3.0d - te same silniki praktycznie a teraz jest tylko 3.0d z roznymi mocami jak w audi.... ---------- Post dopisany at 19:04 ---------- Poprzedni post napisany at 19:03 ---------- Znam i ogarniam ich problematykę w nadwoziu B7 i C6... A jak to wygląda w B8? Coś gryzie te jednostki? dalej to samo klapy w kolektorze ssacym ale to raczej nie problem - regeneracja i po sprawie Ale regeneracja czego? W starszych modelach poprawiono już kanały ssące (trwalsze bolce i zmodyfikowane silniczki sterujące klampami). A tu co - nadal bolce się ścierają?
  19. Znam i ogarniam ich problematykę w nadwoziu B7 i C6... A jak to wygląda w B8? Coś gryzie te jednostki?
  20. Nie ma czego - mam w garażu 2 tematy ciężkie do oganięcia (jutro trzeba będzie uderzyć na Poznań). ---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ---------- Karol - nie wiem jaki masz MY... 2005 czy 2006. Dla 2005 masz banana z końcówką 693 N / 694 N. Jeśli 2006 to koczy się na AM. - dzięki, podobno 2006 - moja ETKA kończy się na AJ - Suchy Las ??? Raczej... MY >>> jaką masz 10-tą cyfrę w VIN? 10 pozycja=6 wahacze kupione, śruba też .. od razu mieli na miejscu, więc już nie muszę jechać do ASO Good 4 you
  21. Już dostała i ujeżdża B6 (obecnie zostałem bez wozu ). Avant zostaje jeszcze na rok - w międzyczasie zrobię jej kapitalkę skrzyni i wymienię dwumas. Później zapadnie decyzja co go zastąpi (na pewno będzie to Avant, najprawdopodobniej w budzie B8 - chciałbym FL - na 100% Multitronic). Jeszcze nie wiadomo jaka jednostka... 2.0TFSI, 2.7TDI lub 3.0TDI (jeśli będzie kiepsko z funduszami to możliwy jest także 2.0TDI). hola hola ... multitronica nie ma 3.0TDI ---------- Post dopisany at 13:55 ---------- Poprzedni post napisany at 13:50 ---------- ups ale plama jest (204KM) Hehe Bartku - jest B8 FL dostał pierwsze 3.0TDI bez Q i tam właśnie jest CVT.
  22. Już dostała i ujeżdża B6 (obecnie zostałem bez wozu ). Avant zostaje jeszcze na rok - w międzyczasie zrobię jej kapitalkę skrzyni i wymienię dwumas. Później zapadnie decyzja co go zastąpi (na pewno będzie to Avant, najprawdopodobniej w budzie B8 - chciałbym FL - na 100% Multitronic). Jeszcze nie wiadomo jaka jednostka... 2.0TFSI, 2.7TDI lub 3.0TDI (jeśli będzie kiepsko z funduszami to możliwy jest także 2.0TDI).

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.