Treść opublikowana przez boro81
-
Cylinder Misfire Detected
a wycinałeś te katy z tyłu ? czy tylko programem je usuwałeś z oprogramowania ? i ile taka przyjemność bo również zabieram się za walkę z katami
-
Dwa błędy , problem z podciśnieniem
mam bardzo mały akumulator 45ah, w starym samochodzie posiadam w też 120ah akumulator spróbuje go zmieścić i sprawdzić różnice co do kata wycinać go czy też wybebeszyć ? a może wstawić strumienice ? chciałbym dodać , że wczesniej miałem podobny objaw z prędkościomierzem i wystarczyło wyczyścić styki przy czujniku prędkośći na skrzyni miałem półroku z głowy i co z tym podciśnieniem jakie są średnice wężyków i czy obejdzie się bez wyciągania silnika ?Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - d3dde2d267003.jpg
-
Dwa błędy , problem z podciśnieniem
Witam Dzisiaj podpiełem pod komputer samochód ponieważ pojawił się problem z prędkościomierzem, i o to co uzyskałem : 2 Faults Found: 16805 - Warm Up Catalyst: Bank 1: Efficiency Below Threshold P0421 - 35-00 - - 16885 - Vehicle Speed Sensor: Implausible Signal P0501 - 35-10 - - - Intermittent dodam jeszcze , że sprawdzałem w sekcji podciśnienia sprawność układu i o to co uzyskałem Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - d3dde2d267003.jpg Od czego panowie zacząć ?
-
Czujnik prędkości
Mam podobny problem , ale prędkościomierz nie działa na zimnym silniku przy czym szaleje pływak i po przejechaniu kilku kilometrów wszystko wraca do normy , miał ktoś podobny problem ?
-
czy 16 wejda mi do asn??
kolego ja u siebie mam 16 biedronki w ASN felga 16 cali ET35 , Szerokość 7,5j
-
blokady rozrzadu
Panowie mam takie pytanie , w sumie to również jestem posiadaczem tego samego kodu silnika , i w chwili obecnej oczytałem się na temat ustawiania rozrządu , jeszcze nie podłączałem samochodu pod komputer , ale przy zakupie mechanik który wymieniał mi rozrząd wymieniał go bez blokad ! czasami jak go porządnie przegonie to zawita nieszczęsny check . Jak to jest z ustawieniem rozrządu bez blokad ? da się go porządnie ustawić w taki sposób ?
-
Schematy połączeń wężyków podciśnienia oraz systemu powietrza wtórnego z ETKI
tak , dokładnie tą...
-
Schematy połączeń wężyków podciśnienia oraz systemu powietrza wtórnego z ETKI
Witam koledzy gdzie mogę dostać tą łapę od gruszki bo ułamał się zaczep ten okrągły >pozdrawiam
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
Kolego w Audi a4 B6 Felgi 18 cali 8j szerokość ,ET 45 kapeć 245x45 obciera z przodu:)
-
Felgi 18 ET45 plus dystanse 20mm
musze pokłonić się i przyznać racje , z dystansami oczywiście przód wystaje 1cm poza obręcz nadkola , tył 0,5cm nic tylko zmienić opony na 225x40
-
Felgi 18 ET45 plus dystanse 20mm
Opona obciera o zawieszenie pod wystający garbem nie wiem jak to się po fachowemu nazywa , może to zwrotnica ? . Możliwości zmiany opon nie mam ponieważ dostałem nowe michelinki i troszkę szkoda było by je sprzedawać ...
-
Felgi 18 ET45 plus dystanse 20mm
auto stoi obecnie na 16 ET35 szerokość felgi 7,5j i zapasu jest dobrze 1,5 cm do wystawania poza obręcze nadkola
-
Felgi 18 ET45 plus dystanse 20mm
Witam zamówiłem felgi Et45 , 18cali szerokość felgi 8j , opona 245x45 oczywiście przód obciera , okazjonalnie na internecie dorwałem dystanse 4x20mm czy felgi nie będą za bardzo odstawać ?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Witam Koledzy dokonałem zakupu felg 18 cali , ET45 ( nieszczęsne ) szerokość felgi 8j , oczywiście plus oponka 245 obciera o amortyzator z przodu , jakie dystanse , i jaka grubość , myślałem żeby przód dać 10mm , a tył 20mm . Jak to jest z tymi pierścieniami centrującymi , jest wiele dystansów i czasami trafiają się z wystającym pierścieniem , ale większość jest bez . Dziękuje i pozdrawiam
-
Felgi 18 RS4 do oceny
dzięki za odpowiedz pozdrawiam
-
Felgi 18 RS4 do oceny
Opony w stanie tragicznym a co z tym ET45 jak by to wyglądało na audi a4 b6 ? i do tego oponki 245
-
Felgi 18 RS4 do oceny
dziękuje za odpowiedż , za godzinkę będę wiedział jaki stan felg i czy to nie przypadkiem podróbki . Właśnie oglądałem felgi i : po 1 to nie oryginały made in pcg po 2 ET 45 czy podejdzie do audi a4 b6 z oponkami 245/45 ? po 3 są do renowacji tzn jedna do prostowania reszta do malowania i uzupełniania uszkodzeń
-
Felgi 18 RS4 do oceny
na jutro umówiłem się , i będę je oglądał , oczywiście rozumiem napis "RONAL" oznacza oryginał ? pozdrawiam
-
Felgi 18 RS4 do oceny
Witam Czy to sa oryginalne felgi ? i drugie pytanko ile naprawa tych felg , i czy da się naprawić je ,są bardzo zaniedbane jedna felga jest do prostowania widać na zdjęciu Alufelgi 18" Audi, VW, Skoda, Seat z oponami. Letnie Giżycko >pozdrawiam
-
Check Engine kontrolka
Problem rozwiązany , był to błąd katalizatora rząd 1 , po usunięciu błędu wszystko jest wporządku
-
Check Engine kontrolka
Witam Po powrocie do domu zapaliła mi się po raz pierwszy kontrolka check engine przy spokojnej jeżdzie i po zgaszeniu oraz ponownym odpaleniu kontrolka nie znika , próbowałem kilka razy , czytałem o zapchanych katalizatorach i wypadającym zapłonie , chciałbym nadmienić ,że auto nie posiadało , nie posiada , ani nie będzie posiadać gazu czytałem również o akcji serwisowej ASO na wypadający zapłon , może ktoś był ? nie wiem od czego zaczać , może ktoś ma jakieś sugestie ?
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Witam Panowie czy jest ktoś z okolic Giżycka lub Olsztyna (dojadę ) kumaty , który potrafi odblokować FIS-a ? sam nie będe dłubał bo się nie znam , a chciałbym nacieszyć oko średnim spalaniem , jeśli ktoś jest z okolic i chciał by się tego podjąć niech piszę na priv >pozdrawiam
-
Alufelgi replika RS6 + Michelin 245x40x18
chodzi o to , że w/w opony już posiadam nowe także nie wiem czy je sprzedać czy raczej sprawdzić jaki jest komfort jazdy
-
Alufelgi replika RS6 + Michelin 245x40x18
Witam Pierwsze moje pytanie brzmi czy nie za szeroka opona jak na ten samochód ? jak z komfortem jazdy ? Na chwilę obecną mam 16x215x55 i naprawdę bardzo dobrze się prowadzi samochód , i drugie pytanie co sądzicie o tych replikach ? NOWIUTKIE FELGI RS 6 NEW 18 CALI! RATY MAT-SPORT ! (3933046676) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia
Witam Czy ktoś może orientuje się gdzie dostanę taki zestaw jak na filmiku , bardzo podoba mi się takie rozwiązanie tylko nigdzie nie mogę dostać takich dopasowanych led-ów >pozdrawiam