Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szkopek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szkopek

  1. huan mi twoja miejscowka pasi [br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 19:20_________________________________________________codo godziny to sie za jakis czas dogadamy bo niewiem jeszcze o ktorej skoncze prace normalnie w soboty robie do 1 ale mysle ze wczesniej sie urwe.......
  2. jesli chodzi o godz to 10 to dlamnie troche za wczesnie ,ale ok 15-16 bylo by ok
  3. artur 07542420801 wlasciwie to lepiej by bylo sie zjechac w miejscowce niedaleko tego hotelu ja grila tez zabiore nie jest za wielki ale jak kilka osob bedzie to sie na pewno przyda
  4. jesli chodzi o grila to ja nawet swojego moge przytaszczyc....... :> (polska kielbaske tez moge kupic mam 2min do polskiego sklepu)
  5. Albinek a grila w tym twoim miejscu mozna zapalic........
  6. dokladnie o to mi chodzilo zeby browara moana bylo saczyc i pogadac na miejscu(bo jak sie napije to do chotelu juz nie pojade)
  7. tomoze zmienimy miejscowke??
  8. tu moze nie ale w Polandi CB sie przydaje..........
  9. bylo juz o tymsporo poczytaj troche.........
  10. jeszcze jakbysmy CB-radia mieli ...
  11. ja ostatnio na spota mercedesem pocisnelem........ [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 22:44_________________________________________________ja na nocke na bank zostaje
  12. powiem wam koledzy ze jak pojedziecie to na pewno nie pozalujecie................
  13. im nas wiecej tym lepiej mozemy sie umowic gdzies na M1 na zjezdzie i razem pociac.........
  14. pewnie ze mam [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 21:52_________________________________________________ja tam na bank na noc zostaje
  15. jakby to bylo w okolicach gdzie ja mieszkam to miejsce by sie znalazlo............. :gwizdanie:
  16. mam nadzieje ze pogoda nam dopisze to sie grila zrobi.....(jak bedzie gdzie :gwizdanie:)
  17. no ja bym sie pisal zawsze to razniej...(zreszta widze ze z Polski z tego samego wojewodztwa jestesmy )
  18. no wiec wszystko na dobrej drodze musze zamowic rurki z linku ktory podalem i dospawac boczki do IC dzieki koledzy
  19. ajaka jest srednica na wlocie do kolektora od AWX-a bo taki bede zakladal wiec moze dal bym rury takiej wlasnie srednicy(wie ktos??)
  20. myslicie ze srednica rur do IC moze byc 64mm??? http://cgi.ebay.co.uk/UNIVERSAL-2-5-INCH-TURBO-INTERCOOLER-ALUMINIUM-PIPE-KIT_W0QQitemZ130308162310QQcmdZViewItemQQptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM?hash=item1e56f8c306&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=65%3A12|66%3A2|39%3A6|72%3A1689|240%3A1318|301%3A1|293%3A1|294%3A25
  21. jest dlugi na 72 cm pasuje bardzo fajnie tyklo boczki musze dospawac z wyjsciami na boki[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2009, 22:57_________________________________________________mam go za darmo bo wymienialem goscoiwi w mercedesie jeden boczek nie jest szczelny ale i tak boczki beda przerabiane wiec mi sie fartnelo
  22. wlasnie zeby sobie koledzy nie pomyslleli ze to zjazd alkocholikow........... :beer1:
  23. jest on z mercedesa A-klasy jeszcze rurek mi brakuje ale zakladam na bank...[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2009, 22:02_________________________________________________dzisiaj zderzak odkrecilem i nawet sie miesci
  24. jak by moj traktorek jechal tak jak seryjne 1.8T to bym byl zadowolony... a moze i przegonic sie da rade ale wtedy to juz na bank czipsa bys zapodal do siebie
  25. wiekszy to jest na bank a orginalny jest w miejscu gdzie niema zbyt dobrego przeplywu powietrza,bede celowal w jakies 170kucy jeszcze dojdzie kolektor i turbulum od AWX-a,wtryski 216,(kat juz wyciety )

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.