Treść opublikowana przez Lolek
-
Spoty wrocławskie
Siema wszystkim, tym pracującym i opierdalającym
-
Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
siema juz po pracy:grin:- Spoty wrocławskie
Siema:hi:- Przesunięta skala wskazania temperatury
pewnie tak ale póki co nie ma nigdzie VDO na sprzedaż, znalazłem jeden na allegro ale chcą za niego krocie:facepalm:- Przesunięta skala wskazania temperatury
niby jak mam go przestawić skoro po odłączeniu zapłonu wskazówka opada na swoje zerowe położenie, musiałbym obrócić ją jakby o 10st w lewo a nie ma jak bo tak jak już cwiara napisał prawie dotyka ringu- Spoty wrocławskie
hehe to parapetówka była:whistling:- Spoty wrocławskie
będzie dzisiaj jakiś spot? jeśli tak to mnie chyba nie będzie, nie nadaję się dziś do jeżdżenia autem- Spoty wrocławskie
Dzisiaj byłeś i w poniedziałek jeszcze raz nie mogłeś telefonicznie zamówić ? mam blisko to podjechalem. Myslalem ze maja na miejscu:decayed:- Spoty wrocławskie
Pan Irek jest jedyny w swoim rodzaju. dawał jakieś anegdoty ? Polewal pompę słonikiem ? hehe generalnie dużo mówił - to teraz robimy myju myju a teraz slonik robi siku- Spoty wrocławskie
byłem dzisiaj w aso i za 20 zeta jest oprawka, odbieram w poniedziałek wiec już załatwione. Dzisiejsza wycieczka do Trzebnicy zakończona sukcesem 20 min roboty 50zł mniej w portfelu i pompa nie cieknie:grin: Dzięki szczuraz za namiary- Spoty wrocławskie
w aso 25 zł ori sztuka no i po problemie:naughty:, dzieki chopin- Spoty wrocławskie
hehe ja do niego nie mam szczęścia od razu przekierowuje mnie do swojego kuzyna ale dzięki za info- Spoty wrocławskie
Panowie powiedzcie mi czy jest szansa kupić oprawkę żarówki pozycyjnej, bo ułamał mi się zaczep z jednej strony i wypada mi z lampy, i raz świeci raz nie przez co przepala mi się żarówka. Na alledrogo szukałem jednak nic nie ma. Chodzi mi o coś takiego http://img01.tablica.pl/images_tablicapl/108328121_6_1000x700_lampa-prawy-przod-audi-a4-b5-valeo-pod-xenon-2000r-_rev001.jpg- Przesunięta skala wskazania temperatury
Czujnik sprawny, temp sprawdzana vagiem i wszystko jest ok, tyle że coś nie tak z zegarem- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
dobry dobry- Spoty wrocławskie
qr** jaki jestem zjebany po pracy a jeszcze czeka mnie kurs tanca wieczorem:facepalm:- Spoty wrocławskie
Jest ogień , ale fajnie się czyta . Taka lekturka na noc haha nie mogę też zajrzałem, mocny jest 90-120 w zakrętach ale chyba takich jak gumka od majtek, że jak nie wyrobi to się uciągają- [B5 AGB] najwolniejsza [ZIMOWY SETUP,nowe fotki] :D S4 by Jazzu!
pogratulować auta, jak kupowałem swoje polowałem na taką ale wszyscy dookoła wsiedli na mnie kto będzie lał do baku i płacił OC wiec zostało 1.9 TDI:grin: Powiedz mi co to masz za felunek na pierwszych fotach?- Spoty wrocławskie
Napisałem do niego ale nie odpisuje- Spoty wrocławskie
Zegary mam z białym podświetleniem, ale nie wiem czy jagera czy VDO, czyli możliwe że ten silniczek może być do wymiany? Już kiedyś wymieniałem od obrotomierza bo szalał jak chciał- Spoty wrocławskie
To w takim razie muszę męczyć goldika o kompa a co do skoków napięcia to nie wiem, a jak to sprawdzić ?- Spoty wrocławskie
czołem załoga ---------- Post dopisany at 14:19 ---------- Poprzedni post napisany at 14:09 ---------- szczuraz wtyczka jest czysta, więc raczej nie to Zrobiłem jeszcze dzisiaj coś takiego, odpiąłem aku, zdjąłem wtyczkę z czujnika i podłączyłem aku, więc teoretycznie wskazówka nie powinna się podnieść, natomiast u mnie po włączeniu zapłonu wskoczyła na 70st. Gdzie mogę szukać przyczyny? Jak myślicie może być jakiś błąd i podpięcie pod kompa może coś pomóc? ---------- Post dopisany at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany at 14:19 ---------- gniady i co kupiłeś ?- Spoty wrocławskie
---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 17:46 ---------- Pany co to może być, ostatnio zauważyłem dziwne wskazania temp, tak jakby skala przesunęła się o 10 stopni. Zimny silnik przekręcam zapłon a tam 70st. Po przejechaniu kilku km zamiast 90st - 100st. Wskazania klimatronika okej, co to może być? Ostatnio wyciągałem zegary jak montowałem ramki ale później było spoko, a tu takie psikusy - Spoty wrocławskie