Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lolek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lolek

  1. Siema wszystkim, tym pracującym i opierdalającym
  2. siema juz po pracy:grin:
  3. Siema:hi:
  4. pewnie tak ale póki co nie ma nigdzie VDO na sprzedaż, znalazłem jeden na allegro ale chcą za niego krocie:facepalm:
  5. niby jak mam go przestawić skoro po odłączeniu zapłonu wskazówka opada na swoje zerowe położenie, musiałbym obrócić ją jakby o 10st w lewo a nie ma jak bo tak jak już cwiara napisał prawie dotyka ringu
  6. hehe to parapetówka była:whistling:
  7. będzie dzisiaj jakiś spot? jeśli tak to mnie chyba nie będzie, nie nadaję się dziś do jeżdżenia autem
  8. Dzisiaj byłeś i w poniedziałek jeszcze raz nie mogłeś telefonicznie zamówić ? mam blisko to podjechalem. Myslalem ze maja na miejscu:decayed:
  9. Pan Irek jest jedyny w swoim rodzaju. dawał jakieś anegdoty ? Polewal pompę słonikiem ? hehe generalnie dużo mówił - to teraz robimy myju myju a teraz slonik robi siku
  10. byłem dzisiaj w aso i za 20 zeta jest oprawka, odbieram w poniedziałek wiec już załatwione. Dzisiejsza wycieczka do Trzebnicy zakończona sukcesem 20 min roboty 50zł mniej w portfelu i pompa nie cieknie:grin: Dzięki szczuraz za namiary
  11. w aso 25 zł ori sztuka no i po problemie:naughty:, dzieki chopin
  12. hehe ja do niego nie mam szczęścia od razu przekierowuje mnie do swojego kuzyna ale dzięki za info
  13. Panowie powiedzcie mi czy jest szansa kupić oprawkę żarówki pozycyjnej, bo ułamał mi się zaczep z jednej strony i wypada mi z lampy, i raz świeci raz nie przez co przepala mi się żarówka. Na alledrogo szukałem jednak nic nie ma. Chodzi mi o coś takiego http://img01.tablica.pl/images_tablicapl/108328121_6_1000x700_lampa-prawy-przod-audi-a4-b5-valeo-pod-xenon-2000r-_rev001.jpg
  14. Czujnik sprawny, temp sprawdzana vagiem i wszystko jest ok, tyle że coś nie tak z zegarem
  15. dobry dobry
  16. qr** jaki jestem zjebany po pracy a jeszcze czeka mnie kurs tanca wieczorem:facepalm:
  17. Jest ogień , ale fajnie się czyta . Taka lekturka na noc haha nie mogę też zajrzałem, mocny jest 90-120 w zakrętach ale chyba takich jak gumka od majtek, że jak nie wyrobi to się uciągają
  18. pogratulować auta, jak kupowałem swoje polowałem na taką ale wszyscy dookoła wsiedli na mnie kto będzie lał do baku i płacił OC wiec zostało 1.9 TDI:grin: Powiedz mi co to masz za felunek na pierwszych fotach?
  19. Napisałem do niego ale nie odpisuje
  20. Zegary mam z białym podświetleniem, ale nie wiem czy jagera czy VDO, czyli możliwe że ten silniczek może być do wymiany? Już kiedyś wymieniałem od obrotomierza bo szalał jak chciał
  21. To w takim razie muszę męczyć goldika o kompa a co do skoków napięcia to nie wiem, a jak to sprawdzić ?
  22. czołem załoga ---------- Post dopisany at 14:19 ---------- Poprzedni post napisany at 14:09 ---------- szczuraz wtyczka jest czysta, więc raczej nie to Zrobiłem jeszcze dzisiaj coś takiego, odpiąłem aku, zdjąłem wtyczkę z czujnika i podłączyłem aku, więc teoretycznie wskazówka nie powinna się podnieść, natomiast u mnie po włączeniu zapłonu wskoczyła na 70st. Gdzie mogę szukać przyczyny? Jak myślicie może być jakiś błąd i podpięcie pod kompa może coś pomóc? ---------- Post dopisany at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany at 14:19 ---------- gniady i co kupiłeś ?
  23. ---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 17:46 ---------- Pany co to może być, ostatnio zauważyłem dziwne wskazania temp, tak jakby skala przesunęła się o 10 stopni. Zimny silnik przekręcam zapłon a tam 70st. Po przejechaniu kilku km zamiast 90st - 100st. Wskazania klimatronika okej, co to może być? Ostatnio wyciągałem zegary jak montowałem ramki ale później było spoko, a tu takie psikusy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.