Treść opublikowana przez instruktor83
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
U mnie lato było cały czas na tych łopatach i byłem zadowolonya teraz jestem zły bo sprzedałem Audi
-
B6 DIVISION
Wiem o czym mówisz ,ja miesiąc temu pożegnałem swoją b7 (sprzedana),która jeździłem prawie 4 lata , teraz jeżdżę przejściowo passatem b6 , i muszę powiedzieć że VW do Audi nigdy nie dorówna
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Jak zawsze w tym temacie?
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Wreszcie jest lektor ?
-
SPRZEDAM [BWE] Akoya silver sedan by Animal - Quattro/ S-Line / Bix / 19" / Bose / RNE-E / Home link / DRL+CLH...
Piękne maszyny panowiemiło zerknąć na takie auta
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Ty masz napewną inna Mateusz
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Zaufaj mi że niczym się nie różnią ,mam na myśli podłączenie ,sam miałem z S4 b6
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
No niestety ty masz zwykła ,więc tego tam nie wlozysz,moja byla otwierana
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
- Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Od dołu ,bo nie zapominaj że ja miałem Ori blendę ,która przykrywała tablice- Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Srubami- Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Nigdzie nie wystawiałem , kupców miałem z forum , na razie nic nie kupuje ,dostałem w prezencie od taty passata b6 , i na razie tym powozea co dalej .... Czas pokaze- Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Czas pokaże co będzie nastepne? na pewno się pochwale- Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Witam Auto dzisjaj zmieniło właściciela, kupujący to również użytkownik forum ,więc pewnie za jakiś czas zobaczymy jego temat.? Temat można zamknac- Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Nie montowaLem , ale jest na handel gdyby co- Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Q5- Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
temat pomału będzie cichł , oczywiście regularny serwis pomału bedziemy myśleć o czymś innymocywiście marka zostaje- [AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Temat o A2 się fajnie czyta , tutaj może być tylko lepiej , gratulacje nowego członka rodziny w garazu- [B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
Przejrzałem cały tematwielkie ukłony dla ciebie za pracę w niekoniecznie idealnych warunkacha mimo wszystko zapału nie brakuje i to się chwali- B7 Avant AWX Quattro
Świetna robotatakie coś się chwali- Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Grunt to pożądany i szczegółowy opis- A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
Przejrzałem cały temat szacunek za wielki ogrom pracy włożone w auto- A4 B8 CZARNULKA,GWINT,20"
Piekne b8 coś nie coś można dołożyć ,ale do ideału jest bliziutko- SPRZEDAM [BWE] Akoya silver sedan by Animal - Quattro/ S-Line / Bix / 19" / Bose / RNE-E / Home link / DRL+CLH...
No powiem ci ,że fajny egzemplarz mody,które wymieniłeś powinny pójść raz dwa ,szczególnie ciekaw jestem pakietu S4- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
A dlaczego wydaje mi się ,że to prima aprilis - Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM