Treść opublikowana przez gr8stuff
-
napęd pompy oleju
Właśnie nabyłem 2.0 TDI CAGA z przebiegiem 240 000 km i się zastanawiam czy regenreować tą pompę. Siudas masz jakieś zdjęcia jak to było u Ciebie wyrobione?
-
Domki letniskowe Polańczyk.
w tym roku był mega szał na bieszczady i j. solińskie. Ja pojechałem na spontanie to pół dnia szukałem i znalazłem ale warunki były średnie.
-
Wymiana sprzęgła w A4 B7 1.8T quattro
Jakby co to mam sprzęgło LUK do 1.8T do sprzedania wraz z paragonem. Jak coś to PW.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Panowie Padło mi autko w centrum Rzeszowa. Rozrusznik kręci tylko nie odpala Macie namiary na kogoś kto mógłby pomóc uruchomić auto (oczywiście za opłatą) bez konieczności holowania?
-
Środkowa kratka zderzaka s-line b6
Czyli złodziej który ostatnio pozbawił mnie mojej kratki wiedział co robi, bo zarobił w kilka sekund 400 zł.... co za ludzie... Koledzy możecie mnie upewnić, że moja kratka była S-line bo ja nie bardzo widzę różnicę między nimi. link do zdjęcia poniżej. http://postimg.org/image/ryv3htwkd/
-
Biznestank - III tura czeka na odbiór
Ja jestem chętny. Popytam jeszcze znajomych.
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
Też mi się wydaje, że dużo do spalania ma szerokość gumy, ja na takich samych 17" 235/45 też miałem podobne spalanie przed virusem. Dlatego wydaje mi się, że do porównywania spalania trzeba wziąć pod uwagę czy jest Q czy nie ma Q i jaka jest szerokość opony. Po virusie z DP i wtryskami BEX, wymianie przepływki i zaworu DV, nie widzę znaczącego wzrostu spalania (chociaż jestem w trakcie początkowego zachwytu ze zwiększonej mocy )
-
chrom gałki zmiany biegów
też szukam chromu go gałki S-line 6 biegów. jakby ktoś coś....
-
A4 B6 1.8T Bfb Qattro Avant By Gregor10
Przedstawiam wykres mojego A4 B6 1.8T BFB.Q Modyfikacje by Gergor10 - DP - wtryski BEX - virus by Gregor10 Efekt 205KM, 300Nm.
-
Dystanse do ET 54
Ale właśnie nie bije.
-
Dystanse do ET 54
Podłączę się pod temat. Mam dystanse chyba 5mm z przodu bez pierścienia centrującego, takie już były przy tych felgach jak kupiłem auto. Czy można jeździć bez pierścienia centrującego? Felga trzyma się właściwie na samych szpilkach.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam, jakie macie ceny oleju Catrol Edge i Motul 5W30, 4-5L? filtr oleju i powietrza A4 1.8T Q 2003 r. Klocki hamulcowe jaka marka i cena?
-
Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
Hamownia w cenie? gdzie znajduje się ten Dynosoft?
-
Dobrzy chiptunerzy
Kogo byście polecili w Rzeszowie, podkarpaciu lub okolicach do 200km? Chciałbym podkręcić moje 1.8T [bFB] Quattro.
-
Cofnięte prawe przednie koło
Tak wiem, staram się nie oszczędzać na samochodzie bo chytry dwa razy traci szczególnie, że przy każdej zmianie wahaczy trzeba robić zbieżność, a w Q nie jest to tanie. Obczaiłem już wątek z polecanymi wahaczami i kupię pewnie coś z Lemforder, Febi albo TRW. Dzięki kolego za wyczerpujące informacje
-
Cofnięte prawe przednie koło
Wie ktoś jaki numer ma ten wahacz? Czy różnią się one w zależności od zawieszenia? Bo ja mam obniżone zawieszenie S-line.
-
Cofnięte prawe przednie koło
Tylko teraz czy mechanik da rade stwierdzić, że banan jest ugięty skoro on i tak jest wygięty i koło cofnięte tylko 1 cm.
-
Cofnięte prawe przednie koło
Trochę ściąga jak puszczę kierownicę ale nie jakoś bardzo, no i jak jadę prosto to kierownica jest trochę skręcona w lewo. pastaldo u Ciebie wystarczyło wymienić banana czy coś więcej?
-
Cofnięte prawe przednie koło
Szukałem takiego tematu ale jest tylko dla B5 http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/b5-afn-cofniete-prawe-przednie-kolo-38834/ Mam taki problem, że prawe przednie koło jest cofnięte o około 1cm w stosunku do lewego, stwierdzone po szczelinach między kołem a błotnikiem. Wybieram się na ustawienie zbieżności i nie chciałbym, żeby mi ktoś wciskał ciemnotę, dlatego chciałem zapytać czy można (to jest chyba kąt wyprzedzenia koła) ustawić na geometrii/zbieżności kół? czy problem leży w zawieszeniu np. ugięty wahacz po szybkim wjeździe np. na krawężnik? Nie wiem czy zmieniać najpierw zawieszenie czy da się to ustawić na geometrii.
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
hmm, no nie wiem czy tańsze, w Wawie w ASO - 120 zł/ szt na przód AERO, ze zniżką ok 90 zł/szt. valeo lub bosch ok 100 zł/ komplet, choć ja valeo silencio nie polecam, u mnie po 5 miesiącach użytkowania są na śmietnik, skrobią na zmianę co jakiś czas, wcześniej miałem ponad 2 lata boscha jeszcze na ramieniu i do ostatnich dni chodziły super, to zachciało mi się bezprzegubowych :/ No właśnie bo mi w sumie chodzi o o te przegubowe.... Myślałem o zmianie na bezprzegubowe bo w ASO w Rzeszowie ok. 250 zł ramiona + wycieraczki ale różne są opinie o bezprzegubowych i chyba nie warta skórka wyprawki
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Które wycieraczki lepsze BOSCH czy VALEO? Ma ktoś może takie na sprzedaż?
-
RNS-E z allegro z montażem?
Daj znać jak poszło bo też widziałem tą aukcję i się zastanawiam nad tym montażem.
-
Ustawienie zbieżności/geometria zawieszenia (Rzeszów)
W Quattro też ustawią? Czytałem o nich na innym forum też ich polecali. Też mam zbieżność do roboty w quattro i polecali również Multimoto. Tylko, że tam cenowo 120zł + 20 zł za każdy punkt (chyba chodzi o każde koło które ustawiają) także mało konkurencyjni bo mi krzyknął 200zł.
-
Schemat układu klimatyzacji 1.8T BFB
Ma ktoś może podesłać schemat/ETKA układu klimatyzacji do A4 B6 2004 r. 1.8T BFB? Interesuje mnie zlokalizowanie pewnej rurki idącej od osuszacza do sprężarki i ustalenie jej nazwy/numeru. pozdrawiam.
-
Gdzie w silniku BFB jest zwór DV, objawy to wypadanie zapłonów i wzrastające obroty
Kolego miałem ten sam problem. Opisałem to w tym temacie: http://a4-klub.pl/1-8t-218/falujace-niestabilne-obroty-323117/ Gdybyś poszukał, może oszczędziłoby Ci to trochę czasu i pieniędzy