Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dareksu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dareksu

  1. nie działa po polsku, po angielsku bardzo dobrze
  2. instrukcja ... wkładasz płytkę wskazujesz ją jako źródło, klikasz wg kolejnych poleceń - that's all płytka była w takiej okładce:
  3. zrobię Ci obraz płytki jak chcesz?
  4. a zmieniłeś jezyk MMI na angielski? ja nie miałem handbooka ale wgrałem z płytki która znalazłem w schowku i mam wszystko po ang.
  5. chyba nie ten wątek
  6. dareksu odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    oj tam oj tam, zaraz kibel wszystko zależy od kasy, stanu auta, wyposażenia itp itd jakby był jeszcze np. silnik 3.2 to wszyscy by mówili że 2.7 to rzeżączka, 3.0 syf i tylko 3.2 jest godne zakupu wszystko zależy od punktu widzenia kupującego dla mnie 2.0 to jakaś pomyłka, rozumiem żeby to jeszcze było R6 a tu zwykłe R4
  7. dareksu odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    silnik 2.7 jest ok poczytaj sobie w podforum silniki diesla, z tym samochodem dałbym sobie spokój nie dość że obity z każdej strony to jeszcze w dodatku golas
  8. dareksu odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ja chyba zmienię na 235/40 bo obecne 255/35 już na wykończeniu a nie jeżdze już dużo autostradą to jest bolaczka całego systemu w PL, interpretacja urzedasa potrafi zabić biznes. Film "układ zamknięty" nie jest wcale z typu Sci-fiction!
  9. dareksu odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    podobno dobry jest Soto - Serwis automatyczne skrzynie biegów naprawa serwis - podkarpackie nie byłem ale kiedyś szukałem serwisu to ten miał dobre opinie
  10. nie zamocowałbym lusterka do HBA, musiałbym chyba szybę zmieniać
  11. czy na 8T0 907 468 AD poleci?
  12. problemy moga pojawić się w dużym ogólnieniu z trzech powodów: 1. osoba dokonująca aktualizująca nie przeczytała dokładnie co ma zrobić i w jakiej kolejności 2. dane do aktualizacji zawierają specjalnie przygotowane błedy aby zrobić komuś przykrość...niestety to pomysł naszych rodaków z pewnej firmy (lub powiązanej z nią) która później naprawia uszkodzenia po aktualizacji. 3. wada ukryta modułu, dysku etc. która przy wgrywaniu ujawniła się pierwsze dwa można uniknąć, trzeciego to nawet w serwisie nie stwierdzą (ale pewnie zasponsorują wymianę)
  13. poszukajcie w necie za darmo do MMI 3G High zajeło mi to jedno popołudnie wraz dokładnym zapoznaniem się z procedurą instalacji najważniejsze jest jak wspomniano wyżej jest kolejność wgrywania FW oraz kod aktywacyjny
  14. jasne, trzeba pilnować porządku BTW Grzegorz popraw w manulu do obniżania lewego lusterka bity w które trzeba aktywować (powinny być bit 2 i bit 3), teraz jest tam tak: BYTE 4 zmiana 40 na 4C. Chyba że moim sterowniku jest inaczej.
  15. przy 11.11 też nie trzeba jest opcja auto
  16. musi być sformatowana w FAT32
  17. ja mam 64GB w MMI 3g z hdd
  18. witajcie, dzisiaj zabrałem się pierwszy raz za aktywacje ficzerów porzez VCDS...oczywiście jak 99,9% nowicjuszy rozpoczałem od guage test jednak zdziwiłem sie że na w tym samym bajcie bit 6 ustawione jest 0 - Multi Media Interface Generation 3 (MMI 3G) installed. Jeśli bym nie posiadał MMI 3G nie było by problemu. czy ten bit nie powinien być ustawiony na 1?
  19. fabrycznie przyciemniane szyby
  20. Prawda...działa po angielsku dobrze
  21. Witajcie, Zamierzam uzupełnić brak zaślepki od spryskiwacza, zanim kupię i założę nową to mam pytanie: 1. czy jeden standard zaślepek w B8 Avant? czy wersja S-line ma inne? na alledrogo widziałem chyba dwie wersje i nie jestem pewien która pasuje. 2. czy znacie sposób dobry sposób aby uniknąć ponownego zgubienia tej zaślepki? wyczytałem że gdzieś trzeba podszlifować ale co miejsce po zaślepce wygląda tak kupiona wymieniona do zamknięcia
  22. Dokładnie tak jak napisałeś, możesz posiadać w samochodzie ale nie on może być gotowy do użycia np. niepodłączony do zasilania Jak miśki znajdą to zabiorą sprzęt + mandat Kiedyś używałem ale wkurzało mnie ciągłe pikanie przy różnych marketach i sklepach przydrożnych wyposażonych w automatyczne drzwi... najlepszym rozwiązaniem jest mimo wszystko CB

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.