Treść opublikowana przez mateusztbg
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Tak to panowie wygląda: Czy ten zestaw będzie odpowiedni według tabliczki której zdjęcie wrzuciłem zdjęcie? http://eibach.pl/sprezyny-obnizajace-eibach-pro-kit-audi-a4-8ec,-b7-e10-15-003-05-22-pi-546.html
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Ehh chciałbym takie rotory jak Ty, ale niestety fundusz nie ten. Pomyślę za rok/półtora Tymczasem proszę o info o tamtych felgach które linkowałem: http://olx.pl/oferta/oryginalne-kola-audi-19-rs-4-rs-6-plus-opony-jak-nowe-s-line-CID5-IDgBHBf.html#322d9e181e Tu więcej zdjęć tych felg z ogłoszenia do weryfikacji czy to ori czy nie: http://www.galerieallegro.pl/zdjecia/Galeria/7799202/1
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Oki dzięki. Pany zerkaliście na te dodatkowe fotki co dodawałem na wcześniejszej stronie razem z linkiem do ogłoszenia? To na 100% są oryginalne felgi audi a nie podróby? W razie czego poszukam z et35, ale nie łatwo ten wzór znaleźć w normalnych pieniądzach. proszę o pomoc
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Wieczorem na spokojnie przeglądnę, bo naprawdę chciałbym kupić pełny komplet, żeby się nie bujać za śrubkami, nakrętkami odbojami w 5 sklepach.
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Ja pierdziele, sam tego chyba nie ogarnę, temat zawieszenia jest mi całkiem obcy... Nie da się kupić tego wszystkiego jakoś normalnie, w komplecie? 1be kupię oczywiście używane.
-
Regenracja pompy oleju 2.0 TDI
Polecam futurum, pełna profeska.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Tylko czy występowały takie ori audi z et35? Można zawsze chyba dystans 10mm zastosować tak? Czy nie jest to polecane rozwiązanie?
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Niestety na naszym zadupiu tak jest, kiepskie drogi do tego co chwilę wysoki próg zwalniający. No nic czekam na odpowiedzi na resztę moich pytań, wszystkim serdeczne dziękuje za rady
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Pisałem, że z racji dróg w mojej okolicy odpada duża gleba i beton zawias, widziałem już kilka B7 na -30 + 1be/bv i taki efekt w zupełności mi by wystarczył. Co jeszcze potrzebuje oprocz sprezyn i ewentualnie amorkow 1be? Jakichś podkładek, odboi czy coś?
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Trochę lamerskie pytanie zadam, wybaczcie: gdzie znajduje się ta tabliczka? To cyknę jej foto i wszystko będzie jasne.
-
Oryginały czy podróby?
Bo potrzebuję szybkiej odpowiedzi, jedni czytają tu inni tam, większa szansa na uzyskanie pomocy na której mi zależy. Chcesz coś wnieść do tematu czy zamierzasz mnie rozliczać?
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Czy ten zestaw będzie odpowiedni do mojego auta? Proszę niech ktoś obeznany zerknie http://eibach.pl/sprezyny-obnizajace-eibach-pro-kit-audi-a4-8ec,-b7-e10-15-003-05-22-pi-546.html
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Wlasnie chcialbym by na 19calach tego komfortu jedbak troche zostalo, nie chce takiego betonu Co jeszcze potrzebuje oprocz sprezyn i ewentualnie amorkow 1be?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Pany jestem zainteresowany tymi felgami: http://olx.pl/oferta/oryginalne-kola-audi-19-rs-4-rs-6-plus-opony-jak-nowe-s-line-CID5-IDgBHBf.html#322d9e181e Sprzedający twierdzi, że są ori, wysłał mi nawet dodatkowe zdjęcia, link do galerii: http://www.galerieallegro.pl/zdjecia/Galeria/7799202/1 Czy one będą pasowały do mojej a4 b7? Będę musiał jakieś dystanse zakładać, felgi 8,5J et48
-
Oryginały czy podróby?
Pany jestem zainteresowany tymi felgami: http://olx.pl/oferta/oryginalne-kola-audi-19-rs-4-rs-6-plus-opony-jak-nowe-s-line-CID5-IDgBHBf.html#322d9e181e Sprzedający twierdzi, że są ori, wysłał mi nawet dodatkowe zdjęcia, link do galerii: http://www.galerieallegro.pl/zdjecia/Galeria/7799202/1 Czy one będą pasowały do mojej a4 b7? Będę musiał jakieś dystanse zakładać, felgi 8,5J et48
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Teraz mam tylko zgryz czy zmieniać te amory z 1ba na 1be. Coś oprócz sprężyn i ewentualnie amorków muszę jeszcze zmieniać w samochodzie? Jakieś odboje, podkładki czy inne takie?
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Nieno nie chcę gwintu naprawdę, ten temat odpada. Może jak się za rok czy półtora wyprowadzę z tego miasta to tak. Proszę o rady o których pisałem parę postów wyżej. Co do alu 19" wzór rs4 b7 lub rs6 c5 to jaka szerokość felgi będzie najlepsza do mojej b7?
-
Które springi lepiej założyć do Audi A4 B6? Eibach Pro Kit czy Sportline
Policz i napisz mi na pw ile by wyszło do mojego auta eibach pro kit -30. 2.0tdi brd quattro 2007r sedan
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
pro kit najlepiej tak? Bo sa jeszcze inne eibacha sprężyny...
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Jeszcze niech ktoś napisze swoje zdanie czy najlepiej zamówić ten eibach pro kit -30 czy jakieś inne sprężyny. Jeśli ktoś ma zdjęcie na tych sprężynach na alu 19" to poproszę o wrzucenie
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
CZekałem między innymi na Ciebie Marcin Tzn ja jeszcze nie zdecydowałem czy na pewno eibach, po prostu pytam w temacie i rozważam różne opcje, oczekiwania napisałem w poście wyżej. Sporo ludzi jednak jeździ na tych amorach z 1ba + pro-kit eibach -30 i im nie buja, sam już nie wiem Czyli brać ten eibach pro kit -30 tak?
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Jest ktoś na forum kto sprzedaje sprężyny eibacha, żeby pomógł dobrać odpowiednie do mojego auta?
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
1bv też był -20 tylko utwardzony, ale wtedy byłby już za bardzo beton. No nic czekam na rozwinięcie tematu i propozycji więcej Pytanie z postu #21
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Na tej "nowej" przy rondzie obok statoila też często myje auto więc do zobaczenia!
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Ori zawias obniża podobno -20 wiec jeszcze mniej niż pro-kit Dlatego myślałem kupić amorki 1be + pro kit eibacha. Ewentualnie zostawić te 1ba co mam i kupić same sprężyny właśnie eibacha pro-kit -30.