Treść opublikowana przez mateusztbg
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Dzięki bardzo za info
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
filtry wszystkie też wymieniam od razu
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
No to póki co odpuszczę sobie płukankę, zaleję Millers Oils XF Longlife 5w30 507.00
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Moja B7 przelatała 176tys na castrolu 5w30 więc może sam bym się skusił na płukankę szkód chyba nie narobi?
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Piękna sztuka. Gdzie kupowales i ile placiles za plastiki pod maskę?
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Może w końcu ten spot klubowiczów się uda My mamy codziennie swoje spoty (gdzie jest już dwóch klubowiczów a4klub) Dziękuje Ci bardzo, sporo czasu sporo kasy i nerwów, ale myślę, że w końcu było warto. Teraz szukamy gratów i lecimy z rezaniem a pomysły nowe ciągle wpadają
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Popraw linki z pierwszego postu bo nie działają a chętnie bym autko zobaczył Może jakiś spocik w Tbg? Jest nas z tbg i okolic kilka osób na forum.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Ta płukanka naprawdę coś daje? Bo spotkałem się też z negatywnymi opiniami tego zabiegu.
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Jak długo szukałeś i ile zapłaciłeś za te stołki? Jestem dopiero na 22 stronie tematu
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Dzięki Ładna to ona dopiero będzie
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Witam wszystkich. Po rocznych poszukiwaniach, oględzinach i rozczarowaniach w końcu kupiłem swoje kolejne auto. Auto z Polskiego salonu, od nowości w rodzinie właściciel to emerytowany już komendant policji, prowadzący teraz własną działalność, naprawdę dbał o ten samochód, oczywiście sprawdzony po vinie, pod komputerem, miernikiem lakieru i wszelakimi innymi sposobami (tu podziękowania ogromne dla tomastbg) Od właściciela dostałem wiele faktur, książkę serwisową, właściciel nie oszczędzał specjalnie na eksploatacji, było go stać na prawidłowe utrzymanie pojazdu. Model: Audi A4 B7 sedan, kolor czarny. Silnik: 2.0TDI BRD 170PS Rok produkcji: maj 2007r Przebieg 176000km Skrzynia: 6 stopniowy manual Napęd: QUATTRO Wyposażenie: S-Line zewnętrzny Bi-xenony z autopoziomowaniem + spryskiwacze RNS-E Kolorowy FIS DRL Parktronic tył Tempomat ESP ABS Podgrzewane fotele przód 4x elektryczne szyby Klimatronic dwustrefowy El.lusterka Podgrzewane lusterka Alufelgi 16" Kierownica trójramienna pikowana skóra Podłokietnik z tyłu z cup holderem Rozkładana tylna kanapa Domykanie i otwierania szyb z pilota Alarm + czujniki przechyłu To chyba na tyle Modyfikacje które chcę/przeprowadziłem: Program na 207KM/440nm by CP Tuning -ZROBIONE Wymiana kompletnego Oryginalnego rozrządu + osprzęt od H4mm3R -ZROBIONE DPF OFF - ZROBIONE EGR OFF - ZROBIONE Pakiet światło drzwi + klamki - kupione, czeka na montaż Zmiana foteli na Pół skóry S-line lub RECARO Zmiana kierownicy na s-line multifunkcję - ZROBIONE Zmiana gałki zmiany biegów na s-line - ZROBIONE Felgi lato 19" wzór Audi RS4 B7 + dystanse przód 6mm tył 14mm - ZROBIONE Opony Uniroyal Rainsport 3 235/35/19 - ZROBIONE Felgi na zimę 17" + dystanse (13mm przelotowe przód 20mm przykręcane do piasty tył) - ZOBIONE Czarny sufit i słupki Swap hamulców przód na 320mm od Wandej - ZROBIONE Wszystkie plastiki pod maską Żarówki 6000K do DRL -ZROBIONE Nakładka na ręczny perforowana skóra jak RS4 by biggman -ZROBIONE Zawieszenie Eibach Pro Kit -30 - ZROBIONE Amorki 1BE - ZROBIONE Wymiana całego oświetlenia wnętrza + postojówki na ledy od Tomnik'a Końcówki wydechów Ulter N1-90RS - ZROBIONE Oświetlenie tablicy rejestracyjnej LED -ZROBIONE Ramki klubowe - ZROBIONE Przyciemnienie szyb Fotki na dzień dzisiejszy: SETUP ZIMOWY: Foto po zakupie:
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
Pany ma ktoś z Was wahacze RTS?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Proszę o odp: "Nie lepiej zamiast motula zalać jej valvoline, millers, liqui moly? Millers Oils XF Longlife 5w30 507.00 Ten będzie najlepszy?" Dobra, zamówiony ten millers, dzięki za odpowiedzi.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Nie lepiej zamiast motula zalać jej valvoline, millers, liqui moly? Millers Oils XF Longlife 5w30 507.00 Ten będzie najlepszy?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Witam Panowie jaki najlepszy olej polecacie do mojej nowo kupionej A4 B7 2.0TDI BRD Quattro? Od nowości był lany Castrol 5W30 i nie wiem czy zalać coś lepszego ( valvoline, millers, liqui moly) Przy okazji jakich firm filtry polecacie w rozsądnych pieniądzach do tego silnika, przebieg ori 175000. Z góry dzięki za odpowiedzi z Waszych doświadczeń, jeśli temat w złym dziale to prosze o przeniesienie do odpowiedniego. Pozdrawiam
-
Gdzie najlepiej sprawdzę samochód po vin,
Panowie podpinam się pod temat, Rodzyn już nie sprawdza VINU Audi, do kogo z forum teraz uderzyć w celu sprawdzeniu VINU?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Witam Panowie mam do kupna pewne A4 B7 2.0tdi brd 170km 2007r w dobrych pieniądzach, niestety OŚKA Napiszcie mi proszę szczerze jak to jest z tą przekładką ośki na quattro jakie koszta, jakie ryzyko, jakie części potrzebuję oraz czy sam proces przekładki + zestrojenie tego wszystkiego to bardzo skomplikowana rzecz? Jest tu może ktoś kto posiada B7 i dokładał quattro? Nie sprawia samochód żadnych problemów po takim zabiegu? Z góry dzięki za odpowiedź ponawiam pytanie
-
Awaryjność - zawieszenie
Koledzy gdzie kupowaliście oryginalne Lemy? Bo słyszałem, że na allegro pełno podrób.
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
Kolega z tarnobrzega też kupował Master sporty u Wandeja, ponad rok jazdy ok 10tys i bez żadnych problemów, więc nie wiem Panowie, z doświadczenia póki co naprawdę jest w porządku jak za tą cenę. Jakie macie doświadczenia z RTS?
-
brak kierunkowskazów
Sprawdź na innej manetce, powodów może być sporo od bezpieczników, przerywacz. Awaryjne Ci działają?
-
Wymiana filtra powietrza i czyszczenie przepływomierza
Kolego i jak się sprawdził ten spray w praktyce?
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Moja przy kupnie 167000 Obecnie 205000 śmiga bez żadnych problemów, środek trzyma się bardzo dobrze.
-
Zawieszenie - pływa tył
Najpewniej to jechać na dobrą stację diagnostyczną, za 20zł sprawdzą Ci zawieszenie i będzie wiadomo, przyczyn może być wiele i nie ma co zgadywać
-
Awaryjność - zawieszenie
1500zł to jakbyś chciał Lem'a zakładać, na master sporcie czy RTS robisz to za 1/3 tej ceny. Zresztą nie musisz wymieniać od razu 8 na raz, można wymieniać pojedynczo, w dzisiejszych czasach to już nie są duże koszty.
-
wymiana wachaczy przód
Ja już 20tys na górnych master sportach przejechałem, póki co bez problemów. Co do wymiany wszystkich wahaczy gdy wywalony jest jeden, dobry mechanik powinien Ci ocenić stan pozostałych, bo jak są ori w dobrym jeszcze stanie to bym ich nie ruszał.