Treść opublikowana przez mateusztbg
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Tragedii nie ma, ale zbyt fajnie też nie jest. Do tego często jeżdzę z rodziną na wieś, więc sam rozumiesz Ok resztę załatwimy najwyżej na pw. Tymczasem ponawiam pytanie Myślę na dniach kupić w końcu te 19" wzór albo rs4 b7 albo rs6 c5. Teraz pytanie co do zawiechy, mam jak widać po zdjęciach ori kozę na amorach 1ba, jest bardzo komfortowo ale do 19" to nie będzie pasowało Co z tym zrobić kupić jakieś sprężyny -30 lub -40mm? Wymieniać też amorki na np 1be? Jakie Wy macie zawiasy przy 19" żeby nie była straszna koza ale żeby dało się normalnie jeździć, niestety w moim mieście drogi nie są zbyt ładne, trochę dziur, wysokie krawężniki i sporo kolein.
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
No to teraz będę wypatrywał furki Kawał dobrej roboty i naprawdę konkret lista modów
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Na dzikowie progów wysokich jest w ch%j, przejedź się na kopernika obok kościoła św. Barbary itp Często jeżdzę też na Rzeszów a wiesz tam majdan królewski koleiny itp. Gwint sobie odpuszczę, chcę tak jak napisałem w poście wyżej
-
Które springi lepiej założyć do Audi A4 B6? Eibach Pro Kit czy Sportline
Jak już uzbierasz to pisz, dobiorę Ci prawidłowy zestaw Pracujesz w jakiejś firma która handluje tymi sprężynami?
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Pany ogromna prośba o pomoc w wyborze. Myślę na dniach kupić Alu 19" wzór albo rs4 b7 albo rs6 c5 oponka pewnie 235/35/19 lub coś podobnego, do mojej B7 2.0tdi brd quattro. Teraz pytanie co do zawiechy, mam jak widać po zdjęciach ori kozę na amorach 1ba, jest bardzo komfortowo ale do 19" to nie będzie pasowało Co z tym zrobić kupić jakieś sprężyny np ten eibach pro-kit -30 lub coś innego ? Wymieniać też amorki na np 1be, czy zostawić na testy 1ba bo sporo osób jeździ na takim zestawieniu i nie narzeka. Jakie Wy macie zawiasy przy 19" żeby nie była straszna koza ale żeby dało się normalnie jeździć na 19", niestety w moim mieście drogi nie są zbyt ładne, trochę dziur, wysokie krawężniki i sporo kolein, więc większa gleba odpada. Foto auta jak teraz stoi: Prosze bardzo o pisanie prostym językiem, dopiero zaczynam zabawę z takimi modami
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
No to dzięki za info, bo już myślałem, że to nie ori obszycie Pany takie pytanko. Myślę na dniach kupić w końcu te 19" wzór albo rs4 b7 albo rs6 c5. Teraz pytanie co do zawiechy, mam jak widać po zdjęciach ori kozę na amorach 1ba, jest bardzo komfortowo ale do 19" to nie będzie pasowało Co z tym zrobić kupić jakieś sprężyny -30 lub -40mm? Wymieniać też amorki na np 1be? Jakie Wy macie zawiasy przy 19" żeby nie była straszna koza ale żeby dało się normalnie jeździć, niestety w moim mieście drogi nie są zbyt ładne, trochę dziur, wysokie krawężniki i sporo kolein.
-
[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan
Grzegorz co w końcu zrobiłeś z tym zawiasem, że tak ładnie to siadło na tych 19" Różne sprężyny na przód i tył dałeś? Amory 1be czy 1bv?
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
W razie czego ze "średniej" półki polecają bardzo RTS, Dzik ma je w swojej ofercie.
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Ponawiam pytanie "Przy okazji pytanko, jakie żarówki wsadziłeś do RDL? Pasują kolorystycznie do bixów?"
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
Jeśli cena nie gra roli to tylko Lem
-
wymiana wachaczy przód
Diagnostyka i będzie wszystko jasne, stukać może każdy
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Już sam zgłupiałem z tymi nićmi, może niech ktoś jeszcze się wypowie, znaczek na niej sline niby jest więc czemu nić czarna? ---------- Dziś dotarł właśnie napęd pompy oleju po regeneracji w firmie Futurum, naprawdę ekspresowe tempo wykonania regeneracji i bardzo dobry kontakt z zakładem. Dostałem paragon, instrukcje i kartę gwarancyjną z gwarancją 3 letnią
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
W B5 FL mojej dziewczyny MS radzą sobie całkiem dobrze (założone w marcu 2015r). Ale to nadal nisko-średnia półka i za robotę płacisz już drugi raz (po wpadce z skv)
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Ja już bardzo mało kupuje na miejscu, zazwyczaj stołuję się na forum, ale pamiętam takie akcje że przychodzi kobieta kupić olej... mówi że potrzebuje lepszy/droższy... A pan zza lady podaje jej Castrol 10W40 i ten będzie dobry Heh dokładnie tak jest Ja często kupuje w tej hurtowni bo albo maja na miejscu albo sprowadzają mi to co chcę na drugi dzień w dobrej cenie, nie słucham nigdy rad typu "tego nie mam ale mam coś innego i to jest lepsze lub takie samo" Także kupować z głową można wszędzie.
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Popraw w końcu te zdjęcia Bo nawet na mieście Cię nie poznam
-
Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
A jak z "mocą" tych ledów? Bardzo mocno świecą?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Wiele razy kupując cos w lokalnej hurtowni spotkałem sie z przypadkiem tego typu, że klient mówi auto takie i takie przebieg taki i takie, sprzedający pyta jaki olej był lany a klient nie ma pojęcia. Wtedy zazwyczaj pada to 10w40 będzie lux i klient kupuje
-
Regenracja pompy oleju 2.0 TDI
W futurum mi nic takiego nie wciskali, zalecają regeneracje i ma być spokój na lata. Dostajesz 3 lata gwarancji.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Bo taniej
-
Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
Panowie jak długo używacie już ledów do tablicy rejestracyjnej wykonanych przez kolegę Tomnik? Jest u niego wybór natężenia światła tych ledów? Bo nie chciałbym za bardzo żeby biły tak strasznie mocno (jak dla mnie wygląda to trochę jak tuning ala szybcy i wściekli) To samo pytanie jeśli chodzi o led postojówki od tomnika, jak dawno kupowaliście ewentualnie jak długo wytrzymały. ps podrzućcie jakiś aktualny mail do tomnika, bo przez ostatnie 2 strony przewinęło się 3 adresy, każdy inny.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Jedź na serwis do innego miasta. Poza tym w aso nie sprawdzą Ci tak dokładnie wszystkiego...
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Pany napiszcie coś o tym obszyciu tej kierownicy którą kupiłem, nie powinny być nici biało czerwone? Bo nie mogę znaleźć nigdzie w opisie sline żeby nić była czarna.
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Grzesiu no robię powolutku pod siebie Co do przepustnicy to wywaliło błąd klapy gaszącej silnika (po zgaszeniu silnika było słychać z przepustnicy takie stukanie jakby klapa się nie mogła zamknąć), mechanik stwierdził, że jak chcę robić porządnie to nie bawić się w żadne regeneracje tylko kupić nową oryginalną vdo siemensa i będzie spokój na lata, tak więc też zrobiłem. Dzięki raz jeszcze pozdrawiam! Jeszcze pytanko dla znawców tematu: Obszycie na tej kierownicy nie powinno być biało czerwone? Bo ja mam samą czarną nić.
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Będę miał, ale z B7 2,0TFSI. Nie wiem, czy ma to jakieś większe znaczenie. Hmm tu już niech wypowiedzą się eksperci, ja w każdym razie przekażę koledze i niech bada temat.
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Robi robotę