Treść opublikowana przez mateusztbg
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Ja też na 100% zmienię te amorki, ale chyba dopiero w przyszłym sezonie letnim, ten sezon letni + zimę powinienem na tych 1ba oblatać z -30 pro-kitem
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Heh, chcę mieć 100% pewności Jeszcze jedno pytanko, czemu mam na nich wybite te 2 numery seryjne: 1) 8K0 601 025 AA 2) 4F0 601 025 DG 1H7 Nie powinien być tylko jeden? Aa no i waga jednej felgi to 12.8kg, spodziewałem się, że będą trochę cięższe.
-
Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
Podobnie to świeci do światła xenonu?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Nie wiem, słyszałem, że Audi w różnych krajach biło te felgi. Wiem, że jest dużo podrób Italy, stąd mój niepokój. Jeszcze 3 fotki z jakimiś numerami:
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Kurde Pany, co ja bym bez Was zrobił Zawału już prawię dostałem bo ostatnio mam ze wszystkich strasznego pecha. Czyli na 100% ORYGINALNE tak? Pytam, bo nr seryjne chinczyki zawsze mogą sobie nabić/napisać, zdziwił mnie też ten znaczek JWL przy logo audi i napis Italy. Wiem, że podrób ITALY było sporo i to mnie bardzo zastanawia
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Co to za znaczek "m" czy coś podobnego przy logo audi? Na pewno to sa oryginalne felgi audi? Italy?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Witam Panowie. Dziś doszły mi moje wymarzone alusy 19" wzór RS4 B7, sprzedający zapewniał na 100%, że felgi będą oryginalne, jednak mam pewną wątpliwość. Ta Felgach jest znaczek audi co prawda, obok znaczka audi jest jeszcze jakis inny, nic mi nie mówiący znaczek. Na alufelgach z tyłu piszę ITALY, czy tak mają oryginały? Poniżej zamieszczam kilka zdjęć bardzo proszę o szybką pomoc, bo w razie czego muszę szybko odesłać felgi.
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
FroS-t Ja bardzo cenię Twoje zdanie, napisałem CI też mój sposób na rozwiązanie tego problemu post #403 Chyba, że znajdę używane 1BE w bardzo dobrym stanie to bym kupił od razu
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Pany zrobię chyba tak: Póki co zamówię sam pro-kit -30 zostawię na sezon te moje 1ba bo sa naprawdę w za***istym stanie technicznym, na przyszły sezon albo kupię nowe 1be albo poszukam używek w bardzo dobrym stanie. Wielu tu w tym temacie pisało,że śmiga przez kilka lat na 1ba+ pro-kit -30 i jest dobrze. Ewentualnie na przyszły sezon wrzucę gwint nawet jakiś AP a na eibacha będę miał na miejscu kupca więc niewiele stracę a niech to auto jakoś wygląda na ten sezon z tymi 19"
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
czyli 1800zł + eibach 600zł = 2400zł Za taką cenę już kupi się jakiś gwint... Zostanę więc przy używanych amorkach lub na tych seryjnych 1ba, poprzeglądam jeszcze olx/allegro jakbym znalazł jakieś używane 1ba to podrzucę tu do tematu do oceny. Dzięki Ci Marcin bardzo za pomoc.
-
Polecane opony letnie
A ten uniroyal to niby zła opona? Przeciez nie rzucam jakichs nankangow, federali, sunny czy innych chin
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Ty do siebie nowki kupowales? Ile placiles? To pomoże ktoś i podpowie jak mam szukać tych amorków 1BE tak żeby na 100% pasowały do mojego A4 B7 2.0TDI BRD Quattro 2007r?
-
Polecane opony letnie
Więcej nie dołożę te 2200 to już naprawdę maks, ja często zmieniam samochody a te uniroyale mają naprawdę dobre opinie i nie są to przecież ekonomiczne chińczyki.
-
Polecane opony letnie
Mój budżet jest ograniczony, maks 2100-2200zł Czy w tej cenie będzie coś lepszego niż ten Uniroyal RainSport 3? Felga 8.5" Rozmiar opony 235/35/19 http://www.oponeo.pl/dane-opony/uniroyal-rainsport-3-235-35-r19-91-y-xl-fr#112853770
-
Polecane opony letnie
Jaki masz rozmiar opon? Ja chcę kupić 235/35/19 felga 8.5" szerokości. Nie będą przeszkadzały te miękkie boki?
-
Polecane opony letnie
Pany co z tymi rainsportami 3?
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Czyli poprosić sprzedającego o numery tych amortyzatorów i wszystko będzie jasne, czy są odpowiednie tak? http://olx.pl/oferta/zawieszenie-s-line-audi-a4-b6-b7-quattro-sline-CID5-IDfeco3.html To sa dokładnie te z linku powyżej, o co poprosic sprzedającego żebym miał pewność, że amorki będa pasowały do mojej 2.0tdi quattro? Edit: OK mam już odpowiedź sprzedającego, były na B7 z motorem 3.2 Czyli średnio się nadadzą?
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Panowie bo mam "okazję" kupna 4 amorków 1be, podobno też z a4 b7. Czy takie amory były te same np w b7 2.0tdi ośka, 1.8T ośka oraz w b7 2.0tdi quattro jakie mam?
-
Polecane opony letnie
To jak to jest w końcu z tymi Uniroyal RainSport 3 Bo planuje sobie kupić nowe 235/35/19?
-
Polecane opony letnie
Nie będą za miękkie bo chcę 235/35/19?
-
Polecane opony letnie
Witam Szukam 4 letnich opon 235/35/19 na moje nowo kupione alu (8,5" x 19") Z opinii i ogólnie popularności opon w oko wpadły mi Uniroyal RainSport 3 http://www.oponeo.pl/dane-opony/uniroyal-rainsport-3-235-35-r19-91-y-xl-fr#112853770 Mogę je mieć w lokalnej wulkanizacji (Targum) za 2200zł z montażem, 5 lat gwaracncji dot 16. Co myślicie o tych oponach na takim profilu i szerokości jak napisałem wyżej? Opinie w necie mają bardzo dobre jak za tą cenę a więcej już na pewno nie wydam na opony.
-
Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
Ponawiam pytanie co do DRL: Przydało by się coś też pod kolor xenonu, macie coś sprawdzonego godnego polecenia? Żeby nie waliło błedami, świeciło podobnie do światła xenonu, bo tomnik drl'i nie robi niestety.
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
My się codziennie spotujemy i to nie małym gronem Co prawda nie same Audi
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Fele 19" Ori Audi Wzór RS4 B7 już kupione od forumowicza bodas Teraz szukam jakichś opon 235/35/19 w dobrym stanie, bo kupiłem same felgi. Od razu wpadnie eibach pro-kit -30 + amorki 1be (tylko muszę je jeszcze upolować) No i zdjęcie tych przepięknych chlapaczy
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Właśnie z nim piszę na ten temat, ale czekam też na odp Dzika -------------------------- Wczoraj w końcu zaczęło się rezanie Mimo ciulowej pogody przy ogromnej pomocy (właściwie zrobienia wszystkiego za mnie ) kolegi tomastbg do mojej A4 wpadła Multi kiera s-line + gałka zmiany biegów s-line (zakupione siemian'a) Wybaczcie chlewik w aucie, pogoda nie sprzyjała a my wchodziliśmy i wychodziliśmy z auta co chwilę więc się trochę nabrudziło