Treść opublikowana przez mateusztbg
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
Pisze jak jest Pany, może trafiła się po prostu wadliwa sztuka? Pozostałe 2 które wtedy kupiłem są nadal ok.
-
Polecane opony zimowe
Elegancko jest. Kolego co to za felgi? Bo szukam czegoś podobnego na zimę
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
Jeżdżę z nią często i nie zauważyłem żeby łapała każdą dziurę, dróg w okolicy nie mamy aż takich koszmarnych. To już jest jej auto, ja mam B7 z profilu No właśnie też jestem zawiedziony strasznie, gówno nie przebieg a i czas stosunkowo niewielki, żeby to padło ze starości... Kupione 10.03.2015r To się może łapie na jakąś gwarancję? Teraz kupię jej RTS'a lub febiego.
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
No to tak panowie: W mojej starej A4 B5 FL (aktualnie jeździ nią moja dziewczyna) 10.03.2015r kupiłem 3 wahacze master sporta u wandeja. Jak widzicie czasu dużo nie minęło, zrobione przez ten czas ok 10tys i zaczęło coś stukać z prawej strony. Na diagnostyce okazało się, że to właśnie jeden z dwóch dolnych master sportów już się skończył ;] Pozostałe 2 póki co są w porządku, trochę się zawiodłem, bo na kolegi b5 zrobiły większy dystans.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Pisz do dzika który odpisał Ci wyżej, u niego pewny towar i w dobrej cenie
-
Polecane opony zimowe
Hmm dziwne to trochę, bo przecież to ten sam model i wzór
-
Polecane opony zimowe
na 215/50 masz C/B?
-
Polecane opony zimowe
Też rozważam zakup tych Dębic na 17" 225/45 r17 Frigo HP2 91H E/B/2 Mam na miejscu za 270zł/szt już przekładką. Chyba zadzwonię tam czy 215/50 będzie w tej samej cenie
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
W Hadykówce podobno najlepiej w naszej okolicy Nic drogiego i bardzo trudnego w montażu Działaj bo warto
-
A4 B7 2.0 TFSI Quattro BWT 2007 by Petros
Bardzo ładna B7 i spory potencjał do modów Sam przesiadłem się na swoją z B5fl, więc wiem o jakiej różnicy piszesz - kosmos. Przy okazji zapraszam do siebie, pozdro
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
masz setup letni na fajnych ponadczasowych 19 i teraz choćbyś nie wiem jakie wybrał 17 zawsze będzie niedosyt Heh dzięki, no będzie niedosyt będzie. Wybrałeś już opony na zime?
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Stał na 16" tych ze zdjęć w pierwszym poście. Były tak paskudne, że musiałem je sprzedać, bo nie chciałem tego nawet na zime Dlatego szukam teraz jakichś ładnych 17"
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Poszukaj Poszukam [emoji58] Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Mniej więcej to co na pierwszej stronie tematu, jeszcze szyby trochę chcę przyciemnić. Na dniach postaram się dodać kilka fot, bo wywaliłem z miesiąc temu te chlapacze. Póki co szukam jakichś ładnych 17" na zimę, więc jeśli ktoś ma coś ciekawego do sprzedania albo podpowiedzenia to bardzo proszę
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
No to gruby pakiet zimowy Ja szukam sobie jakichś alu 17" na zimę, tylko szukam inspiracji co to kupić Jest jakiś temat na forum z setupami zimowymi forumowiczów?
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Mateusz, jaki masz pakiet zimowy alu na swoje auto? btw jest u nas na forum jakiś temat z setupami zimowymi forumowiczów? Pytam bo szukam sobie jakichś ładnych 17" na zimę i nie wiem na co się zdecydować
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Śliczności Jeszcze bym ten pomarańcz wywalił i będzie idealnie
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Heh a7 są za***iste, cenono jeszcze niestety odstrasza Oczywiście Twoje B7 ładniejsze
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Użytkuje amorki Sachs'a 1BE około miesiąc czasu, póki co jestem bardzo zadowolony
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
Od master sporta masz na forum naszym wandeja, sam brałem od niego do mojej starej B5 FL . Od półkę wyżej RTS'a masz na naszym forum dzika, który wyżej się odezwał, obu polecam z czystym sumieniem
-
Polecane opony letnie
Dobij troszkę więcej powietrza niż zaleca producent i będzie lepiej, sam użytkuje RS3 i jestem bardzo zadowolony, w tej cenie to chyba najlepsze opony.
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Dzięki bardzo A dzięki bardzo, będzie niebawem jeszcze ładniejszy
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
Albo chociaż tego RTS'a ze średniej półki...
-
...
Prześliczny Avancik zrobiony dokładnie z moim gustem Rotory chętnie bym wrzucił na swoją, chyba jeszcze lepiej by wyglądała niż na obecnych
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Dzięki bardzo Tak myślę o jakichś końcowych ale jeszcze się nie zdecydowałem do końca. Zapewne skończy się na znanym i sprawdzonym ulterze Heh no siadło siadło, na wiosnę jeszcze dystans jakiś muszę dać co najmniej ten centymetr na tył