Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mateusztbg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mateusztbg

  1. Pisze jak jest Pany, może trafiła się po prostu wadliwa sztuka? Pozostałe 2 które wtedy kupiłem są nadal ok.
  2. Elegancko jest. Kolego co to za felgi? Bo szukam czegoś podobnego na zimę
  3. Jeżdżę z nią często i nie zauważyłem żeby łapała każdą dziurę, dróg w okolicy nie mamy aż takich koszmarnych. To już jest jej auto, ja mam B7 z profilu No właśnie też jestem zawiedziony strasznie, gówno nie przebieg a i czas stosunkowo niewielki, żeby to padło ze starości... Kupione 10.03.2015r To się może łapie na jakąś gwarancję? Teraz kupię jej RTS'a lub febiego.
  4. No to tak panowie: W mojej starej A4 B5 FL (aktualnie jeździ nią moja dziewczyna) 10.03.2015r kupiłem 3 wahacze master sporta u wandeja. Jak widzicie czasu dużo nie minęło, zrobione przez ten czas ok 10tys i zaczęło coś stukać z prawej strony. Na diagnostyce okazało się, że to właśnie jeden z dwóch dolnych master sportów już się skończył ;] Pozostałe 2 póki co są w porządku, trochę się zawiodłem, bo na kolegi b5 zrobiły większy dystans.
  5. Pisz do dzika który odpisał Ci wyżej, u niego pewny towar i w dobrej cenie
  6. Hmm dziwne to trochę, bo przecież to ten sam model i wzór
  7. na 215/50 masz C/B?
  8. Też rozważam zakup tych Dębic na 17" 225/45 r17 Frigo HP2 91H E/B/2 Mam na miejscu za 270zł/szt już przekładką. Chyba zadzwonię tam czy 215/50 będzie w tej samej cenie
  9. W Hadykówce podobno najlepiej w naszej okolicy Nic drogiego i bardzo trudnego w montażu Działaj bo warto
  10. Bardzo ładna B7 i spory potencjał do modów Sam przesiadłem się na swoją z B5fl, więc wiem o jakiej różnicy piszesz - kosmos. Przy okazji zapraszam do siebie, pozdro
  11. masz setup letni na fajnych ponadczasowych 19 i teraz choćbyś nie wiem jakie wybrał 17 zawsze będzie niedosyt Heh dzięki, no będzie niedosyt będzie. Wybrałeś już opony na zime?
  12. Stał na 16" tych ze zdjęć w pierwszym poście. Były tak paskudne, że musiałem je sprzedać, bo nie chciałem tego nawet na zime Dlatego szukam teraz jakichś ładnych 17"
  13. Poszukaj Poszukam [emoji58] Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
  14. Mniej więcej to co na pierwszej stronie tematu, jeszcze szyby trochę chcę przyciemnić. Na dniach postaram się dodać kilka fot, bo wywaliłem z miesiąc temu te chlapacze. Póki co szukam jakichś ładnych 17" na zimę, więc jeśli ktoś ma coś ciekawego do sprzedania albo podpowiedzenia to bardzo proszę
  15. No to gruby pakiet zimowy Ja szukam sobie jakichś alu 17" na zimę, tylko szukam inspiracji co to kupić Jest jakiś temat na forum z setupami zimowymi forumowiczów?
  16. Mateusz, jaki masz pakiet zimowy alu na swoje auto? btw jest u nas na forum jakiś temat z setupami zimowymi forumowiczów? Pytam bo szukam sobie jakichś ładnych 17" na zimę i nie wiem na co się zdecydować
  17. Heh a7 są za***iste, cenono jeszcze niestety odstrasza Oczywiście Twoje B7 ładniejsze
  18. Użytkuje amorki Sachs'a 1BE około miesiąc czasu, póki co jestem bardzo zadowolony
  19. Od master sporta masz na forum naszym wandeja, sam brałem od niego do mojej starej B5 FL . Od półkę wyżej RTS'a masz na naszym forum dzika, który wyżej się odezwał, obu polecam z czystym sumieniem
  20. Dobij troszkę więcej powietrza niż zaleca producent i będzie lepiej, sam użytkuje RS3 i jestem bardzo zadowolony, w tej cenie to chyba najlepsze opony.
  21. Dzięki bardzo A dzięki bardzo, będzie niebawem jeszcze ładniejszy
  22. Albo chociaż tego RTS'a ze średniej półki...
  23. ...

    mateusztbg odpowiedział(a) na hejneken temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Prześliczny Avancik zrobiony dokładnie z moim gustem Rotory chętnie bym wrzucił na swoją, chyba jeszcze lepiej by wyglądała niż na obecnych
  24. Dzięki bardzo Tak myślę o jakichś końcowych ale jeszcze się nie zdecydowałem do końca. Zapewne skończy się na znanym i sprawdzonym ulterze Heh no siadło siadło, na wiosnę jeszcze dystans jakiś muszę dać co najmniej ten centymetr na tył

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.