Treść opublikowana przez mateusztbg
-
[B6 Aym] A4 B6 Avant 2,5Tdi By Ucho....
Prześliczny Avancik Lista modów naprawdę robi wrażenie
-
Polecane opony letnie
- Polecane opony letnie
CZyli RS3 na 235/35/19 na 8,5" Będzie lipa? Bo ja mam właśnie 8.5" szerokości i chciałem założyć rs3 w takim rozmiarze- Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
To są dystanse ze zmianą otworu centrowania? Czy felgi masz tak jak w ogi 57.1? Też do nich napisałem ale póki co echo- Polecane opony letnie
No ja chce kupić te RainSport 3 na felgę 19", 8.5" szerokości- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
O Lotosie też słyszałem wiele pochlebnych opinii, kolega od 8 lat lata właśnie na lotosie w motorze 1.9tdi, przelot ori 340tys, zero problemów.- Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Ja też mam 43 na swoich 19" , jak w końcu będę miał opony to założę na auto i się oceni jakie dystanse będą potrzebne do mojej. Mateusz wrzuć proszę koniecznie fotki dla porównania tak jak to wygląda na teraz i po założeniu tych dystansów PS Ile płaciłeś i gdzie zamawiałeś te dystanse? Śruby dodali Ci gratis? To są dystanse ze zmianą otworu centrowania?- Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Tanio i chłop to opisał jako xenony do audi i tyle, po zdjęciach z numerów seryjnych szukaliśmy co to dokładnie jest, pełno tam takich nie ogarniętych ludzi, bo to nie pierwsza rzecz kupiona przez nas za 1/3 ceny tam- Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Marcin dopisz się do facebookowej grupy "Forum miłośników Audi" Jest tam pełno matołów i można często wyrwać graty z rozbiórki za 1/3ceny, dla przykładu kolega z miasta kupił kompletne lampy ori bixenony do a4 b7 za 500zł z WLICZONĄ WYSYŁKĄ ZA POBRANIEM- Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Tak tak pamiętam co mi napisałeś, pytałem Mateusza czy też tak zrobił wymieniając same springu bez amorków Całkiem spoko tylko ten przód trochę japa jeszcze.- Polecane opony letnie
No nic panowie to chyba dziś zamawiam te uniroyal rainsport 3 235/35/19 felga szerokość 8.5" Myślę, że w tej cenie 2100 za komplet z przekładką nic lepszego nie znajdę Jeśli się mylę, to proszę poprawcie, ostatni dzwonek na zmianę zamówienia.- Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Trzeba odkrecic tunel Gdzie kupowałeś swoje? ,bo chyba też niedawno wymieniałeś:-) U dzika z forum, polecam ma bardzo dobre ceny na Sachsy. Dwa tygodie temu zmienialem Z Ciekawości, ile płaciłeś u dzika za te amorki? Wymieniałeś coś jeszcze czy tylko same amortyzatory?- Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
1800zł amorki + 650zł pro kit = 2450zł, za tą cenę kupi się już gwint np AP, nie lepszy wybór?- Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Mateusz równo Ci siadło czy przód masz wyżej?- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Jak najbardziej polecam Dzika, sam u niego zazwyczaj zamawiam wszystkie części, nr kom 663 962 604- Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
Hmm to wolałbym jednak coś bardziej pod 4500k do drl, bo takie postojówki będę zamawiał u Tomnika, więc żeby to wszystko ładnie do siebie pasowało- Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Eibach nie stosuje "od razu B8", tylko zamiennie B6/B8. Zasada jest taka, że jeśli do danego modelu występują B8, to do B12 ładuje się B8. I w większości przypadków do takiego auta jest też B12 Sportline. Natomiast jeśli Bilstein nie produkuje B8 do jakiegoś auta, to w B12 stosowany jest amor B6. I bardziej koncentrują się tu na jego sztywności, stąd nie jest tam ładowane B4 Dawid, napisz coś od siebie na temat jazdy i użytkowania pro kitu -30 na amorkach 1ba Muszę na dniach już zamówić ten pro-kit tylko łudzę się, że znajdę używane 1be i od razu założę z pro-kitem- Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Jeździ się normalnie,ponieważ mam je ciągle na aucie:-) szukam amorków 1BE i sie zastanawiam ktore wziac,ty już kupiles? No ja też szukałem kilka dni używek, ale ciężko się w tym wszystkim połapać, najlepiej bym kupił tu od jakiegoś forumowicza używane w dobrym stanie. Nowy 450zł za sztukę, więc 1800zł amorki + 650zł pro kit = 2450zł więc nie opłacalne, bo za tą cenę kupi się już gwint np AP. Trzeba szukać używanych tych 1ba...- Polecane opony letnie
black4 a Ty jaki masz rozmiar tych opon? Taki jak ja szukam czyli 235/35/19?- Polecane opony letnie
Hmm widzę, że w kwestii RainSportów ile ludzi tyle opinii. No lubię sobie czasami przycisnąć w zakrętach, ważne jest dla mnie też jazda i hamowanie na mokrym. Po prostu chodzi mi o to czy w tej cenie (2100zł za NOWY komplet z przekładką) jestem w stanie znaleźć coś lepszego... Początkowo w planach były roczne/dwu letnie używki ale cholernie ciezko to znaleźć od pewnej osoby więc postanowiłem trochę dołożyć i kupić nowe ze średniej półki. Mam 2.0tdi brd quattro 170km więc też nie poszaleję jakoś strasznie.- Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
To do mnie czy do LChris ? Do Ciebie . Ale te odboje dopiero wtedy kiedy bede zakladal amory 1be tak? Czy to juz musze zmieniac nawet do 1ba?- Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Tak tak napisalem wyzej, ze juz to zauwazylem i wsio sie zgadza. Dodalem tylko, ze dziwi mnie ich mala waga Frost nie wiem jak ja Ci sie odwdziecze hehe- Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Tak wiem, patrzyłem na tej stronce Czyli tak ma być, waga mnie też zdziwiła trochę bo 12.8kg tylko waży sztuka No ale dobra, mogę odetchnąć z ulgą, są ori- Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Mateusz, Ty w końcu do tych eibachów pro-kit -30 założyłeś amorki 1BE? Bo na którejś z wcześniejszych stron pisałeś o takich planach i nie wiem czy je w końcu zrealizowałeś czy nie. Jak jeździło Ci się na pro-kit -30 + amory 1ba?- Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
To do mnie czy do LChris ? - Polecane opony letnie