Treść opublikowana przez mateusztbg
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Heh wiesz oni prowadzą też jakąś rodzinną działalność i patrząc po domu i autach jakie mają kasy tam nie brakowało Póki co Audi na wymianie filtrów (Knecht) i oleju (Millers Oils XF Longlife 5w30 507.00) oraz przepustnicy (Ori VDO Siemens) Podziękowania dla Dzika Wysłałem też do FUTURUM napęd pompy oleju do regeneracji, wolę zrobić to zapobiegawczo i mieć spokój na przyszłość. -------------------------------------------------------------------------------------------------------- Ok wpadły pierwsze graty od kolegi Siemian Ori Multi kiera z B7 s-line + gałka i mieszek zmiany biegów z B7 s-line:
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
Do B5 FL mojej dziewczyny trafią jak MS'y się skończą wahacze RTS, zobaczymy ile to lepsze od MS'a
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Przepiękny Avancik Ogromny szacunek za listę zrealizowanych modów Przy okazji pytanko, jakie żarówki wsadziłeś do RDL? Pasują kolorystycznie do bixów?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Gdyby ktoś miał komplet z jednego auta do a4 b6 1.8T 2001r to niech napisze na pw, podam namiary na kolegę jest pewnym kupcem.
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Koła już się szukają, kierownica multi sline i gałka zmiany biegów sline już zamówiona u Siemiana Co do tylnych drzwi to tylko listwa była malowana i dół tylnego nadkola (jedyny malowany element) Córka poprzedniego właściciela miała przycierkę na parkingu z rowerem albo motorynką (ucierpiała tylko ta listwa i spód tylnego nadkola)
-
Srebrna BRD by shakal
Ok czyli napiszę do niego w prostych słowach, że chcę jak najbardziej podobną barwę do bixenonu i powinien zrozumieć o co mi chodzi @ shakal Czemu do drl nic nie zamówiłeś?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Podstawa filtra oleju jest częścią filtra oleju? Jak go zmieniam to nie muszę już nic odsysać? Czy chodzi o co innego bo nie zaczaiłem.
-
Srebrna BRD by shakal
Napisz jeszcze jakie to żarówki Bo zamówił bym sobie takie same, żeby było światło podobne bardzo do bixa
-
Srebrna BRD by shakal
Zmieniałeś tylko żarówki w postojówkach? Czy DRL też? Jakie dokładnie kupowałeś?
-
Regenracja pompy oleju 2.0 TDI
No oby Robię to zapobiegawczo, bo stan był jeszcze w miarę dobry, ale wolę zrobić raz i mieć spokój.
-
Regenracja pompy oleju 2.0 TDI
Ja wysłałem dziś do FUTURUM
-
Regenracja pompy oleju 2.0 TDI
Co w końcu wybrałeś i jak oceniasz robotę?
-
[BRD] Napęd pompy oleju 2.0 TDI
Ok dzięki za odpowiedź Wysyłam więc jutro do nich do regeneracji.
-
[BRD] Napęd pompy oleju 2.0 TDI
Robił ktoś z Was już w FUTURUM? Dzięki za odp
-
[BRD] Napęd pompy oleju 2.0 TDI
Witam Potrzebuję bardzo szybkiej odpowiedzi, jutro muszę już wysłać mój napęd pompy oleju do regeneracji (mechanik jedzie na wczasy i auto stało by mi 3 tygodnie w miejscu) Chcę przeprowadzić regenerację napędu pompy oleju w moim 2.0tdi brd 2007r, robię to zapobiegawczo, nic się jeszcze nie stało (wcześniejszy właściciel wymienił sam imbus ok 2 lata temu, na gnieździe są już drobne luzy) Raczej zdecyduje się na większy wzmacniany imbus + przeróbka gniazda bo to chyba najlepszy wybór? Czy się mylę? Napiszcie proszę jakie są polecane warsztaty które już to robiły, mają zadowolonych klientów i zrobią to na 100% dobrze, tak bym na długo miał spokój Z Góry dzięki za info i proszę moderatorów o nie zamykanie tematu, w przyklejonym nikt mi nie odpisał a czas bardzo mnie goni. Co myślicie o http://www.futurum.net.pl/ Podbijam, bardzo proszę o informację i opinię na temat FUTURUM
-
Jak ukryć zaśniedziały chrom ?
Ja bym wolał zostawić swój chrom, tylko te cholerne "plamy" na nim strasznie rażą w oczy.
-
Gdzie najlepiej sprawdzę samochód po vin,
Za darmo w aso to Ci nie sprawdzą, jak masz tam kogoś znajomego to może na telefon Ci powie coś z historii albo jak ma dobry dzień to poda Ci np ostatni przebieg. Jeśli robisz w aso przegląd przed zakupowy to wtedy podadzą Ci pełną historię auta.
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
1500zł luzem dostaną, dużo osób tego szuka. Ogłoście się na forum w dziale sprzedam.
-
Gdzie najlepiej sprawdzę samochód po vin,
Stanley O to chodziło, dzięki
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Jeśli komplet to spokojnie, normalna cena a kupić wszystko na raz też nie jest ponoć łatwo.
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Udało się kupić B7 już z oryginalnym quattro także dzięki za odp
-
Jak ukryć zaśniedziały chrom ?
Nikt sobie w żaden sposób nie poradził z tymi listwami? W Moim sedanie też przydało by się coś z tym zrobić.
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
Tragedia widzę z tym FEBI się zrobiła...
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Witam Grzegorz Dzięki bardzo, do Twojej jeszcze trochę brakuje, ale to z czasem się doreza
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Śliczny Avancik Mógłbyś dokładnie napisać albo podać linka "Zmiana oświetlenia - podświetlenie tablicy i postój-LED, światła do jazdy dziennej - barwy białej" Jakie dokładnie ledy zakupiłeś do podświetlania tylnej tablicy, jakie ledy na postój oraz do jazdy dziennej?