Treść opublikowana przez mateusztbg
-
[B7] Audi A4 2005r. Gacka - RNS-E, 18", Bix, Alcantara, DRL, CLH, LED
Dziękuję. Regenerowałem sam, wystarczy zakupić zestaw za dyszkę, zdemontować pierścień i dremelem naciąć w 2 miejscach. Kupić taki zestaw można na allegro można na wielu aukcjach: http://allegro.pl/wlacznik-swiatel-zestaw-naprawczy-audi-a4-b6-b7-a-i5943616828.html Dziki za odpowiedź, chyba też się skuszę. Zapraszam przy okazji do mnie
-
[B7] Audi A4 2005r. Gacka - RNS-E, 18", Bix, Alcantara, DRL, CLH, LED
Śliczny sedanik Gdzie regenerowałeś przełącznik świateł?
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Napisz sobie do dzika o wycene nowych
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Opisywane było wyżej, eibach pro kit -30 + amorki 1be Fakt tragicznie to u Ciebie wygląda
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
To podsumowanie w pierwszym poście naprawdę by się przydało.
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Robisz napęd pompy oleju (imbus + gniazdo 600zł) i masz spokój. Pompki większość BRD miało wymienianych na akcji serwisowej, więc powinny być w porządku a i często jeszcze na gwarancji (jeśli wymienione przez aso np w zeszłym roku)
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
A dzięki bardzo Planów jest jeszcze sporo tylko czasu na to brak niestety.
-
Prośba o opinię
Zajrzyj do mojego tematu, dałem tam zdjęcia i trochę opisałem. Ja zdecydowałem się na zestaw eibach pro-kit -30 + amorki 1ba, zestaw zakupiony u forumowego Dzik'a jestem bardzo zadowolony z efektu.
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Daj znać jak założysz i jak się ułożyło z Eibachami. Stoje przed podobnym wyborem, chciałem ori 1BE z ASO ale teraz pchają tylko czarne więc zakupie tego Sachsa. Wejdź do mojego tematu, dałęm fotki i opisałem co i jak Ogólnie jestem naprawde bardzo zadowolony.
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Naprawdę ładnie to wyszło Na żywo z zewnątrz też bardzo ładnie się furka prezentuje )
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Prze za***iście się autko prezentuje
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Mi się całość operacji z wysyłkami w 2 strony zamknęła w 3 dni Gwarancji jest 3 lata więc myślę, że jest bardzo dobrze.
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Tak, ja juz kupilem eibacha i od razu amorki sachsa 1be, rewelacja zestaw Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Więc tak, po przejechaniu niecałych 100km Przód: 64,7cm Tył: 65,6cm
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
No bo to pierwsza opinia taka, czy to dyl czy mechanicy w tbg czy nawet to forum twierdza, ze varta lepsza No ale mniejsza z tym Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Lepsza od Varty?
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Heh taki jest plan, może już jutro to zdemontuję Dzięki Mateusz. No właśnie czyli masz jeszcze utwardzone, ja mam 1be + pro kit eibacha więc jest bardziej miękko i boje się, że jak siądzie 4 osoby a ja wypchnę koła za bardzo to będzie obcierać
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Jak z wakacji wrócę to zamówie ramkę na tył, bo z przodu chcę całkowicie wywalić ramkę i zostanie sama tablica. Ty masz amory 1be + springi -45?
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Ma varty też, bo brałem varte właśnie w tą sobotę
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Ja tak czy siak muszę kupić te dystanse ze zmianą centrowania z 57,1 na 66,6 (bo tyle mają te alu) Póki co są pierścienie założone, ale jak dojdzie dystans to już musi być zrobiony właśnie ze zmianą centrowania.
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
U dyla aku kupiłeś? Sporo osób w tbg ma te voltmastery, ponoć to centra robi Póki co nie słyszałem złego słowa na ich temat. Moja dziewczyna zanim przejęła moją B5 FL miała właśnie Voltmastera w ibizie 2 fl 1.9sdi, rok przelatał bez problemów później auto poszło na sprzedaż więc dalszej historii akumulatora nie znam
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
No pewnie się jeszcze ułoży, bo póki co przejechane na teraz ok 80km Myślisz, że 11mm będzie odpowiednio? Et tych felg to 43 więc żebym za bardzo ich nie wypchnął bo boje się, że jak siądzie ze mną jeszcze 4 osoby to może obcierać o nadkola. Najlepiej jakbym mógł przymierzyć wcześniej taki dystans 1cm i samemu ocenić przed zakupem.
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
Co za zestaw kosmetyków, stary chyba największy jaki widziałem u "zwykłego" człowieka Fura śliczna, czekam na fotki po skończeniu korekty, sam myślę swoją B7 dać na coś takiego, tylko nie wiem kto mi to zrobi dobrze.
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Tzn jak dla mnie wysokosc jest ok, moze jeszcze troche usiadzie, bo przejechalem dopiero 40km, tak jak wczesniej pisalem, nie chcialem duzej gleby Szerokosc alu 8.5 et 43 Opony 235/35/19
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Dzięki W Planach jeszcze jakieś dystanse, z 1cm bym chciał wypchnąć jeszcze te koła, ale to na spokojnie muszę dokładnie wymierzyć.