Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Suli

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Suli

  1. Aś Adaś dowciapny _________________________________________________ Dzięks niuniek :>
  2. Czy ktoś kojarzy, jakie szyby (tzn. jakiej firmy) szły na pierwszy montaż w A4 B6 :?: Bo nie mogę znaleźć tej informacji
  3. Ale mi chodzi o tą tylną w klapie
  4. Pany pomóżcie ;( Gdzie ja mogę możliwie tanio wymienić tylną szybę do B6 :?: Najprawdopodobniej jakiś sk***ysyn rozwalił ją :rant: , bo raczej nie był to sopel. A dziś miałem właśnie jechać na przegląd, by zarejestrować parcha :wallbash:
  5. Jest OK. W zbiorniku była 1/4 ropy. Dolałem pół STP, pogrzałem świece żarowe, aż kontolka zgasła i odpaliłem. Trochę pomiędlił i w końcu załapał. Potrzymałem go na chodzie jakieś 10 minut i wprowadziłem do garażu znajomego. Wprawdzie nie ma tam tropików ale temperatura raczej dodatnia. Teraz mam inne problemy, z którymi muszę się uporać ;( ;( :rant: :bicz3: :bicz3: :bicz3: Ale to już w innym wątku. Dzięki wszystkim za pomoc
  6. W jakiej proporcji wlać tego STP :?: Zrobiło się stosunkowo ciepło (-4) więc za chwilę idę odpalać paździerza :gwizdanie:
  7. Kochani - poradźcie mi bo w temacie jestem zielony jak szczypiorek na wiosnę Paździoch po sprowadzeniu z Niemcowni stał sobie czekając na załatwienie wszystkich formalności. Zaszła potrzeba jego odpalenie i pojechania w trasę. Problem w tym, że paliwa jest ok. pół baku i było ono tankowane ok. 15 listopada, a więc wtedy, gdy temperatury były zdecydowanie powyżej 0 stC. Co mam zrobić w obecnej sytuacji? Zalać jakiegoś mixolu :?: W jakiej proporcji :?: Czegoś innego :?: Denaturat i benzyna odpadają bo to przecież 2.5 TDI
  8. Pany Podpowiedzcie coś w temacie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=176604.0 bo mam dylemat NOKIA C6 czy E72
  9. GILI a ile średnio trzyma bateria w C6 :?:
  10. Stanąłem przed koniecznością wymiany mojej NOKI N95 (z powodu jej powolnego obumierania ) na coś nowszego. Zależy mi na telefonie z pełną klawiaturą, w miarę przyzwoitym aparatem i sprawną nawigacją. Chciałbym, żeby był bezawaryjny i żeby bateria trzymała choć chwilę dłużej niż w N95 Myślałem o NOKI C6, ale słyszałem, że się wiesza i bateria pada tak samo jak w N95. Skolei NOKIĘ E72 ma moja dziewczyna i sparwdza się jej całkiem dobrze - ale ma trochę mały wyświetlacz. Mieliście doczynienia z którymś powyższych telefonów - zwłaszcza C6 :?:
  11. Tu jest jeszcze kolejna - bardziej "kompleksowa" petycja. http://www.siskom.waw.pl/petycja.htm Tylko trzeba pamiętać, żeby dwa razy potwierdzić i możliwie w rozsądnym czasie zalogować się na swój podany e-mail i kliknąć na podany w nim link. _________________________________________________ Wszystkiego naj Łukasz
  12. Siemian oczyść skrzynkę bo PW nie chcą dochodzić :!: :!:
  13. Flay najpierw muszę parcha zarejestrować i rozrząd wymienić :gwizdanie: Potem będę jeździł Co do tipronica - pytam, bo jak wiadmo automat ma coś takiego jak bezpiecznik siły hamowania. Przy klasycznej skrzyni, jeśli gwałtownie zahamujemy do 0 i nie wysprzęglimy to najwyżej zdławimy silnik i dwumas dostanie troche po doopie, ale poza tym nic się takiego nie stanie Natomiast tiprtronic to (w porównaniu do mauala) znacznie delikatniesza zabawka. Ten "bezpiecznik" i oprogramowanie skrzyni zostało pewnie dostosowane do założonej siły hamowania. Czy w takiej sytuacji nie trzeba nic modyfikować z tipie :?: Nie wiem - pytam :?:
  14. Przeglądnąłem cały temat i mam wrażenie, że jestem głupszy niż byłem Czy możeci mi zatem wyjaśnić jak krowie na granicy 1 Czy jest sens zmiany ze standardowych hamulców z B6-tkowych 312/256 na 320/288 czy lepiej dać sobie spokój, bo różnica będzie niewielka i jeśli już to zasadzać się na eSkowe 345/300 :?: :?: 2 Czy większe (mocniejsze) hamulce w stosunku do seryjnych nie wpłyną negatywnie na tiptronica :?:
  15. A czy eSTiaI występuje też w dyzlu i avancie :?: :mysli: :nabijasie: Jeśli nie, to faktycznie nie mam o tym pojęcia :polew: :polew:
  16. dodam to samo ale nie bede sie wypowiadał trafił swój na swego :polew: :polew: :polew: :polew: Poziu - Kali 0:1 :polew: Ta runda ewidentnie dla Kaliego Poziu dziś coś nie w formie :no: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  17. Kokos mordo Ty moja wszystkiego NAJ
  18. Nawet ZUS i US szukają info o ludziach na portalach. :polew: Dlatego się tam nie pojawiam :tongue4: :polew:
  19. :no: ;( Teraz to już nawet zdeka za późno , bo się właśnie cała rodzinka zapowiedziała przyjechać na weekend, a ja to potwierdziłem, więc od piątku do niedzieli jestem wyjęty ze "świata" :gwizdanie:
  20. Nie każdy ma facebooka :gwizdanie: :gwizdanie:
  21. Mi spalanie w megance wyszło 13l/100 Jazda zupełnie bezstresowa, bo na wypadek dzwona wartość odszkodowania zdecydowanie przekroczy wartość auta :polew: Do szczęścia brak mi tylko PS. MOSKAL będziesz zainteresowany tymi zimówkami, czy mam wystawiać na alledrogo :?:
  22. Ja Trasą Łazienkowską spod Promki na Pradze wyruszyłem chwilę po 16.00 na Madalińskiego na Mokotów. Dotarłem przed 20.00 :kox: Ale w druga stronę poszło już szybciej. Naliczyłem co najmniej 3 porzucone samochody po drodze :polew:
  23. Ja będę miał do zbycia komplet zimówek '17 w przyzwoitym stanie. Jakaś mało znana firma ale Herr Shmidt przejeździł na nich jakiś czas a bawarskich Alpach. Mnie nie będą potrzebne bo zostały mi '17 po eSie.
  24. Prawda jest taka, że eSa wykańcza kieszeń w warunkach gęstego miasta - liczne światła, korki :kwasny::gwizdanie: Na bezkolizyjnych trasach jest nie do pobicia w stosunku do np. mocno wysilonych 2.0T jak w subarynach czy EVACH. Poziowy coś o tym wie :naughty: :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.