Treść opublikowana przez Radex121
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Panowie co lepsze albo co jest jeszcze lepszego do asfaldu lotnej rdzy itp. CarPro Cquartz TarX CarPro Cquartz TRIX CarPro Cquartz IronX ?
-
Wymiana przedniej szyby w Audi A4 B6
Panowie nie zakładając nowego tematu . Mam pełno mikro odprysków na szybie i chce ją wymienić kupić nowiutką nie ori czy kupić używke ori ?
-
Płytu CD
Witam serdecznie wszystkich który lubią słuchać muzyki z płyt CD Mam takie pytanie odnośnie płyt CD macie albo używacie jakiegoś pomysłu gdzie je wszystkie chować ? Zastanawiam się właśnie czy wsadzić je wszystkie w taki " Klaser" i chować w schowku czy może jest jakiś inny sposób ciekawe miejsce ? pochwalcie się jak to wygląda u was
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Pytam tylko z czystej ciekawości tez poluje na podobne
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Witam jakie ET masz w tych felgach ? )
-
Małe miejsca rdzy
Prosto i na temat
-
Małe miejsca rdzy
akurat nie chodzi mi o nadkola ale o takie miejsca jak np pod listwami drzwi. Apropo błotników nie boisz się ze będzie inny odcień jak kupisz z innego auta ?
-
Małe miejsca rdzy
Witam serdecznie mam takie pytanie w moim aucie jest kilka miejsc nie widocznych dla oczu w których znajduja się małe punkciki z rdzą mysle żeby pojechać z tym do lakiernika ale jak sobie tak pomysle to boje się żeby sobie wstydu nie narobić ze przyjeżdżam do lakiernika z takimi duperelkami i tak sobie mysle czy mogę sobie to jakos sam naprawić ? wiecie papierek scierny żeby zedrzeć rdze i przelecieć lekko sperjem w kolorze nadwozia ? Jak mówiłem są to miejsca nie widoczne z zewnątrz
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Panowie obecnie stosuje u siebie Black hole Poorboy's world + Natty's Paste Wax Red i trzyma się to u mnie dość sporo czasu w sezonie letnim 3-4 miesiące ( przy moim użytkowaniu samochodu ) Chciał bym się zapytać doradzić czy na zime mogę tez taki zestaw stosować ? czy nie warte czasu aby to smarować na zime ?
-
Nieszczęsne podświetlenie
Dziękuje panowie jutro albo dziś sprawdze to i podłącze i się odezwe czy pomogło
-
Nieszczęsne podświetlenie
Witam wszystkich od 3 dni borykam się z problemem podświetlenia radia ( przycisków ) w nowym radiu Concert III radio działa mi ładnie pięknie włącza się nawet bez kluczyka w stacyjce wszystko cacy tylko ze nie świecą przyciski ....... Piny podłączyłem tak jak na zdjęciach Czyli masa pin 12 ,zasilanie 15 i 16 ,cany H i L 9 i 10 ( cany jeszcze nie podłączone ), + z głośników piny 2 i 3 - 6 i 7 i do tego pin do diagnozy C7 http:// [/url]"> http://http://www.directupload.net'> Czytam forum cały czas i nie moge natrafic na żadną wskazówke co i jak ....
-
Brak radia na FIS kodowanie podłączenie Opis wtyczek CONCERT
Panowie u mnie w kośćce B w miejscu 1,2,7,8 są wpiete piny z ori kablami wie ktoś od czego one śa ?
-
Zamiana radia symphony II na concert III
Panowie u mnie w brązowej kośćce po za pinami z głośników + i - są tez wsadzone inne piny w miejsca 1,2,7,8 wie ktoś od czego one mogą być ? Nigdzie nie mogę znaleźć na ten temat informacji ...
-
Wycie ze skrzyni?
Skrzynia zrobiona auto chodzi jak złoto )))
-
wtyczka klamra
He HE Dziękuje ci kolego po raz kolejny )) !
-
wtyczka klamra
Dziękuje ci bardzo ! A moze mi ktoś jeszcze napisać jaki numer mają te dwie konstki 12 pinowe ? ( zielona i niebieska ) i jakie w to wchodzą piny Był bym bardzo wdzięczny
-
Aux w Audi A4
Czyli ori jest tylko do..... ? zdecyduje sie chyba na ten adapter wpięcie jednej kostki i mam 4 w 1
-
Aux w Audi A4
Witajcie Jak zakupie sobie taki emulator Yatoura to wiem ze będzie mi działać usb aux i bluetooth + mikrofon rozmowy ale zastanawia mnie jedna sprawa związana z bluetooth Rozmyślam nad zamontowaniem ori bluetootha tylko nie znalazłem informacji czy ten ori bluetooth będzie działać z radiem Concert III wiecie odtwarzanie muzyki rozmowy telefoniczne ( po zamontowaniu mikrofonu ) wiem ze przy RNS to wszystko działa bez zarzutu a jak będzie z radiem Concert III z ori bluetooth ?
-
pytanie o addapter usb bluetooth
Witem serdecznie Jestem w trakcje montażu radia Concert III przeróbki wzmacniacza anteny na AF itp i sie tak dzis zastanawiałem żeby sobie odrazu zamontować jakis adapter do bluetooth dzis natrafiłem na cos takiego http://www.ebay.de/itm/Bluetooth-BT-USB-SD-MP3-Wechsler-AUX-In-CD-Adapter-8pin-Audi-A4-S4-B6-8E-Avant-/110956391909?hash=item19d5842de5 Bluetooth + usb + karta sd + mały jack + mikrofon musiał bym tylko przerobić wtyczke bo przy tym jest mini iso a w Concert II jest inna wtyczka ale to nie problem co o tym myślicie ? I tez chodzi mi po głowie montaż oryginalnego bluetootha do audi tylko nie wiem jak to się będzie jadło z Conccert III bo z tego co czytam na forum to wszędzie widze ze ludzie mają bluetootha razem z RNS a nie ze zwykłym radiem . Jest możliwość podłączenia bluetootha z Concert III + mikrofon tak aby działała normalnie rozmowa telefoniczna i puszczanie muzyki z telefonu itp. ? i to mój dylemat ori czy to z ebaya montować .... co powiecie co radzicie ?
-
Klima działa ale nie chłodzi tak jak powinno .
jak sie wymienia tą dysze to chyba spuszcza sie cały czynik ? Pytam bo po prostu nie wiem a kto pyta nie błądzi hehe
-
Klima działa ale nie chłodzi tak jak powinno .
Mozesz powiedzieć ile kosztuje napełnienie całego układu czynikiem 530g ? Mysle ze to nie jest tajemnica hehe
-
JT Serwis, wrocław Karkonoska
Vagservis jestem u nich już któryś rok i nie narzekam więc też polecam
-
Wycie ze skrzyni?
a z ciekawości ile za olej ? bo u mnie tez jest wymieniony tylko jeszcze nie mam dojścia do papierów co i ile
-
Wycie ze skrzyni?
Z tego co widze to skrzynia waha sie w cenach od 600-800zl + montaż demontaż wyjdzie z 1200 chyba ze temat ogarniesz sam . Jak naprawisz skrzynie to wiesz ze masz zrobioną ale zapłacisz więcej a z używką nie wiadomo chyba ze po małym przebiegu trafi sie skrzynia
-
Spoty wrocławskie
Witam serdecznie Pany mamy jakiegoś magika na forum z Wrocławia który potrafi rozkodować radio ? Albo jakiś zakład ?