Treść opublikowana przez Booster
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
chyba z kierunkiem co? fakt:thumbup1:
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
wsteczne są jedynie pryśnięte farbą do lamp w sprayu
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
wiem o Tym Tomku, nie tylko ty czy ja, ale gdybym się o to bardzo martwił to moje quattro nie wyjeżdżało by w zimę z garażu co by było nonsensem, a o startowaniu w rajdach bym nawet nie pomyślał w którym momencie to słychać? głównie jechałem na 2 biegu
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
- B6 DIVISION
2 śrubki i ciągniesz lewe w prawo, a prawe w lewo, w kierunku tyłu auta- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
się robi:decayed: na weekend powinien być poskładany- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
których dokładnie?- [B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
około 20tys, w tym tygodniu poskładamy rozrząd na porządnych gratach z paskiem Gates Racing- [B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
posypał się napinacz paska rozrządu, na szczęście udało się w porę zareagować, po zdjęciu obudowy pasek był w strzępach do połowy zjedzony- [B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
zapierdalacz się posypał- B6 DIVISION
mam kumpla w pracy co hoduje ptaszniki- B6 DIVISION
Juzek, wrzuć mi zdjęcia z dzisiaj jak dasz radę możesz w moim temacie- B6 DIVISION
o której tam ? Bym wpadł wjazd główną bramą ? główną bramą, wszystko jest załatwione z właścicielem terenu, zaczynamy latanie od 10 rano:wink:- B6 DIVISION
sory, taki mamy klimat:decayed: BTW Jozek, Będziemy z Bieńkiem latać w niedzielę na płycie lotniska w Borsku z RT na II rundzie carstuff cup:wink:- B6 DIVISION
te recarosy są bodajże z Renault ale i tak dają radę- B6 DIVISION
nie podejdzie, no chyba że masz 1.9tdi V6:decayed: szukaj od 1.8t- B6 DIVISION
Ori są z amelinium satynowe, a te chińskie z plastyku i w chromie na lustro:decayed:- Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
to nieźle ich pogieło, swoją drogą jeżeli wjazd nie jest zamknięty to chyba tam się wybiorę, tylko czy ktoś może dla mnie sprawdzić czy można tam bezkarnie wjechać?- B6 DIVISION
jeżeli już bardzo chcesz mieć 19"x9,5 to zakładaj i jedź na geometrię robić negatyw, pamiętaj że przy mocniejszym negatywie opony od wewnątrz będą się szybciej wycierały- B6 DIVISION
good price:thumbup1: ja płaciłem 220pln z przesyłką co i tak już było dobrą ceną- B6 DIVISION
przód wejdzie, tył: raczej nie ma szans u mnie przy 19"x9 i et 35 ocierało dopiero ustawienie geometrii na 5 stopniowy negatyw ( bodajże tak jak w RS4 ) wlazło opony 225/35 przy 9,5 będzie mocny naciąg ale da rade- Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Pany, kto wie coś na temat tego toru szutrowego w Gnieżdżewku? można by teraz wlecieć na niego polatać czy jest zamknięty? - B6 DIVISION