Treść opublikowana przez Booster
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
nowy temat założę jak trochę poogarniam i będę miał więcej czasu to się zrobi nową sesję, a to na dobry początek
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jak nie będzie padać do podlecę na Ergo.
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
nie mogę narzekać, trasę 700KM zrobiłem na praktycznie pełnym baku (60L), 150KM przed domem musiałem dotankować, całą A1 leciałem na tempomacie 160KM/h, więc nie taki diabeł straszny
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
jest ogień, do 4K rpm jest całkiem cicho, powyżej drze morde okrutnie
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
nic nie modze z tym autem, ma być totalny dupowóz zrobię tylko płukankę silnika z nagaru bo to akurat bolączka tych silników 4,2 V8
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
na spota podjadę, a zdjęcia zapodam w nowym temacie, ale to chyba po tym jak auto będzie już oklejone
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Aczwóra na razie zostaje i dalej modzimy, a tym czasem już pod domem
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja wpadnę dopiero w przyszłym tygodniu
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Aczwóra na dragowym zestawie 17"
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Raczej nie, w czwartek byłem w Warszawie
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Ciekawe ile mocy wykrecisz z tej S5 [emoji57] Esa ma być typowym dupowozem, silnika nie będę ruszał, jedynie dorzucę porządne zawieszenie i koła nigdy nie planowałem robić 800HP dokładnie
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
coś tam się dzieje, ale na A4 mam ostatnio mało czasu bo jestem na etapie zakupu S5
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja tam nie mam takiego oka a chetnie poslucham co nie tak z ta A5 Dostałem info, że auto całe malowane, a miejscami grubo szpachlowane, lakier przymatowiony, najprawdopodobniej przez nadmierne używanie myjni automatycznej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ok załatwione Wielkie podziękowanie dla Roberta za pomoc w sprawdzeniu auta, dzięki naszemu klubowemu koledze nie musiałem na darmo gnać przez całą Polskę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie jest bardzo gorąca prośba z mojej strony, chcę zakupić auto z poniższej aukcji: http://allegro.pl/audi-a-5-abt-310-ps-zamiana-i5388816871.html czy jest z okolic Krakowa ktoś kto by mógł rzucić na niego okiem? ja mam do przejechania prawie 700 kilometrów po niego i nie chciał bym jechać w ciemno, jestem w stanie za pomoc odwdzięczyć się konkretnie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Pany, potrzebuję pożyczyć miernik lakieru na 1-2 dni czy ktoś jest w stanie mnie poratować?
-
Spotkania na drodze
Dzisiaj, grafitowe a4 b6 avant blachy CSW, zderzak tył od esy, ramki klubowe, widziany na wylocie z Gdańska do Kartuz
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Photospot
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ori Altezza TRD
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To są classiky Tomku, classiky
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja wczoraj w nocy byłem na trochę innym spocie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
https://www.facebook.com/Turboelitapl 100pln
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
rozumiem że kość z programem już masz? zadzwoń do Roberta ( Turboelita.pl ) 504-6OO-996
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
nie może, bo jest to wskaźnik elektroniczny z map sensorem pod maską, taką wadę jak opisujesz mają mechaniczne wskaźniki starego typu
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
ale cisnienie pewnie na 4bar a nie 3bar co? regulator zewnętrzny był ustawiony na 3, później dokoksowaliśmy boostu i ustawiliśmy na 4