Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

speed1986

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez speed1986

  1. Witamy. W końcu Audi
  2. Witamy w klubie
  3. A może być jeszcze poducha pod silnikiem. Nie zgłasza Ci błędu w module silnika?
  4. A są takie plastiki do tego jeszcze. One są konieczne?
  5. A warto wymienić obie naraz czy jedna wystarczy? Bo trochę jest rozbietania pod autem
  6. Ale to nówka czy używana?
  7. Sprawdziłem narazie to, że poruszanie ręcznym w ogóle nie daje efektu poruszania linka przy zacisku (a jest to widoczne przy drugim kole), wiec pewnie linka jest jakoś unieruchomiona w pancerzu. Musze w wolnej chwili to sprawdzić.
  8. A wiedzą koledzy kto robi dobrze takie rzeczy w okolicach Łodzi?
  9. Mi się wydaję, że te Valeo nie będą pasować do twoich mocowań, bo ze zdjęć wynika, że masz stare mocowania, a Valeo mają nowe.
  10. Mam problem z hamulcem ręcznym - uchwyt lewej linki spada z mocowania drążka hamulcowego. Jak narazie doraźnie rozwiązałem problem zakładając linkę spowrotem, ale pewnie znów spadnie. Dodam, że przy zmianie kół zauważyłem, że nawet na zaciagnietym hamulcu ręcznym kolo nie jest w ogóle blokowane. Hamulec nożny mam w pełni sprawny. Czy sądzicie, że linka może być tylko zapieczona i wymaga smarowania? Czy raczej jest uszkodzona i blokuje się w pancerzu? A może to nie jest wina linki. Ma ktoś podobne doświadczenia? Jak sprawdzić bez wjeżdżania na kanał co jest przyczyną?
  11. Witam, pytanie do znawców tematu: czy taki tuning wpływa znacząco na spalanie i żywotność silnika (sprzęgła, dwumasy, itp.)?
  12. Ja też zmieniłem w swojej A4 wycieraczki na Aero (komplet ramion i piór z ASO) i jestem bardzo zadowolony. Dopiero teraz zobaczyłem jak powinny działać wycieraczki Także polecam wszystkim niezdecydowanym, bo warto.
  13. Witam, dzięki poradom na forum również wymieniłem moje ramię wycieraczki (pęknięte) na to z Q5. Ja zdecydowałem się na zakup używanego ramienia oryginalnego (koszt 111 zł razem z piórem) - w ASO ponad 200 zł. Udało się wymienić bez problemu (nie trzeba było nic piłować ani używać ściągacza) i różnica ogromna w porównaniu do starej wycieraczki.
  14. Witam kolegów. Ja również zastosowałem taki zestaw naprawczy. Pokrętło potraktowałem szlifierką kątową i jakoś udało się wyjąć. Ale podobnie jak koledzy miałem problem - nowe pokrętło po założeniu było luźne - ja owinąłem trzpień, który wchodzi do włącznika taśmą izolacyjną. To rozwiązanie zdało egzamin i nie trzeba było nic kleić. A odnośnie koloru to nie jest źle - być może odcień jest lekko inny ale przynajmniej nie razi ta odrapana guma.
  15. Witam wszystkich posiadaczy i miłośników Audi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.