Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

MOSKAL powiedz ile Ci to pali? :wink4:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 121,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Miałem doczynienia z takim autem przez chwile i wychodziło mi koło 17l w miescie...takze na taka moc to nie wiele bo moje 2.6 pali mi 13l

Opublikowano

MOSKAL powiedz ile Ci to pali? :wink4:

Tyle co gniecione ADP :)
Opublikowano

MOSKAL powiedz ile Ci to pali? :wink4:

Tyle co gniecione ADP :)

:polew:

Opublikowano
  • Autor

MOSKAL powiedz ile Ci to pali? :wink4:

nie wiem bo jeszcze nie jeździłem :kox: :kox: :kox: :kox:

Wyrażamy się poprawną polszczyzną więc żaden logopeda nie jest nam potrzebny :kox: Potrzebna jest nam MOC :evil::naughty:

kolega dobrze gada :oklaski:

niech moc będzie z nami :notworthy:

jestem co jakis czas w Toruniu , mam nr do makaveli-ego na bank zajade i zrobimy mini spota :wink4::good:

Opublikowano

MOSKAL te RECARO chcesz do swojej eSki ??

Opublikowano

MOSKAL te RECARO chcesz do swojej eSki ??

wlasnie... :mysli:

Opublikowano

te co masz to sa :kox: a tamte hmm :gwizdanie: tyle ze recaro :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

MOSKAL te RECARO chcesz do swojej eSki ??

tak , a co ?? nie podejdą ????

Opublikowano

w jakim rozmiarze i jakich pieniądzach chcesz :gwizdanie: te bbsy?

18" , pieniendze nie graja roli :wink4:[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 11:09_________________________________________________no i conajmniej 9,5J

jadę dziś po gadżety do autek do de, jak się trafią to Ci zaoferuję :kox:

Opublikowano
  • Autor

w jakim rozmiarze i jakich pieniądzach chcesz :gwizdanie: te bbsy?

18" , pieniendze nie graja roli :wink4:[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 11:09_________________________________________________no i conajmniej 9,5J

jadę dziś po gadżety do autek do de, jak się trafią to Ci zaoferuję :kox:

koks , szukaj stary :good:

Opublikowano

MOSKAL te RECARO chcesz do swojej eSki ??

tak , a co ?? nie podejdą ????

Sedan przedliftowy i Avant poliftowy mają inne mocowania tylnej kanapy.
Opublikowano

bedziesz mial jak kolkov

Opublikowano

Recaro niebieskie ? Kurde te fotele co masz są dobre ja bym ich nie ruszał :naughty:

Opublikowano

Recaro niebieskie ? Kurde te fotele co masz są dobre ja bym ich nie ruszał :naughty:

mi tam sie podobaja, szczegolnie ze idealnie pasuja do budy :good:

Opublikowano
  • Autor

MOSKAL te RECARO chcesz do swojej eSki ??

tak , a co ?? nie podejdą ????

Sedan przedliftowy i Avant poliftowy mają inne mocowania tylnej kanapy.

wstawie tylko przód , tył zostaje seryjny

Recaro niebieskie ? Kurde te fotele co masz są dobre ja bym ich nie ruszał :naughty:

mi tam sie podobaja, szczegolnie ze idealnie pasuja do budy :good:

które ci sie podobają ???

Opublikowano

no te recaro, do niebieskiej budy idealne

tylko czy mocowania beda pasowac i wtyczka poduszki :mysli:

do tego rezanie kabli do elektryki

Opublikowano

ale jaki kolor tych recaro ?

Opublikowano

ale jaki kolor tych recaro ?

takie same jak te co ma, czarna skora i niebieski srodek[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 15:50_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=159248.0

Opublikowano

aaa tak to tak :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.