Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Opłaca się taki kawał jechać po sam soft ? :wink4:

Nie to że źle czy cuś :naughty:

nie opłaca sie ale przy okazji odwiedze chłopaków ze Śląskiej Elyty , nie widziałem sie z tymi ogrami od BT :wink4:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 121,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Opłaca się taki kawał jechać po sam soft ? :wink4:

Nie to że źle czy cuś :naughty:

nie opłaca sie ale przy okazji odwiedze chłopaków ze Śląskiej Elyty , nie widziałem sie z tymi ogrami od BT :wink4:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Opłaca się taki kawał jechać po sam soft ? :wink4:

Nie to że źle czy cuś :naughty:

nie opłaca sie ale przy okazji odwiedze chłopaków ze Śląskiej Elyty , nie widziałem sie z tymi ogrami od BT :wink4:

Aaaaa to zmienia postać rzeczy :)

To wstąp do nich w drodze powrotnej i sprawdź te gt28rs kolegi QRI :decayed:

Opublikowano

Opłaca się taki kawał jechać po sam soft ? :wink4:

Nie to że źle czy cuś :naughty:

nie opłaca sie ale przy okazji odwiedze chłopaków ze Śląskiej Elyty , nie widziałem sie z tymi ogrami od BT :wink4:

Aaaaa to zmienia postać rzeczy :)

To wstąp do nich w drodze powrotnej i sprawdź te gt28rs kolegi QRI :decayed:

podobno nie jedzie :>

Opublikowano

a może wpadnie jakaś delegacja :decayed:

Buba? Colo? Moskal to wiadomo :>

tak na poważnie, Moskal, dlaczego nie pojedziesz do rogala? przecież ogarnia benzyny :)

Opublikowano

Opłaca się taki kawał jechać po sam soft ? :wink4:

Nie to że źle czy cuś :naughty:

nie opłaca sie ale przy okazji odwiedze chłopaków ze Śląskiej Elyty , nie widziałem sie z tymi ogrami od BT :wink4:

Aaaaa to zmienia postać rzeczy :)

To wstąp do nich w drodze powrotnej i sprawdź te gt28rs kolegi QRI :decayed:

podobno nie jedzie :>

Podobno najszybsze B6 w PL więc trzeba to sprawdzić :kwasny:[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 11:42_________________________________________________A kiedy bo na te gt28rs to ja mam chrapkę :naughty:

Opublikowano

Opłaca się taki kawał jechać po sam soft ? :wink4:

Nie to że źle czy cuś :naughty:

nie opłaca sie ale przy okazji odwiedze chłopaków ze Śląskiej Elyty , nie widziałem sie z tymi ogrami od BT :wink4:

Aaaaa to zmienia postać rzeczy :)

To wstąp do nich w drodze powrotnej i sprawdź te gt28rs kolegi QRI :decayed:

podobno nie jedzie :>

Podobno najszybsze B6 w PL więc trzeba to sprawdzić :kwasny:[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 11:42_________________________________________________A kiedy bo na te gt28rs to ja mam chrapkę :naughty:

moim zdaniem, wciągniesz go dolotem :>

Opublikowano
  • Autor

tak na poważnie, Moskal, dlaczego nie pojedziesz do rogala? przecież ogarnia benzyny :)

jako rodzony krzyżak nie mam zaufania do krawaciarzy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Podobno najszybsze B6 w PL więc trzeba to sprawdzić

najszybszy jest siwek Poźka :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Opłaca się taki kawał jechać po sam soft ? :wink4:

Nie to że źle czy cuś :naughty:

nie opłaca sie ale przy okazji odwiedze chłopaków ze Śląskiej Elyty , nie widziałem sie z tymi ogrami od BT :wink4:

Aaaaa to zmienia postać rzeczy :)

To wstąp do nich w drodze powrotnej i sprawdź te gt28rs kolegi QRI :decayed:

podobno nie jedzie :>

Podobno najszybsze B6 w PL więc trzeba to sprawdzić :kwasny:[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 11:42_________________________________________________A kiedy bo na te gt28rs to ja mam chrapkę :naughty:

moim zdaniem, wciągniesz go dolotem :>

oj tam oj tam :chytry:

Ma być FUN :decayed: na mnie też są silniejsi :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 11:46_________________________________________________

tak na poważnie, Moskal, dlaczego nie pojedziesz do rogala? przecież ogarnia benzyny :)

jako rodzony krzyżak nie mam zaufania do krawaciarzy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Podobno najszybsze B6 w PL więc trzeba to sprawdzić

najszybszy jest siwek Poźka :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Cicho cicho bo się wyda :decayed:

Opublikowano

no ciekawe... a jaka moc tego b6?

Opublikowano

ciekawe co jest z tym siwkiem, że tak o nim piszecie :>

Opublikowano

Siwek oficjalnie a o tamtym jeszcze nie ma info ze jakis czasy kreci

Opublikowano

Siwek oficjalnie a o tamtym jeszcze nie ma info ze jakis czasy kreci

aaa to to wiem, myślałem że jakiś nowy właściciel poszedł na całość :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ciekawe co jest z tym siwkiem, że tak o nim piszecie :>

teraz to juz nie wiadomo co z nim jest , moze Poziek wie :mysli:

W kazdym badz razie ładnie zapieerdalał :good:

Opublikowano

Siwek oficjalnie a o tamtym jeszcze nie ma info ze jakis czasy kreci

aaa to to wiem, myślałem że jakiś nowy właściciel poszedł na całość :decayed:

nowy wlasciciel probuje sprzedac ale mu nie wychodzi

Opublikowano

Siwek oficjalnie a o tamtym jeszcze nie ma info ze jakis czasy kreci

aaa to to wiem, myślałem że jakiś nowy właściciel poszedł na całość :decayed:

nowy wlasciciel probuje sprzedac ale mu nie wychodzi

jak ma sprzedać skoro wstawia fotki z ogłoszenia Poźka :naughty: a trzeba przyznać że Poziek fotografem nie jest :polew:

nawet myślałem, jak by to tak kupić, wstawić tam np. 2871r :gwizdanie:

Opublikowano

Siwek oficjalnie a o tamtym jeszcze nie ma info ze jakis czasy kreci

aaa to to wiem, myślałem że jakiś nowy właściciel poszedł na całość :decayed:

nowy wlasciciel probuje sprzedac ale mu nie wychodzi

jak ma sprzedać skoro wstawia fotki z ogłoszenia Poźka :naughty: a trzeba przyznać że Poziek fotografem nie jest :polew:

nawet myślałem, jak by to tak kupić, wstawić tam np. 2871r :gwizdanie:

widocznie mu niie zalezy na sprzedazy bo wystawia ze swiecacym Engine

Opublikowano

Siwek oficjalnie a o tamtym jeszcze nie ma info ze jakis czasy kreci

aaa to to wiem, myślałem że jakiś nowy właściciel poszedł na całość :decayed:

nowy wlasciciel probuje sprzedac ale mu nie wychodzi

jak ma sprzedać skoro wstawia fotki z ogłoszenia Poźka :naughty: a trzeba przyznać że Poziek fotografem nie jest :polew:

nawet myślałem, jak by to tak kupić, wstawić tam np. 2871r :gwizdanie:

Bez zakucia ? szkoda turbo :decayed:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

już się nie odzywam :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.