Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powiem tak : moje bylo wiejsko glosne ale dzwiek byl ladny... To jest jeszcze glosniejsze i dzwiek c**jowy :) To moje zdanie :)

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 122,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Powiem tak : moje bylo wiejsko glosne ale dzwiek byl ladny... To jest jeszcze glosniejsze i dzwiek c**jowy :) To moje zdanie :)

to rzecz ucha :good:, jak dla mnie to pełne przeloty są za hardcorowe (a tym bardziej jak ktoś używa auta do codziennej jazdy), nie mają zbyt wiele wspólnego z dobrym wydechem

Opublikowano

Nosb a jaki miałeś końcowy??

Faktycznie ładnie brzmi :good:

Opublikowano

Powiem tak : moje bylo wiejsko glosne ale dzwiek byl ladny... To jest jeszcze glosniejsze i dzwiek c**jowy :) To moje zdanie :)

popieram

Opublikowano

mhm :)

Tylko nagrywane w lesie a miescie byloby glosniej ( echo :P )

Ja pierfdoleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

no u snake to łeb urywa ale on ma chyba cały przelotowy

Opublikowano

Padre, jednak masz ładne to autko, muszę Cię pochwalić :kox:

Wbiłeś mi w łeb swapa :decayed: zobaczymy, jak na razie za dużo nie piszę bo jeszcze nie kontaktuje :good:

środek = wypas flok wymiata :kox:

Opublikowano

Padre, jednak masz ładne to autko, muszę Cię pochwalić :kox:

Wbiłeś mi w łeb swapa :decayed: zobaczymy, jak na razie za dużo nie piszę bo jeszcze nie kontaktuje :good:

środek = wypas flok wymiata :kox:

Tylko trzeba go poodkurzac :decayed:

Opublikowano

i ta jego szczotka w schowku :naughty:

nie no, efekt powala :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

Przeciez mówiłem ze mam najładniejszy środek B5 w klubie to nikt mi nie wierzył :decayed:

Opublikowano

kurde to jeszcze tylko ja nie widziałem :confused4:

Opublikowano

No niestety, flok musi rwac suty z korzeniami :decayed:

Buba czemu nic nie rezasz?

on zbiera na kuciznę i wszystkim jeszcze pokaże :cool1:

Opublikowano

Buba czemu nic nie rezasz?

wczoraj walczyłem 6 godzin z prekatami.

powoli powoli, wszystko w swoim czasie :cool1:

Opublikowano
  • Autor

No niestety, flok musi rwac suty z korzeniami :decayed:

Buba czemu nic nie rezasz?

on zbiera na kuciznę i wszystkim jeszcze pokaże :cool1:

kucizna nie potrzebna , conajmniej 600KM ogarnia na ori klamotach :wink4:

Opublikowano

No niestety, flok musi rwac suty z korzeniami :decayed:

Buba czemu nic nie rezasz?

on zbiera na kuciznę i wszystkim jeszcze pokaże :cool1:

kucizna nie potrzebna , conajmniej 600KM ogarnia na ori klamotach :wink4:

:gwizdanie:

Opublikowano

No niestety, flok musi rwac suty z korzeniami :decayed:

Buba czemu nic nie rezasz?

on zbiera na kuciznę i wszystkim jeszcze pokaże :cool1:

kucizna nie potrzebna , conajmniej 600KM ogarnia na ori klamotach :wink4:

wiem wiem czytałem na racingf.. :wink4:, ciekawe jak silnik długo wytrzymuje przy takim obciążeniu i czy lpg by dało rady :polew:

Opublikowano

600KM na LPG ? hahahaha

Opublikowano

LPG nie bardzo :decayed:

Opublikowano

LPG nie bardzo :decayed:

:decayed:

Opublikowano

to jak nie będzie z podtlenkiem to ja bym nie robił ;-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.