Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wujas zobaczył pierwszy siwy włos na głowie....

kiedy Ty go ostatnio widziałeś? :decayed:

Oj cicho :bicz2: Nie chciałem być aż taki brutalny :decayed:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 121,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chciales powiedziec, wujas zobaczyl ostatni ciemny wlos wypadajacy z glowy :polew:

Opublikowano
  • Autor

Wujas zobaczył pierwszy siwy włos na głowie

Stary , nie pamietam kiedy zobaczyłem pierwszy siwy wlos tak dawno to było :decayed:

chciales powiedziec, wujas zobaczyl ostatni ciemny wlos wypadajacy z glowy :polew:

To juz niedługo :decayed:

Opublikowano

To juz niedługo :decayed:

A potem tylko kapelusz, płaszczyk, laseczka i nie przekraczamy 2tyś obrotów a pod choinką co roku cały karton Geriavit Pharmaton :naughty:

Opublikowano

a za ile chcesz wystawiać ?

Opublikowano

No nie ma się co dziwić że eSa już nie dla niego...rzeczywiście starzeje się chłopina...w Bukowinie nawet po pokojach rano nie miał siły chodzić :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

No nie ma się co dziwić że eSa już nie dla niego...rzeczywiście starzeje się chłopina...w Bukowinie nawet po pokojach rano nie miał siły chodzić :polew: :polew:

ooo stary to jestes niedoinformowany , nie tylko chodziłem po pokojaca ale równiez po dachu ośrodka

a za ile chcesz wystawiać ?

żartowałem , nie sprzedaje :decayed: :decayed: :decayed:

chyba musiałbym zacząć żreć tynk ze ściany zeby mój skarb sprzedać :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

żartowałem , nie sprzedaje :decayed: :decayed: :decayed:

chyba musiałbym zacząć żreć tynk ze ściany zeby mój skarb sprzedać :kox: :kox: :kox: :kox:

uratowales honor WGM :good:

dlugo Cie trzymalo po BT

czyli co silnik z RSy wkaldasz czy body RS bedzie? :mysli:

Opublikowano

żartowałem , nie sprzedaje :decayed: :decayed: :decayed:

chyba musiałbym zacząć żreć tynk ze ściany zeby mój skarb sprzedać :kox: :kox: :kox: :kox:

no się opamiętał trza było trochę poszydzić :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

czyli co silnik z RSy wkaldasz czy body RS bedzie? :mysli:

na razie zbieram na felge, później jak sie odkuje troche to sie zobaczy ,ale raczej pójde w zmiane turbin

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

wiedziałem :decayed:

[br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 11:14_________________________________________________aaa i żryj gruz :polew:

Opublikowano
  • Autor

wiedziałem :decayed:

chyba musialbym być j**niety zeby sprzedawac auto w które tyle włozyłem :decayed:

aaa i żryj gruz :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ssij jajca :decayed:

Opublikowano

chyba musialbym być j**niety

w to to akurat tutaj pewnie nikt nie watpi :decayed:

Opublikowano
  • Autor

chyba musialbym być j**niety

w to to akurat tutaj pewnie nie watpi :decayed:

załatwić ci kropka ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Po BT mam znajomości , pewien dziadek zwany "chudym neziem" jest moim kolegą :gwizdanie:

Opublikowano

chyba musialbym być j**niety

w to to akurat tutaj pewnie nie watpi :decayed:

załatwić ci kropka ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Po BT mam znajomości , pewien dziadek zwany "chudym neziem" jest moim kolegą :gwizdanie:

wreszcie ktoś Cię lubi :tongue4:

Opublikowano

chyba musialbym być j**niety

w to to akurat tutaj pewnie nie watpi :decayed:

załatwić ci kropka ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Po BT mam znajomości , pewien dziadek zwany "chudym neziem" jest moim kolegą :gwizdanie:

Dobrze ze tylko on :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Dobrze ze tylko on :cool1:

no Ty też , Ty też :pociesz:

Opublikowano

Ja się nabrałem ale doskonale Cię rozumiem :)

Opublikowano
  • Autor

Ja się nabrałem ale doskonale Cię rozumiem :)

:wink4:

wymieniłem dzis snde EGT i jest za***iście , zapier.dala aż miło ,tylko doładowanie 1.2 praktycznie z samego dołu , w wysokich partiach obrotów raz na jakiś czas jebnie w komin ale tak mocno ze gołębie w Grodzisku beda miały sraczke conajmniej do wtorku.

Konsultowałem sie z jednym specem i musze wymienić wezyki podciśnienia bo moze któryś być sparciały.Dzisiaj dopiero ogarniałem auto w srodku po zlocie , pod tylnymi siedzeniami lezało pół butli JD 0,7l i lufa zrobiona z puszki po tyskim :kox: :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.