Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Patryk, knuj - chciałeś taką :naughty:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 121,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Moskal, wiem co czujesz, współczuję ;( ;( ;( ;( ;( ;(

ja jedna właśnie sprzedałem, jeszcze mnie serce boli

druga "gnije" pod domem, ponad miesiąc nie jeżdzona....

i tez sie zastanawiam czy sprzedac czy nie, ale za duzo kasy w nią w pakowałem aby miał sie cieszyc nią ktos inny :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

teraz jezdze gnojojadem z kratą bo mało pali i mogę wrzucić graty na pakę, ehhhhhhh....

Opublikowano

Moskal, wiem co czujesz, współczuję ;( ;( ;( ;( ;( ;(

ja jedna właśnie sprzedałem, jeszcze mnie serce boli

druga "gnije" pod domem, ponad miesiąc nie jeżdzona....

i tez sie zastanawiam czy sprzedac czy nie, ale za duzo kasy w nią w pakowałem aby miał sie cieszyc nią ktos inny :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

teraz jezdze gnojojadem z kratą bo mało pali i mogę wrzucić graty na pakę, ehhhhhhh....

karwa widzę że wszyscy tak teraz, moja minusowych temperatur od wiosny nie widziała jeszcze :kwasny:

Opublikowano

Patryk, knuj - chciałeś taką :naughty:

:wink4: ty masz kase to se kup ,ja za parę miechów znajdę kasę to odkupie :naughty:
Opublikowano
  • Autor

ok , żartowałem - chciałem tylko rozeznać rynek czy w razie czego bedą chętni :kox: :kox: :kox: :kox:

Wszystkim zainteresowanym dziekuje za nadesłane PW :hi:

Opublikowano

Uffff :decayed::good:

Opublikowano

ok , żartowałem - chciałem tylko rozeznać rynek czy w razie czego bedą chętni :kox: :kox: :kox: :kox:

Wszystkim zainteresowanym dziekuje za nadesłane PW :hi:

tak czułem :facepalm:

Opublikowano

moskal dawaj w piz...u te opony, bo jeszcze sprzedaż Ese i będe musiał nowych szukać :decayed:

a tak na marginesie, to i mi tętno wzrosło na samą myśl posiadania takiej ładniutkiej Esy :naughty:

Opublikowano

ok , żartowałem - chciałem tylko rozeznać rynek czy w razie czego bedą chętni :kox: :kox: :kox: :kox:

Wszystkim zainteresowanym dziekuje za nadesłane PW :hi:

Menda....

Opublikowano

ok , żartowałem - chciałem tylko rozeznać rynek czy w razie czego bedą chętni :kox: :kox: :kox: :kox:

Wszystkim zainteresowanym dziekuje za nadesłane PW :hi:

Znowu? To się staje już nudne :tongue4:

Opublikowano

Prędzej dałby se uj***ć lewe jajo niż pozbył się tego niebieskiego trupa po dachu :decayed:

Opublikowano

ok , żartowałem - chciałem tylko rozeznać rynek czy w razie czego bedą chętni :kox: :kox: :kox: :kox:

Wszystkim zainteresowanym dziekuje za nadesłane PW :hi:

ale robi wszystkich w uja :polew: :polew:

Opublikowano

ok , żartowałem - chciałem tylko rozeznać rynek czy w razie czego bedą chętni :kox: :kox: :kox: :kox:

Wszystkim zainteresowanym dziekuje za nadesłane PW :hi:

Ja pier**lę..... a ja już pół rodziny obdzwoniłem, żeby polikwidowali lokaty i pozabijali świnki-skarbonki..... :blink: :blink: :blink: :blink:

I co ja im teraz powiem? ;( ;( ;( ;( ;(

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

ok , żartowałem - chciałem tylko rozeznać rynek czy w razie czego bedą chętni :kox: :kox: :kox: :kox:

Wszystkim zainteresowanym dziekuje za nadesłane PW :hi:

Ja pieprzę..... a ja już pół rodziny obdzwoniłem, żeby polikwidowali lokaty i pozabijali świnki-skarbonki..... :blink: :blink: :blink: :blink:

I co ja im teraz powiem? ;( ;( ;( ;( ;(

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

za pózno :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ja pieprzę..... a ja już pół rodziny obdzwoniłem, żeby polikwidowali lokaty i pozabijali świnki-skarbonki..... :blink: :blink: :blink: :blink:

nie swiruj ,chciałes sedana :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Ja pieprzę..... a ja już pół rodziny obdzwoniłem, żeby polikwidowali lokaty i pozabijali świnki-skarbonki..... :blink: :blink: :blink: :blink:

nie swiruj ,chciałes sedana :naughty: :naughty: :naughty:

Ehhh.... przejrzałeś mnie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

śniło mi się dzisiaj że Moskal chciał sprzedaś Esę zanim spadnie śnieg bo później będzie widać że cztery ślady na drodze zostawia ... :kox::naughty:

Opublikowano

Moskal a jak to się wkońcu skończyo z tym lakierem na aucie :?: jest już wszystko ok :?:

Opublikowano
  • Autor

Moskal a jak to się wkońcu skończyo z tym lakierem na aucie :?: jest już wszystko ok :?:

skonczyło sie ale nie jest całkiem ok

Opublikowano

Moskal a jak to się wkońcu skończyo z tym lakierem na aucie :?: jest już wszystko ok :?:

skonczyło sie ale nie jest całkiem ok

Reklama sponsora zatuszuje :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.