Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moze czujnik cisnienia oleju szwankuje ??

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 121,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Próbowałem jeszcze ze 2 razy odpalić ale zapalał na 1sek i gasł. Podciągnelismy ta krowe pod blok , podpielismy vaga ale chińczyk nie ogarnął. Cos mnie tkneło i odłaczyłem aku na noc , teraz poszedłem na dół i auto pali normalnie , nic sie nie dzieje , nic nie wyskakuje..

Tak może być jak immo wariuje. Jak zgasł, to kontrolka immo nie mrugała ?

Tylko te wcześniejsze szarpanie i kontrolka nie pasuje :disgust:

Opublikowano
  • Autor

Ta :palacz:k może być jak immo wariuje. Jak zgasł, to kontrolka immo nie mrugała ?

Tylko te wcześniejsze szarpanie i kontrolka nie pasuje :disgust:

nie mrugała , zwrócilismy uwage na to. Toszarpoanie to tez nie było nie wiadomo co , ja w tym czasie jechałem 25kmh bo przez garby przejezdzałem , po prostu jakby paliwa mu brakowało.

Najbardziej intryguje mnie ten komunikat o oleju , albo jakis czujnik sie jebie , albo od wilgoci , nie wiem. Dzisiaj bedzie kolkov u mnie :drunk: to pojdziemy sobie na dół :palacz: , odpale ja tak zeby sie zagrzała , zobaczymy czy sie nie powtórzy , niestety teraz nie mam mozliwosci próbowac wyjechać nia na miasto bo z małym dzieckiem w środku w razie awarii to lipa :kwasny:

Opublikowano

Szarpanie jakbym paliwa brakowało, to może też immi odcinać.

Moskal skąd masz dziecko ? :blink:

Opublikowano

Wilgoc która zebrała się na zegarach mogła to zrobić bo miałem to samo. Wysuszyłem zegary i było ok :wink4:

Opublikowano

Możliwe że coś związanego z imo siadło w liczniku i od tego też te błędy wyskoczyły i od tego przerywał :)

Opublikowano
  • Autor

Wilgoc która zebrała się na zegarach mogła to zrobić bo miałem to samo. Wysuszyłem zegary i było ok :wink4:

na zegarach ??? tak wogóle to jak wsiadłem do samochodu to od srodka na szybie miałem duzo wody , normalne krople

Moskal skąd masz dziecko ? :blink:

bocian przyniósł :naughty: :naughty: :naughty: Cos dziwnego jest w tym ze majać 33 lata ma sie dziecko ?? :blink:[br]Dopisany: 18 Luty 2012, 11:17_________________________________________________

, to może też immi odcinać.

Możliwe że coś związanego z imo siadło w liczniku

ok , skad olej na fisie ???

Opublikowano

na zegarach ??? tak wogóle to jak wsiadłem do samochodu to od srodka na szybie miałem duzo wody , normalne krople

No to masz przyczyne :wink4: Zostawiasz auto z ciepłym środkiem i później się skrapla :wink4: wyjmij i wysusz je, bo u mnie świeciło wszystko co mogło, a auto gasło po 1 sekundzie :wink4:

Opublikowano

U mnie też jak się zrobiło zwarcie w liczniku to olej święcił przy każdym uruchomieniu silnika :)

Opublikowano
  • Autor

na zegarach ??? tak wogóle to jak wsiadłem do samochodu to od srodka na szybie miałem duzo wody , normalne krople

No to masz przyczyne :wink4: Zostawiasz auto z ciepłym środkiem i później się skrapla :wink4: wyjmij i wysusz je, bo u mnie świeciło wszystko co mogło, a auto gasło po 1 sekundzie :wink4:

tak zrobie - dzieki :good::notworthy:

Opublikowano

Moskal skąd masz dziecko ? :blink:

bocian przyniósł :naughty: :naughty: :naughty: Cos dziwnego jest w tym ze majać 33 lata ma sie dziecko ?? :blink:[br]

Moskal coś Ty taki wrażliwy się zrobił ? Przecie to żart był.

Jak coś nie tak to sorry...

Wysusz auto i zobaczymy czy zniknie problem :wink4:

Opublikowano

na zegarach ??? tak wogóle to jak wsiadłem do samochodu to od srodka na szybie miałem duzo wody , normalne krople

No to masz przyczyne :wink4: Zostawiasz auto z ciepłym środkiem i później się skrapla :wink4: wyjmij i wysusz je, bo u mnie świeciło wszystko co mogło, a auto gasło po 1 sekundzie :wink4:

tak zrobie - dzieki :good::notworthy:

Nie możesz podnająć miejsca w garażu? W suchym by stała .... W reumatyzm ją wpędzasz i masz za to :kox:

Opublikowano

Moskal, jakis czas temu pisałes na temat wysokosci zawieszenia w Twoim aucie

tzn odległości pomiedzy kołem a błotnikiem, podawałes tam jakieś wartości

nie chce mi sie przerzucać wszystkich stron, dlatego pytam

interesuje mnie ten wymiar ponieważ wczoraj przyjechał do mnie kolega S4-ką w avancie

postawił obok mojej padaki i okazało sie ze mój gniot jest jakieś 1.5-2 cm niższy :blink: :blink: :blink:

S4-ka ma 1BD a mój 1BV, jeden i drugi ma ori zawiechę

Opublikowano
  • Autor

Moskal coś Ty taki wrażliwy się zrobił ? Przecie to żart był.

Jak coś nie tak to sorry...

medik ja sie absolutnie nie zdenerwowałem :wink4: wiem ze zartowałeś , odpowiedziałem o prostu :rolleyes:

Nie możesz podnająć miejsca w garażu? W suchym by stała .... W reumatyzm ją wpędzasz i masz za to :kox:

mam miejsce w garazu ale niestety nie wjade tam :cool1:

ja podawałem wartości na mocnej glebie - tak jak jeżdze , pod wieczór sprawdze i ci powiem ale cios mi swita koło 59-60cm nadkole od ziemi , reki nie dam obciąć.

A esa na ori zawiasie to jest koza jak c**j :kox:

zobacz tutaj :

pict1341.jpg

Opublikowano

jakis czas temu juz o tym myślałem żę eS jest dosyc wysoko zawieszona, dziwne to trochę

z kolei moja padaka wygląda jak naleśnik :mysli: :mysli: :mysli:

a chyba powinno byc odwrotnie, przynajmniej w serii

Opublikowano

Jak byś eSkę od czasu do czasu odpalił i wysuszył to by było ok a nie odśnieżasz ją raz na 2 tyg. Zostaw mi eSkę na 1 dzień to ją wygrzeje w garażu w robocie z prawie 20*C i będzie :good::kox:

Opublikowano
  • Autor

jakis czas temu juz o tym myślałem żę eS jest dosyc wysoko zawieszona, dziwne to trochę

esa ma od totalnej serii -20mm , to jest nic :decayed:

Jak byś eSkę od czasu do czasu odpalił i wysuszył to by było ok a nie odśnieżasz ją raz na 2 tyg. Zostaw mi eSkę na 1 dzień to ją wygrzeje w garażu w robocie z prawie 20*C i będzie :good::kox:

zalac Ci od razu do pełna ??? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Albo pożycz mi na tydzień, nie będzie się marnowała :naughty:

Nawet coś tam przyrezam.

Opublikowano

jakis czas temu juz o tym myślałem żę eS jest dosyc wysoko zawieszona, dziwne to trochę

esa ma od totalnej serii -20mm , to jest nic :decayed:

Jak byś eSkę od czasu do czasu odpalił i wysuszył to by było ok a nie odśnieżasz ją raz na 2 tyg. Zostaw mi eSkę na 1 dzień to ją wygrzeje w garażu w robocie z prawie 20*C i będzie :good::kox:

zalac Ci od razu do pełna ??? :naughty: :naughty: :naughty:

czyli jest 1BE :> :> :> :>

Opublikowano
  • Autor

czyli jest 1BE :> :> :> :>

1BE to chyba oznaczenie zawiasu do oski

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.