Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ekhem ekhem ........ obowiazuje cie ten awatar w całej rozciągłości forum :gwizdanie:

Labelled_bw_flaccid_penis.jpg

Dobra fota do tematu o viagrze :polew:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 121,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ekhem ekhem ........ obowiazuje cie ten awatar w całej rozciągłości forum :gwizdanie:

Labelled_bw_flaccid_penis.jpg

Dobra fota do tematu o viagrze :polew:

tylko jakoś tak w nie takiej pozycji :mysli: gość z pierwszego planu, ale jaka padła moskalowa viagra takie i foto :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

tylko jakoś tak w nie takiej pozycji :mysli: gość z pierwszego planu, ale jaka padła moskalowa viagra takie i foto :gwizdanie:

nie odwracaj kota..tfuuu fai ogonem :decayed:

Opublikowano

tylko jakoś tak w nie takiej pozycji :mysli: gość z pierwszego planu, ale jaka padła moskalowa viagra takie i foto :gwizdanie:

nie odwracaj kota..tfuuu fai ogonem :decayed:

:gwizdanie: :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jak wiadomo esa stoi , korzystając z wczorajszej pieknej pogody postanowiłem wysuszyc ECU i poboczne tematy , przy okazji wziałem sie za wymiane czujnika ABS w przednim kole , jakbym wiedział , ze on tak ładnie wychodzi to ogarnąłbym juz rok temu , bo tyle woże sprawny czujnik od Krychy w aucie :hahaha:

Po wymianie w koncu zniknął mi wykrzyknik z fisa :brzydkibanan: , oczy wiscie tylko do momentu przekrecenia kluczyka (odpalenia auta) bo po zapaleniu znowu sie pojawia ale to wina aktualnej awarii.

Co to są za kable przy czujniku ??? Nie maja u mnie niestety zastosowania :

Ten jest od strony czujnika i schowany w zwrotnicy

29022012.jpg

Ten wchodzi do kabiny

29022012001.jpg

Opublikowano

Noo wujek.. ogarniaj to bo Bukowina niedługo :blowup::dancing:

Opublikowano
  • Autor
Noo wujek.. ogarniaj to bo Bukowina niedługo :blowup::dancing:

luźna guma , jeszcze kuna w odwodzie stoi :wink:

Opublikowano

To już lepiej łatka mercem o ile to jeszcze jeździ :tongue4:

Opublikowano
Jak wiadomo esa stoi , korzystając z wczorajszej pieknej pogody postanowiłem wysuszyc ECU i poboczne tematy , przy okazji wziałem sie za wymiane czujnika ABS w przednim kole , jakbym wiedział , ze on tak ładnie wychodzi to ogarnąłbym juz rok temu , bo tyle woże sprawny czujnik od Krychy w aucie :hahaha:

Po wymianie w koncu zniknął mi wykrzyknik z fisa :brzydkibanan: , oczy wiscie tylko do momentu przekrecenia kluczyka (odpalenia auta) bo po zapaleniu znowu sie pojawia ale to wina aktualnej awarii.

Co to są za kable przy czujniku ??? Nie maja u mnie niestety zastosowania :

Ten jest od strony czujnika i schowany w zwrotnicy

29022012.jpg

Ten wchodzi do kabiny

29022012001.jpg

masz ori xenon? masz czujniki zuzycia klockow?

Opublikowano

od zużycia klocków, ten czujnik odemnie był chyba bez tego kabelka/wtyczki także będzie Ci wywalać byka

Opublikowano

od czujnika zużycia klocków, jak chcesz go obejść to robisz zworkę i komp myśli że jest ok:wink:

Opublikowano
od czujnika zużycia klocków, jak chcesz go obejść to robisz zworkę i komp myśli że jest ok:wink:

a nie ma tak że jak jest zworka to znaczy że koniec klocka:mysli:

Opublikowano
a nie ma tak że jak jest zworka to znaczy że koniec klocka:mysli:

nie

jak jest zworka to jest ok dla kompa

Opublikowano
nie

jak jest zworka to jest ok dla kompa

like i said:hi:

Opublikowano
  • Autor

To co ?? złączyc kable z tej wtyki i bedzie git ???

Opublikowano

jeśli nie posiadasz klocków z czujnikami to tak, zrób zworka i po sprawie, dla samochodu będzie to info że masz klocki z czujnikami i są w wyśmienitym stanie.

Opublikowano

29022012.jpg

zewrzyj styki tej wtyczki i owiń izolacją, będzie grało:cool1:

Opublikowano

mam ECU. bede jutro wieczorem

Opublikowano
  • Autor
mam ECU. bede jutro wieczorem

git

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.