Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ragga ile mniejwięcej roboczogodzin ją robiles ?

Jak zamawiasz sałatkę w knajpie to też pytasz ile czasu zajęło im posiekanie warzyw ?

Pytanie wprost z d*py i mało na miejscu. Zadzwoń do konkurencji może będą bardziej rozwięźli w tym temacie.

no, po takich tekstach, to robisz dobra reklame konkurencji :naughty:

wydaje mi sie, ze ilosc roboczogodzin nie zdradza zadnego know-how wykonania takiej kiery:cool1:

Pewnie, że tak. Ja nikogo nie trzymam ani nie zachęcam. Licząc na palcach to z tego forum zrobiło u nas kierownice max 20 osób ( na xxxxxxx które chciało i deklarowało/umawiało ) bo albo ludzie chcieli by za prawie darmo, albo super mega hiper gratisy :wink: Jest wolny rynek, można iść do konkurencji. Przecież ja się na tym forum specjalnie jakoś nie reklamuję..rzekłbym..praktycznie wcale.

Nie chodzi o to czy zdradza czy nie zdradza..ja mam po prostu dość odpowiadania na takie pytania..nie jestem bankiem informacji i od pewnego czasu przestałem być. Tyle w temacie :hi:

Ragga wsadził kierę w imadło, ścisnął, jebnął młotkiem i gotowe.

10 min roboty :decayed:

Wyczerpująca odpowiedź :good:

Tym optymistycznym akcentem można zakończyć dalsze dywagacje. B.M Customs zajmuje się obszywaniem elementów, a nie modyfikacją kierownic. Nawet zdjęcia nie są oznaczone logiem. Wsio w temacie.

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 121,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A tak w ogóle ciachanie z pod świateł w Puławach.. Moskal VS. Motocykl ( typu czoper z sakwą )

1:0

Koleś się z lekka zdziwił :kox:

Opublikowano
A tak w ogóle ciachanie z pod świateł w Puławach.. Moskal VS. Motocykl ( typu czoper z sakwą )

1:0

Koleś się z lekka zdziwił :kox:

a kiedy wy po moich rewirach buszowaliście:eusathink:

Opublikowano
  • Autor
A tak w ogóle ciachanie z pod świateł w Puławach.. Moskal VS. Motocykl ( typu czoper z sakwą )

1:0

Koleś się z lekka zdziwił :kox:

Ale szedł j**any aż mu przód podnosiło :kox::kox: A młodego mezczyzne w A3 pamietasz ??? :naughty::grin:

---------- Post added at 06:25 ---------- Previous post was at 06:24 ----------

a kiedy wy po moich rewirach buszowaliście:eusathink:

jak wracalismy , w Radomiu odbilismy na Lubartów

Opublikowano

Nie no pryma aprilis a Moskal ESY nie sprzedaje? :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Nie no pryma aprilis a Moskal ESY nie sprzedaje? :facepalm:

nie sprzedam rozbitego auta , najpierw musze poskładać

Opublikowano

przyebałeś w coś ?

Opublikowano
  • Autor
przyebałeś w coś ?

gdybys pisał wczoraj to odpowiedziałbym : "tak" , ale skoro pytasz dzisiaj to jestem moja uczciwościa i prawdomownością zmuszony powiedziec : "nie" :decayed:

Opublikowano
przyebałeś w coś ?

gdybys pisał wczoraj to odpowiedziałbym : "tak" , ale skoro pytasz dzisiaj to jestem moja uczciwościa i prawdomownością zmuszony powiedziec : "nie" :decayed:

:polew::banan:

Opublikowano
przyebałeś w coś ?

gdybys pisał wczoraj to odpowiedziałbym : "tak" , ale skoro pytasz dzisiaj to jestem moja uczciwościa i prawdomownością zmuszony powiedziec : "nie" :decayed:

szkoda.... :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
548013_302789206459933_141042502634605_806379_1024465297_n.jpg
Opublikowano

miazga!!!

Opublikowano

Volk Racing te37 :jerk::jerk:

więc czemu ma dekielek ROTA?:wink:

to ROTA GRID DRIFT IK-R

Grid1895HyperBLK1.jpg

Opublikowano
  • Autor

no z kapciami trzeba liczyc 5 koła :/

Opublikowano
no z kapciami trzeba liczyc 5 koła :/

ale efekt taki że rwie suty :banan:

Opublikowano

Volk Racing te37 :jerk::jerk:

więc czemu ma dekielek ROTA?:wink:

to ROTA GRID DRIFT IK-R

http://www.wheeldude.com/gallery2/d/80928-1/Grid1895HyperBLK1.jpg

Szczegóły :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.