Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moskal wrzucił byś fotke jak sie ta kiera prezenci w wnętrzu:jerk:

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 121,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Moskal wrzucił byś fotke jak sie ta kiera prezenci w wnętrzu:jerk:

Okej , cos tam wrzuce niedługo

---------- Post dopisany at 12:34 ---------- Poprzedni post napisany at 12:24 ----------

84752836.jpg

12096351.jpg

73210078.jpg

79649069.jpg

87161676.jpg

90519267.jpg

91127618.jpg

Opublikowano

Ładnie.Jak ci się sprawuje flock.

Opublikowano
  • Autor

spoko , na razie bez zastrzeżeń , jade dzisiaj do kolkova , przegonie ja po A2 , zobaczymy ile pojdzie :kox:

Opublikowano

Dlaczego skrzywdziliście tak tą kierownicę... ;| ?

Opublikowano
  • Autor
Dlaczego skrzywdziliście tak tą kierownicę... ;| ?

to nie ja , ale faktycznie patrzac na zdjecia to wyglada dramatycznie :bag:

Opublikowano
:thumbup1:
Opublikowano

kiera ze star treka? :decayed: ale ten flok robi robotę :slina: co to za choinka na zegarach? pinćset kontrolek :decayed:

Opublikowano

Co wy pitolicie kiera rwie suty bardziej niz ten flok:kox:

Mogła by być ciemniejsza bo na fotkach wydaje sie szara:whistling:

Opublikowano

sam obijales deske??

Opublikowano
sam obijales deske??

Ragga robił

Opublikowano

how much ??

Opublikowano

Papa Moskal ten środek jest mega :slina: widzial bym jeszcze RNS-a

Opublikowano
  • Autor
how much ??

kwestia dogadania , ale mnie potraktował ulgowo (chyba) :wink:

---------- Post dopisany at 09:56 ---------- Poprzedni post napisany at 09:55 ----------

Papa Moskal ten środek jest mega :slina: widzial bym jeszcze RNS-a

dzieki , docelowo kiedys bedzie pionek 2din , mniej pierdolenia z podpieciem niz RNS-E :wink:

Opublikowano
how much ??

kwestia dogadania , ale mnie potraktował ulgowo (chyba) :wink:

Ty to masz rabat u mnie na wszystko :grin::decayed:

Co wy pitolicie kiera rwie suty bardziej niz ten flok:kox:

Mogła by być ciemniejsza bo na fotkach wydaje sie szara:whistling:

Bo nie nawilżona :wink:

Opublikowano

raggaman....zajmujesz sie tym na codzien czy jak?

masz moze jakis cennik czy to tylko hobby :grin:

Opublikowano
raggaman....zajmujesz sie tym na codzien czy jak?

masz moze jakis cennik czy to tylko hobby :grin:

Ja zajmowałem się kiedyś - teraz nie mam czasu...ale mój brat ruszył z flokowaniem także jak coś to zapraszam. Dla alternatywy masz jeszcze Gracjana :good:

Opublikowano

a czy mozna prosic jakis cennik jesli macie,moze byc na PW jakie koszta i czas realizacji :hi:

Opublikowano
  • Autor

Ty to masz rabat u mnie na wszystko :grin::decayed:

Ciezko na to pracowałem , latami :naughty::kox:

Opublikowano
a czy mozna prosic jakis cennik jesli macie,moze byc na PW jakie koszta i czas realizacji :hi:

Napisz na PW co Cię interesuje to zapytam się o ceny.

Ty to masz rabat u mnie na wszystko :grin::decayed:

Ciezko na to pracowałem , latami :naughty::kox:

:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.